اقتصادیکسب و کار دنیای 77

خرید مستقیم فرش مسجد، نمازخانه، سجاده ای و محرابی از کارخانه

خرید مستقیم فرش مسجد از کارخانه چه راهی بهتر است؟ کارخانه های تولید فرش ماشینی غالبا در شهرک های صنعتی کاشان مستقر هستند. ممکن است بسیاری از خریداران مسیر طولانی برای سفر به کاشان در پیش داشته باشند. بهترین راه در چنین شرایطی خرید آنلاین است.

خرید مستقیم فرش مسجد، نمازخانه، سجاده ای و محرابی از کارخانه

اما بعضی مسجدی ها هم به شهر کاشان نزدیک هستند. از آنجا که کاشان به پایتخت یعنی تهران نزدیک است، بسیاری خریداران برایشان سفر به کاشان دشوار نیست. اما اگر می خواهید خرید مستقیم و بی واسطه فرش نمازخانه از کارخانه داشته باشید، و این روند را به صورت آنلاین پی بگیرید، این دو گام مهم پیش روی شماست:

  1. پیدا کردن فروشنده و برندی معتبر و قابل اطمینان
  2. رفتن قدم به قدم مراحل ثبت سفارش آنلاین برای فرش محرابی

چرا خرید مستقیم فرش مسجد از کارخانه؟

شاید شما بر این باور باشید که اگر طرح ها و رنگ های مختلف پیش روی شما باشد، انتخاب و خرید فرش نمازخانه ای برایتان سخت خواهد شد، اما متخصصین بر این باورند که با دیدن تنوعی از طرح ها می توانید نمونه های نزدیک تر به سلیقه خود را پیدا کنید. خرید بدون واسطه از درب کارخانه یکی از بهترین تصمیم هایی است که می توانید بگیرید و با قیمتی ارزان تر فرش سجاده ای دلخواهتان را انتخاب کنید.

خرید مستقیم فرش مسجد از سجاده کارپت کاشان، یک فرصت استثنایی

همانطور که می دانید تمام کارخانه ها، محصولات خود را با قیمت عمده به فروش می رسانند. فرش هم پیرو همین قاعده است و کارخانه سجاده کارپت نیز این امکان را برای شما فراهم کرده که به راحتی از درب کارخانه فرش سجاده ای مدنظرتان را خرید کنید. خرید مستقیم از درب کارخانه مزایای بسیاری دارد که به چند مورد اشاره می کنیم.

خیالتان در مورد کیفیت فرش مسجد راحت است

معمولا برندهای معتبر خرید شما را ضمانت می کنند. این گارنتی و ضمانت جنس محصول، خیالتان را از بابت کیفیت فرش نماز راحت می کند. شما در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با کارخانه در ارتباط باشید.

هر طرح سجاده فرشی بخواهید داریم!

خرید فرش مسجد از درب کارخانه به شما این فرصت را می دهد تا تنوعی از طرح ها را ببینید. در صورتی که با مراجعه به فروشگاه های واسطه تعدادی محدود از طرح ها را شاهد خواهید بود. فرقی نمی کند که شما فرش محرابی بخواهید یا فرش تشریفات و یکپارچه، سجاده کارپت طرح دلخواه شما را طراحی و بافت خواهد کرد.

انواع سجاده فرش ها را با یک دیگر مقایسه کنید!

قبل از مراجعه حضوری می توانید فرش های سجاده ای را از سایت های مختلف ببینید و با هم مقایسه کنید. در نهایت رنگ مناسب با سلیقه تان را انتخاب کرده و با بهترین کیفیت آن را تهیه کنید.

فرش نمازخانه را ارزان بخرید!

همه ما به دنبال خریدی با کیفیت و با قیمتی ارزان هستیم! یکی از مزیت های خرید فرش سجاده ای از درب کارخانه قیمت ارزان و مناسب آن است. دلیل آن هم مشخص است، واسطه ای در کار نیست تا قیمت را افزایش بدهد.

برای خرید از درب کارخانه به چند نکته توجه کنید:

– دقت کنید که رنگ فرش متناسب با سایر المان های مسجد یا مکان متبرکه مدنظرتان باشد.

– چرکتاب بودن رنگ فرش را در نظر بگیرید.

– به ابعاد دقت کنید.

– رنگ روشن فضای مسجد را بزرگ تر و دلبازتر نشان داده و رنگ تیره فضا را کوچک تر نشان می دهد.

بهتر از از رنگ های انرژی بخشی چون آبی – لاکی و سبز استفاده کنید.

– طرح انتخابی شما می تواند ساده اما د عین حال زیبا و چشم نواز باشد.

– اگر برای محل نماز همچون مسجد یا نمازخانه قصد تهیه سجاده فرش دارید، پیشنهاد ما انتخاب طرح های محرابی است تا بدون محراب. چون جهت قبله را مشخص کرده و به ایجاد نظم در صفوف کمک می کند.

چرا فرش سجاده ماشینی بخریم؟

در سالیان دور به دلیل عدم حضور کارخانه های تولید فرش ماشینی، کوچک بودن فضای مساجد، ارزان بودن الیاف طبیعی و در دسترس بودنش، بیشتر از فرش دستبافت و یا زیلوهای آبی برای مفروش کردن مساجد استفاده می شد. اما رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی، خرید فرش ماشینی و پس از آن سجاده فرش مسجد رایج شد.

در حال حاضر نیز قیمت فرش دستبافت بسیار زیاد است و تهیه آن برای مسجد صرفه اقتصادی ندارد. همچنین فرش های ماشینی 12 متری یا 9 متری نیز به دلیل وزن زیاد و سختی در حمل و نقل پیشنهاد نمی شوند.

سجاده فرش ها به صورت رولی تولید می شوند، حمل و نقلشان آسان است، به راحتی شست و شویشان انجام شده و جهت قبله را نیز مشخص می کنند. همین مزایا باعث شده تا فرش مسجد بین مردم محبوب شود.

برای ثبت سفارش و خرید با ما در ارتباط باشید، شماره تماس 09133617256 اقای مهندس سلمانی تماس حاصل فرمایید.

منبع: خرید فرش مسجد و سجاده ای (https://sajadecarpet.com/)

دکمه بازگشت به بالا