عمومیکسب و کار دنیای 77

قیمت شیشه ساختمانی در بازار

خرید شیشه سکوریت مغازه قیمت هر متر

هنگام خرید شیشه ساختمانی؛ باید بدانید که شیشه های مغازه ها ویژگی های بهتری نسبت به شیشه های ساختمانی دارند. ویژگی‌های مثل امنیت و مقاومت بالا شیشه سکوریت ، استقبال زیاد را نسب به خرید این نوع شیشه در مغازه ها و پارتیشن شیشه شرکت ها وجود دارد. در مواردی ازجمله ویترین فروشگاه‌ها و درهای ورودی منازل، مکان‌های عمومی و شیشه حمام، شیشه بالکن ها،درب شیشه ای و پارتیشن بندی استفاده می شود.

یراق ‌آلات مخصوص در قیمت تمام شده تاثیر زیادی دارد. که این یراق الات بنا به کیفیت و محل نصب شیشه سکوریت مشخص می شود. تعیین نوع و تعداد یراق‌آلات موردنیاز جهت تخمین قیمت نهایی نصب ضروری هست. برای تعیین قیمت نصب بسته به نوع محل، نحوه استفاده و کاربرد آن نیاز به یراق‌آلات مختلف است. به موازات افزایش مصرف شیشه در ساختمان طی سالهای اخیر،  ویژگی هایی مثل استحکام، ایمنی و هدایت حرارتی ، طول عمر، زیبایی و مقاوم در برابر بلاهای طبیعی و .. اهمیت بیشتری داشته است که این نوع شیشه تمام نیازها را بر طرف می کند.

شما می توانید شیشه سکوریت را در  انواع رنگ ها و حالت هایی ساده ،طرح دار و مات سفارش دهید. ویژگی‌های زیبایی همراه با صرفه‌جوئی انرژی، معماران را ترغیب به استفاده بیشتر از شیشه و همچنین شیشه‌هایی در اندازه‌های بزرگ، می‌کند. خرید شیشه سکوریت ساختمانی و مغازه ها به دلیل حجم انبوه سفارش و تولید بسیار مناسب و ارزان است.

قیمت روز شیشه 4 میل ساده | قیمت شیشه سکوریت

پارامترهای خرید شیشه سکوریت

قیمت روز شیشه سکوریت، نسبت به دیگر شیشه‌ها مانند شیشه لمینت پایین‌تر است و همین تفاوت قیمت یکی از دلایل تمایل مردم برای به کار بردن شیشه‌های ساده و معمولی می‌باشد.

 • در صورت وجود اطلاعات کامل از متراژ، رنگ و ضخامت شیشه، قیمت مشخصی دارد.
 • عامل مهم دیگر نصب شیشه و سختی پروژه است ممکن است در قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.
 • جدول بالا، قیمت هر متر را بر اساس عوامل متغیر به‌درستی نشان می‌دهد.
 • عواملی چون رنگ و ضخامت شیشه ها تاثیر بسزایی بر قیمت هر متر دارند.
 • قیمت شیشه ساده 2 میل کمتر از شیشه رنگی 2 میل است.
 • قیمت شیشه ساده 2 میل به دلیل ضخامت پایین ارزان تر از تمامی شیشه ها است.

کارخانه زیما جهت ارائه بهترین کیفیت، بیشتر پروژه های خود را با شیشه سکوریت 10 میل اجرا می کند. قیمت هر متر شیشه سکوریت 10 میل نیز در جدول زیر بیان گردیده است. قیمت شیشه  سکوریت 10 میل ساده کمتر از قیمت شیشه سکوریت 10 میل رنگی است. در جدول زیر قیمت شیشه ساده 2 میل کمترین و قیمت شیشه سکوریت 10 میل بیشترین رکورد را دارا است.

انواع کوره برای سکوریت سازی شیشه

به طور کلی، دو نوع کوره ی حرارتی برای شیشه سکوریت استفاده می شود. این دو نوع کوره عبارتند از کوره کانوکشن و کوره المنتال. کوره های المنتال، کوره هایی هستند که گرما را به وسیله ی المنت به شیشه القا نموده و کوره های کانوکشن به کمک هوای درون کوره، این گرما را به شیشه منتقل می سازند.  این نوع کوره ها اندکی گرانتر از نوع المنتال بوده و همچنین به دلیل القای گرما به کمک هوا، شیشه سکوریت یکپارچه تر و باکیفیت بالاتری تولید می شود.

سفارش خرید شیشه سکوریت

هنگامی که شما شیشه سکوریت را از سایت زیما سفارش می دهید ، می توانید اطمینان داشته باشید که سفارش شما  به سرعت به بخش برش و ساخت کارخانه زیما آذر ارسال می شود. بهترین قسمت این ماجرا؟ از آنجا که ما امکانات تولیدی خودمان را داریم ، شما همچنین از قیمت مستقیم کارخانه ما بهره مند می شوید. تنها مکانی است که می توانید با این قیمت مناسب شیشه ای با کیفیت بالا ، سفارشی و برش خورده را تهیه کنید!

فراتر از مواردی مانند قفسه های شیشه ای سکوریت ، میزهای رومیزی و سایر شیشه های برش خورده شده ، ما همچنین پانل های شیشه ای خو و ورقهای شیشه ای را ارائه می دهیم. شما می توانید برای مشورت کردن با ما تماس بگرید.

چند ویژگی در مورد شیشه سکوریت ارائه شده توسط زیما:

اندازه ، شکل ، ضخامت و لبه های شیشه سکوریت به سفارش شما است.

همچنین هنگام سفارشی دادن می توانید شیشه ای با برنز یا خاکستری را انتخاب کنید.

در کجا از شیشه سکوریت استفاده می کنند؟

شیشه سکوریت برای بیشتر مصارف خانه ها و اداره ها مناسب است. در اینجا لیستی از مکان هایی وجود دارد که مشتریان ما از شیشه سکوریت استفاده کرده اند:

 • میزهای حیاط
 • میزهای داخلی
 • قفسه های شیشه ای
 • دفاتر و مشاغل
 • محافظت از عتیقه و یا میز
 • گلخانه ها
 • پروژه های صنایع دستی

مزایای شیشه سکوریت:

 • مقاومت دمایی بالاتر
 • در مقابل سرد و گرم شدن مقاومت بیشتری دارد ولی تفاوتی در تابش خرید نمی گذارد.
 • نداشتن تفاوت وزنی با شیشه معمولی
 • شیشه سکوریت هیچ تفاوت وزنی به شیشه معمولی در آن سایز ندارد.
 • ایمنی بالاتر در برابر ضربه 3 تا 7 برابر
 • در صورت خورد شدن، شیشه در ذرات ریز صیقلی تقسیم می شود که امنیت بسیار بالاتری نسب
 • شفایت
 • شفایت شیشه سکوریت و معمولی هیچ تفاوتی با همدیگر نمی کنند.
 • استحکام کششی (بدون شکستن راحت تر خم شود)
 • یک ویژگی عالی شیشه سکوریت داشتن استحکام کشیی است که می توانم خم شود ولی نشکند. این ویژگی در آب و هوای شدید به مقاومت شیشه می افزاید و مناسب ساختمان های چند طبقه است.

معایب شیشه سکوریت

در کنار داشتن محاسنی که شیشه سکوریت دارد در اینجا معایب این نوع شیشه را نیز بیان می کنیم.

 • قیمت بالاتر نسبت به شیشه معمولی
 • این شیشه نسبت به شیشه های معمولی قیمت بالاتری دارد ولی قیمت از شیشه چند لایه کمتر است.
 • قابلیت تغییر ندارد

این نوع شیشه قابلیت تغییر برای سوراغ کردن، برش و غیره را ندارد و قبل از سکوریت کردن این تغییرات باید در شیشه ایجاد شود.

تشخیص شیشه سکوریت

روش های متعددی هست را نسبت به شیشه معمولی تشخیص داد که رایج ترین روش این است که  نسبت به ضربه مقاوم تر است اما شیشه معمولی با یک ضربه شکسته می شود . دومین روش این است که از شکسته شدن شیشه می توان فهمید که این شیشه چه نوعی است شیشه های معمولی زمانی که شکسته شوند لبه های بسیار تیز و برنده ای دارند اما  برعکس شیشه معمولی لبه های غیر برنده ای دارند و خطری ندارند.

روش تشخیص مهندسی هم وجود دارد که اگر شما با یک الماس روی شیشه سکوریت بکشید و قصد برش آن را داشته باشید  خراشیده نمی شود. متخصصان شیشه را تا 5 درجه زاویه می دهند و با امواج شیشه تشخیص می دهند. روش دیگر تشخیص با عینک پلاریزه امکان پذیر است که اگر با عینک دایره های بزرگ و کوچک مشاهده کردیم این است. اما با استفاده از عینک تشخیص می تواند قطعی نباشد پس همراه این روش ,روش دیگری هم امتحان کنید.

آخرین روش برای تشخیص  این است که یک شیشه برنز قهوه ای را طوری بگیریم که انعکاس شیشه را داخل شیشه برنز مشاهده کنیم اگر در روی شیشه برنز تابش های رنگی مشاهده کردید شیشه مورد نظر شیشه سکوریت می باشد اما اگر در این صورت نبود شیشه شما معمولی می باشد.

امروزه با ساختمان سازی های بی رویه در شهر های بزرگ مصرف شیشه بسیار بالا رفته است تهران هم یکی از این شهر ها می باشد. معمولا در شهر تهران از شیشه در دکوراسیون داخلی هم بسیار استفاده می کنند به طور مثال دسته بندی ادارات و شرکت های خصوصی را انجام می دهند یا در راه پله های این شرکت ها از این نوع شیشه  استفاده می شود . دلیل بعدی مصرف زیاد این نوع شیشه در شهر تهران این است که اکثر برج ها نما های از جنس دارند . این مصارف ها به زیبایی شهر بسیار کمک می کند و تولیدات شیشه سازی بسیار رونق بخشیده است .

کارخانه زیما فرد با یک دهه سابقه خود سعی کرده است که قدم خوبی در عرصه تولیدات شیشه های سکوریت بر دارد. واین کارخانه توانسته است شیشه سکوریت تهران را بدون هیچ واسطه ای به دست مشتریان در تهران برساند .و دست سودجویان را در زمینه کوتاه کند .شیشه سکوریت همانطور که گفتم ابعاد و ضخامت های مختلفی دارند که شرکت زیما فرد توانسته است همه ابعاد ها و ضخامت ها را تولید و به دست مشتری برساند.

شیشه های سکوریت شرکت زیما فرد با بهترین کیفیت وارد بازار می شود و یکی از برند های شیشه های سکوریت می تواند باشد. این امتیاز توسط شما مشتریان عزیز به دست ما رسیده است و شرکت زیما فرد از این امتیاز بزرگ بسیار متشکر است. بزرگ ترین هدف شرکت زیما فرد این است که دنیا زیبا تری را با شیشه های این شرکت ببینید.

روش تولید شیشه سکوریت

امروزه شیشه یکی از پر کاربرد ترین وسیله در صنعت ساختمان سازی شناخته شده است . به این دلیل است که تولیدات شیشه سکوریت بسیار سودمند است . شیشه ها انواع بسیار مختلفی دارند که مهم ترین و بهترین نوع آن,شیشه سکوریت می باشد. تولید کردن انواع شیشه نیاز به چند مواد اولیه دارد که مهم ترین مواد شامل ماسه ، آهک و کربنات سدیم است که موارد دیگری هم لازم است که تاثیر زیادی بر روی شیشه دارد اما مواد اولیه شیشه همین سه مورد نام برده هستند .برای تولید کردن شیشه نیاز به کوره هم داریم تا مواد ها را ذوب کنیم و شیشه را تولید کنیم کوره ها به دو نوع تقسیم می شوند که این دو نوع را در ادامه به شما توضیح می دهیم.

کوره المنتال کوره ای است که گرما را توسط المنت انتقال می دهد که این المنت ها توسط برق تغذیه می شوند و هزینه برق این نوع کوره بسیار بالا است اما نوع دیگر کوره ها کوره کانوکشن می باشد که این نوع کوره گرما را توسط هوا منتقل می کند لازم به ذکر است که کوره کانوکشن گرانتر از کوره المنتال است اما کوره کانوکشن شیشه با کیفیت تری را تولید می کند و این هزینه از نظر متخصصان بهینه است.

پس از گرما فشار هوا مهمترین عامل برای تولید است که اگر ما شیشه ای با ضخامت کم بخواهیم تولید کنیم باید فشار هوا بیشتر شود این فشار هوا یک الگو دارد که اگر ما یک شیشه با ضخامت 4میل بخواهیم 90 برابر فشار هوا بیشتری نسبت به شیشه 20 میلی متری نیاز داریم به این علت است که همه تولید کنندگان ضخامت 4 میلی متری را تولید نمی کنند اما شرکت زیما فرد شیشه سکوریت با ضخامت 4 میلی متری هم تولید می کند.

دکمه بازگشت به بالا