جامعه و خانوادهکسب و کار دنیای 77

با بسته های آموزش تعمیرات لیمو وارد بازار کار شوید

بسته های آموزش آنلاین تعمیرات با طعم لیمو

بسیاری از دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها پس از فارغ‌التحصیلی برای پیداکردن شغلی مناسب در رشته خود، سال‌ها وقت خود را در این مسیر صرف می‌کنند. این جوانان که به امید یادگیری راهی دانشگاه می‌شوند، پس از اتمام تحصیلات خود درمی‌یابند که رشته‌ای که در آن تحصیل کرده‌اند، هیچ بازارکاری ندارد، یا اگر هم دارد آن‌ها مهارت عملی مناسب برای آن کار را ندارند. به این ترتیب به فکر کسب مهارتی  جدید هستند که فرصت شغلی برای آن وجود داشته‌باشد.

اگر شما هم به دنبال یادگیری یکی از مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار بوده‌اید، حتما نام بسته های آموزش آنلاین تعمیرات با طعم لیمو را از دوستان خود شنیده‌اید و برای یادگیری حرفه موردنظر خود از آن‌ها استفاده کردید. اما اگر به تازگی در فکر کسب مهارتی جدید برای ورود به بازارکار هستید، بهتر است با این پکیج آموزش آنلاین تعمیرات با طعم لیمو بیشتر آشنا شوید. این بسته‌های آموزش آنلاین توسط مجتمع آموزشی پل، که به عنوان بهترین مرکز تعمیرات موبایل در ایران شناخته می‌شود، تهیه شده‌است.

بسته آموزش تعمیرات موبایل لیمو

انواع بسته های آموزش آنلاین تعمیرات با طعم لیمو

مجتمع آموزشی پل فعالیت خود را از سال 1383 با هدف تربیت نیروی ماهر برای ورود به بازارکار و اشتغال آغاز کرده‌است و سهم بسزایی در تامین نیروی بازارکار در رشته‌های آموزشی خود دارد. این موسسه در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر و آموزش نصب دوربین مداربسته برای جوانان جویای کار در سرتاسر ایران فعالیت می‌کند. این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در ایران است و تاکنون افتخارات بسیاری کسب کرده‌است. انواع بسته های آموزش آنلاین تعمیرات با طعم لیمو شامل موارد زیر است:

بسته آموزش تعمیرات موبایل با طعم لیمو

بسته آموزش تعمیرات موبایل با طعم لیمو در دو بخش تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری موبایل موجود است که در صورت تمایل هر کدام از آن‌ها را به تنهایی نیز می‌توانید خریداری کنید، اما در خرید مجموعه بسته آموزش تعمیرات موبایل با طعم لیمو می‌توانید از تخفیف استفاده کنید. به این نکته توجه داشته‌باشید برای اینکه یک تعمیرکار حرفه‌ای موبایل شوید باید بتوانید تمام ایرادات و مشکلات گوشی‌های موبایل را برطرف کنید تا درآمد قابل توجهی کسب کنید.

با در نظرگرفتن ایجاد فرصت‌های شغلی زیاد برای تعمیرات موبایل با توجه به تغییرات افزایشی قیمت این کالا و افزایش نیاز به تعمیرات موبایل در مردم، تعمیرات موبایل به یکی از مهارت‌های مورد نیاز برای بازارکار تبدیل شده‌است. مردم ترجیح می‌دهند که با هزینه‌ای کمتر موبایل خود را تعمیر کنند تا بتوانند سال‌های بیشتری از آن استفاده کنند. در نتیجه این شغل یکی از مشاغلی است که هنوز در بازارکار جای خالی زیاد دارد و شما می‌توانید با یادگیری این مهارت یکی از کسانی باشید که با انجام این خدمات برای مشتریان درآمد خوبی کسب کنید.

شما با تهیه بسته آموزش تعمیرات موبایل با طعم لیمو می‌توانید از مزایای آموزش آنلاین که صرفه‌جویی در وقت و انرژی و هزینه است بهره‌مند شوید. از دیگر مزایای این دوره می‌توان به دسترسی همیشگی به ویدئوها و امکان دیدن چندباره ویدئو و انجام تمرینات به همراه استاد، استفاده از 24 ماه آپدیت و دریافت ویدئوهای جدید آموزشی با طعم لیمو در پنل کاربری خود، داشتن امکان برگزاری جلسات لایو و رفع اشکال با استاد دوره و همچنین اعطای مدرک بین‌المللی که در تمام دوره‌های مجتمع آموزش غیرحضوری پل انجام می‌شود، اشاره کرد. این دوره توسط استاد داوود بخشی پور که در حدود 12 سال سابقه در خصوص انجام تعمیرات موبایل و آموزش این مهارت به جوانان جویای کار را دارد، تدریس می‌شود.

پکیج آموزش تعمیرات لپ تاپ لیمو

بسته آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو

این بسته شامل سه بسته حاوی فیلم‌های آموزش آنلاین تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر، فیلم‌های آموزش آنلاین تعمیرات کنسول‌های بازی و فیلم‌های آموزش تعمیرات ماینر است که در فروردین 1401 با جدیدترین سرفصل‌ها تهیه شدهاست. با زیادشدن قیمت لپ‌تاپ و کامپیوتر، تقاضا برای خدمات در خصوص تعمیرات این لوازم الکترونیک و نیاز به تعمیرکار در این زمینه بسیار زیاد شده‌است.

در حال حاضر این شغل به عنوان یکی از مشاغل دارای بازارکار و درآمد مناسب شناخته می‌شود و در صورتی‌که به دنبال یادگیری این مهارت و کسب درآمد از آن هستید، یادگیری آنلاین این مهارت با بهره‌گیری از باتجربه‌ترین مدرسین تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر با این پکیج را از دست ندهید. با فیلم‌های آموزش آنلاین با طعم لیمو، می‌توانید بدون نیاز به داشتن هیچ اطلاعات اولیه‌ای در این خصوص، تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر، و همچنین کنسول‌های بازی و ماینرها را آموزش ببینید و به طور مستقل کار خود را آغاز کنید.

شما با تهیه این بسته می‌توانید بدون نیاز به صرف وقت و انرژی برای رفت‌وآمد به کلاس‌های حضوری و صرف هزینه زیاد، در منزل و یا هر مکان دیگری در آرامش این مهارت را آموزش بینید. مدرس این دوره با 15 سال تجربه در زمین تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر و آموزش این مهارت به فن‌آموزان در موسسه فنی پل، استاد زمانپور هستند. از نکات ویژه در خصوص این بسته‌ها امکان برگزاری جلسات لایو با این استاد و پرسیدن سوالاتی است ک در طول تماشای فیلم و آموزش برای شما پیش می‌آید. همچنین شما به مدت 24 ماه از پشتیبانی دریافت ویدئوها و آموزش‌های جدید در پنل کاربری خود برخوردار خواهید شد و به این ترتیب هر مطلب جدیدی که در تعمیرات به آن نیاز پیدا می‌کنید را آموزش خواهید دید.

پکیج های آموزشی تعمیرات ویژه بازار کار

بسته آموزش نصب دوربین مداربسته و انتقال تصویر با طعم لیمو

امروزه استفاده از دوربین‌های مداربسته با انواع کاربردها بسیار متداول شده‌است و بیشتر مغازه‌داران و مشاغل برای امنیت خود و اموالشان این وسیله را نصب می‌کنند. نصب دوربین مداربسته تنها به محدود به این مورد نیست و برای ایجاد امنیت در منازل، دوربین‌های کنترل در سطح شهر مثل کنترل ترافیک و تخلفات وسایل نقلیه، کنترل کارکنان در کارخانه‌ها و بسیاری موارد دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرند. با افزایش استفاده از این دوربین‌های مداربسته نیاز به شخصی که طریقه نصب و کار با این دوربین‌ها را بلد باشد، بسیار افزایش یافته‌است.

یادگیری این مهارت از طریق بسته آموزش آنلاین نصب دوربین مدار بسته با طعم لیمو، توسط خانم علیدوست یکی از بهترین مربیان دوربین‌های مدار بسته در ایران تدریس می‌شود. آموزش‌های عملی این مدرس با سابقه در طول 4 سال اخیر در حدود 500 نیروی نصاب دوربین مداربسته را راهی بازارکار کرده‌است، بازارکاری که هنوز با توجه به افزایش استفاده از دوربین‌های مداربسته ظرفیت‌های بالایی دارد.

از جمله مزایای دوره‌های آنلاین نسبت به شرکت حضوری در این دوره می‌توان به دسترسی همیشگی به ویدئوها و آپدیت جدید فیلم‌های آموزشی در پنل کاربری شما و آموزش دیدن این مهارت در کمال آرامش در منزل اشاره کرد. شما پس از اتمام دوره و آموزش کامل مهارت می‌توانید با دریافت مدرک بین‌المللی معتبر از آموزشگاه پل وارد بازارکار شوید و به مدت 6 ماه از پشتیبانی آموزشگاه در زمینه پروژه‌های کاری خود بهره‌مند شوید.

آموزش آنلاین با بسته نصب دوربین مداربسته

سخن آخر

یکی از رموز موفقیت در بازارکار در هر کجای دنیا داشتن مهارت انجام یک کار است، با کمی جستجو در مورد نیازهای بازارکار به راحتی می‌توان دریافت که در حال حاضر به چه مهارت‌هایی نیاز است. ما در مجتمع آموزشی پل با سال‌ها تجربه در تربیت نیروی ماهر برای ورود به بازارکار این مهارت‌ها را به شما آموزش می‌دهیم. این مجتمع علاوه بر برگزاری دوره‌های حضوری، به تهیه بسته های آموزش آنلاین تعمیرات با طعم لیمو برای استفاده جوانان جویای کار در سرتاسر کشور اقدام کرده‌است.

شما با تهیه بسته‌های آموزش مهارت‌هایی مانند تعمیرات موبایل با طعم لیمو، تعمیرات لپ‌تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو، نصب دوربین مداربسته با طعم لیمو می‌توانید مسیر شغلی جدیدی برای خود باز کنید و از این طریق درآمد بسیار خوبی کسب کنید. در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص برگزاری این دوره‌های آنلاین می‌توانید با شماره‌های واتساپ موجود بر روی سایت با مشاوران ما مطرح کنید.

دکمه بازگشت به بالا