عمومی

آینده سازان کشور وصایای شهدا را الگوی خود قرار دهند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

آینده سازان کشور وصایای شهدا را الگوی خود قرار دهند - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار غلامحسین محمدی شامگاه یکشنبه در نشست هماهنگی کنگره ملی یادواره ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل اظهار داشت: دانش آموزان و آینده سازان برای پیشرفت و بهروزی باید با تعلیم و تربیت و آموزه های ارزشمند شهدا پیروی کنند. کشور کشور.

وی با خواستار هماهنگی بیشتر دبیران و روسای کمیته های کنگره ملی شهید گفت: نسل جوان امروز و آینده باید درس آزادگی، مردانگی، جهاد و ایثار را بیاموزند. شهید

سپهبد حضرت عباس رآ) استان اردبیل وظایف ما را در این زمینه بسیار سنگین و مهم دانست و گفت: تمامی مسئولین، روسا و دبیران این کمیته کنگره تمرکز ویژه ای بر اجرای برنامه های خود با محوریت ترویج فرهنگ ایثار دارند. و شهادت آه تو وجود دارد.

سردار محمدی از رسانه های واقعی، فضای مجازی و روابط عمومی سپاه و ادارات خواست در پوشش تمامی برنامه های این کنگره اهتمام ویژه داشته باشند. آه تو وی ادامه داد: مدیریت استان، بسیج و سپاه باید در همه کارهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و مدنی خود کنگره شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهند و یاد و خاطره شهدا را حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار آنلاین، پس از این نشست دبیران کمیته های کنگره ملی 3400 شهید استان اردبیل برنامه ها و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

دکمه بازگشت به بالا