کسب و کار دنیای 77ورزش

بهترین تردمیل برای خرید

هدف این مقاله قصد معرفی بروز ترین تردمیل ها برای علاقه مندان به ورزش است که در خرید خود دچار سردرگمی شده اند و برای خرید آن نیاز به راهنمای خرید تردمیل دارند.

تردمیل یک وسیله ورزشی هوازی است. بسته به نوع استفاده، می توان از آن برای کاهش وزن، عضله سازی یا بهبود ضربان قلب در بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی استفاده کرد. با توجه به هزینه خرید تردمیل، تنها با یک بار خرید صحیح نیازی به باشگاه های هوازی نیست و در منزل میتوانید به بهترین نحو تمرینات هوازی خود را انجام دهید و از نتایج آن بهترین بهره را ببرید.

افراد در هر سنی می توانند از تردمیل برای ورزش استفاده کنند. تنها افرادی که از تمرین با وسیله ورزشی منع می شوند، افراد مبتلا به پوکی استخوان و مشکلات ارتوپدی و پا هستند. با توجه به قیمت تردمیل خود و دانستن بهترین برند تردمیل ، متوجه میشوید در چه سطح مالی می توانید آن را در منزل راه اندازی و استفاده کنید.

تردمیل را می توان هم به دو نوع خودکار و مکانیکی تقسیم کرد . تفاوت اصلی این دو در هزینه بالاتر تردمیل موتوری نسبت به تردمیل مکانیکی است. در نوع مکانیکی ، تسمه تردمیل هنگام دویدن شروع به حرکت می کند و در تردمیل دارای موتور ، تسمه تردمیل با برق شروع به حرکت می کند.

بهترین تردمیل برای خرید

انواع تردمیل دارای موتور و بدون موتور

تردمیل ها در انواع مختلفی تقسیم میشوند که بسته به نوع استفاده شما باید انتخاب شوند:

 • تردمیل خانگی
 • تردمیل باشگاهی
 • تردمیل مکانیکی
 • تردمیل آبی

تردمیل های خانگی :

نکات تردمیل خانگی خوب:

 1. دارا بودن LCD یا LED
 2. امکاناتی همچون نمایش سرعت ، مصرف کالری ، نمایشگر زمان ، نمایش شیب و تعداد ضربان قلب
 3. داشتن ضربه گیر های نسل جدید مانند ASA یا SDS
 4. بازه سرعتی بین 1 تا 16 کیلومتر
 5. امکان تنظیم شیب بصورت دستی یا برقی
 6. گارانتی و خدمات پس از فروش
 7. امکان تاشو بودن

تردمیل های باشگاهی :

نکات تردمیل باشگاهی خوب:

 1. دارا بودن صفحه نمایشگر خوب و با کیفیت
 2. دارای حداقل بازه 1 تا 19 کیلومتر بر ساعت
 3. داشتن گیره ایمنی
 4. نمایش المان های مدیریت ورزشی کامل
 5. قدرت موتور بالا بین 3 تا 8 اسب بخار
 6. نوع موتور AC که دارای مقاومت بیشتری نسبت به تمرین های مداوم است

تردمیل های مکانیکی :

نکات تردمیل های مکانیکی خوب

 • داشتن غلتطک های روان
 • استحکام سازه
 • تسمه با دوام بالا
 • قدرت بالا رفتن دور غلطک ها برای بالا بردن مقدار سرعت
 • داشتن ضربه گیر

بهترین تردمیل برای خرید

تردمیل های آبی :

نکات تردمیل آبی خوب:

 1. عدم فشار به نخاع و ستون فقرات
 2. بدنه استیل و ضد زنگ
 3. ضد لغزش بودن کف تردمیل
 4. هوشمند بودن برای خاموش و روشن شدن

بهترین تردمیل برای خرید

حال چه تردمیلی خوب است؟

با توجه به شناخت شما نسبت به نکات مهم در خرید هر تردمیل شما شناخت بهتری نسبت به تردمیل ها پیدا کردید . صبور باشید قبل از خرید تردمیل مهم ترین چیز شناخت هدف شما از خرید تردمیل است . بیایید ابتدا به این فکر کنید که چرا اصلا تردمیل میخرید ؟ میخواهید لاغر شوید ؟ میخواهید عضله سازی کنید؟ یا برای فیزیوتراپی میخواهید؟ شاید برای باشگاه ورزشیتان میخواهید تردمیل بخرید !

تردمیل شیب دار

اولین قدم قبل از اقدام به ورزش تعیین نمودن هدف شماست . اگر بدنبال لاغری هستید حتما از تردمیل های دارای تنظیمات شیب استفاده کنید . این امکان در تردمیل های مناسب عضله سازی نیز باید رعایت شود زیرا تنظیم شیب یکی از امکان های اساسی برای فشار آوردن بیشتر به عضلات پا ، شکم و کل بدن میباشد . در تردمیل های باشگاهی زیرا افراد متفاوتی از این دستگاه  قرار است استفاده کنند نیز بسیار مهم است .

تردمیل تاشو

اگر تردمیل را برای مصرف در منزل یا هوم جیم نیاز دارید و شاید مکان باشگاه ورزشی شما دارای فضای کوچکی میباشد . حتما از تردمیل های تاشو استفاده کنید زیرا دارای بودن این امکان یکی از ضرورات برای استفاده های نام برده است . در ضمن قابلیت تاشو

بودن به شما این امکان را میدهد تا بعد از تمرین به راحتی تردمیل را جمع  کرده  و در گوشه ای از منزل خود نگهداری کنید .

 خرید تردمیل خانگی

معمول افرادی از تردمیل های خانگی استفاده میکنند که میخواهند برای تمرینات روزمزه خود به مجتمع های ورزشی نروند . زیرا این مکان ها نیازمند وقت آزاد ، ورزش در زمان معین و شلوغی بیش از حد میباشند . اگر شما نیز قصد دارید که از این مکان ها دوری کنید و در زمان و مکان دلخواه خود شروع به ورزش نمایید بهترین انتخاب شما تردمیل خانگی است .

خرید تردمیل باشگاهی :

اگر قصد راه اندازی یا تکمیل باشگاه ورزشی خود را دارید . باید بدانید یکی از مهم ترین و کارا ترین تجهیزات ورزشی در تمام باشگاه های ورزشی تردمیل باشگاهی است . زیرا امروزه مهم ترین نوع ورزش و قابل توجه مردم ورزش های هوازی است . با توجه به نوع روزمرگی و اتوماسیون شدن کارها توسط کارفرما و ادارات تحرک و گردش خون مناسب در تمام اعضای بدن مورد توجه بسیاری از عموم قرار گرفته . پس وجود یک تردمیل باشگاهی در هر باشگاه از واجبات است .

در ابتدای مقاله فروشگاهی را به شما معرفی کردیم که با خیال آسوده میتوانید تجهیزات ورزشی مورد نیاز را آنها خریداری نمایید.

دکمه بازگشت به بالا