عمومیکسب و کار دنیای 77

6 کمدی رمانتیک عالی که هم اکنون باید در Hulu تماشا کنید

Hulu دارای یک کتابخانه گسترده است که شامل فیلم های اکشن، فیلم های مستقل، درام، فیلم های ترسناک و بسیاری از ژانرهای هیجان انگیز دیگر از فیلم ها است. تعداد زیادی فیلم عالی برای تماشا در Hulu وجود دارد. اگر به دنبال فیلم‌های کمدی رمانتیک هستید، Hulu گزینه‌های زیادی دارد تا به شما یادآوری کند که تماشای کمدی‌های رمانتیک چقدر جذاب، گاهی اوقات جذاب و مفرح است. بهترین فیلم انگیزشی

برای این فهرست، من فیلم‌های کمدی رمانتیک را انتخاب کرده‌ام که طیف‌های مختلفی از عشق رمانتیک را ارائه می‌دهند، که می‌تواند شامل موارد خوب، بد، درهم و برهم و آن‌هایی باشد که قلب شما را گرم می‌کنند و باعث می‌شوند به عشق فیلم ایمان بیاورید. بیشتر فیلم‌های موجود در این فهرست کمدی‌های رمانتیک جدیدتر هستند، اما چند فیلم مربوط به دهه‌های ۸۰ و ۹۰ هستند. بیایید در مورد فیلم های کمدی رمانتیک Hulu صحبت کنیم.

هرگز بوسیده نشده است (هرگز بوسیده نشده است (1999))

در Never Been Kissed، درو بریمور نقش جوزی گلر 25 ساله و 25 ساله و سردبیر نسخه سان تایمز شیکاگو سان تایمز را بازی می کند که به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی برای داستانی در مورد جوانان امروزی مخفیانه می رود. او با کمک برادر بزرگترش، راب (دیوید آرکت) که زمانی باحال بود، می تواند دوران دبیرستان را از دیدگاه یک دانش آموز محبوب تجربه کند.

در Never Been Kissed، درو بریمور نقش جوزی گلر 25 ساله و 25 ساله و سردبیر نسخه سان تایمز شیکاگو سان تایمز را بازی می کند که به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی برای داستانی در مورد جوانان امروزی مخفیانه می رود. او با کمک برادر بزرگترش، راب (دیوید آرکت) که زمانی باحال بود، می تواند دوران دبیرستان را از دیدگاه یک دانش آموز محبوب تجربه کند.

Never Been Kissed یکی از فیلم های کمدی رمانتیک مورد علاقه شخصی من و به نظر من یکی از بهترین فیلم های درو بریمور است. او بسیار جذاب است، با بچه های سابق دبیرستان ارتباط برقرار می کند، و علاقه عاشقانه عاشقانه بسیار نامناسب اما شیرینی با معلمش با بازی مایکل وارتان دارد.

عشق، سایمون ((Love, Simon (2018)

Love, Simon یک کمدی رمانتیک درباره پسر نوجوانی است که تمام تلاش خود را می کند تا از دوستان و خانواده خود پنهان کند که همجنس گرا است. با این حال، در طول راه، او عشق با دانش آموز دیگری در دبیرستان خود پیدا می کند که او نیز سعی می کند تمایلات جنسی خود را پنهان کند. در فیلم Love, Simon بازیگرانی چون نیک رابینسون، کاترین لنگفورد، الکساندرا شیپ و کیینان لونزدیل به ایفای نقش می پردازند.

Love, Simon یکی از معدود کمدی‌های عاشقانه LGBTQ+ نوجوانان است و یک کمدی رمانتیک LGBTQ عالی است، زیرا چگونه فیلم موفق می‌شود فقط عدم قطعیت و اضطراب دوران جوانی را به تصویر بکشد، به خصوص وقتی صحبت از تعریف و درک تمایلات جنسی باشد. همچنین جنبه شیرین، ترسناک و زیبای عشق اول را نشان می دهد.

شانزده شمع ((Sixteen Candles (1984)

سام (مولی رینگوالد) 16 ساله می شود، اما چیزهای زیادی در خانواده او می گذرد، از جمله عروسی آینده خواهرش، که روز خاص او بسیار کمتر خاص می شود. با این حال، از طریق یک سری حوادث خوش شانس، او ممکن است فقط توجه عاشق خود را جلب کند. آنتونی مایکل هال و مایکل شوفلینگ نیز در فیلم شانزده شمع ایفای نقش کرده اند.

این فیلم کلاسیک جان هیوز بخشی از رویاهای فانتزی نوجوانان، بخشی از سبک داستانی و بخشی دیگر درام نوجوانانه است. شانزده شمع فیلمی است که دختران و پسران نوجوان از همه نسل‌ها می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند، و همچنین به پیر و جوان امیدوار می‌شود که فرد بامزه‌ای که او را له می‌کنند، ممکن است آنها را نیز تحت تأثیر قرار دهد.

تعطیلات ((The Holiday (2006)

«تعطیلات» آیریس (کیت وینسلت) و آماندا (کامرون دیاز) را دنبال می‌کند که خانه‌شان را عوض می‌کنند تا از مشکلات و زندگی‌شان یک تعطیلات بسیار مورد نیاز را بگیرند. در The Holiday همچنین جود لاو و جک بلک بازیگرانی هستند.

نانسی میرز کسی است که طرفداران فیلم های کمدی رمانتیک می توانند به او اعتماد کنند تا یک داستان عاشقانه جذاب را به ما ارائه دهد که کمی از قرارداد فاصله دارد. تعطیلات یکی از بهترین فیلم های اوست. این دو داستان عاشقانه به همان اندازه جذاب را به ما می دهد که جک بلک را در یکی از بهترین اجراهایش به نمایش می گذارد. تعطیلات قطعا یکی از بهترین فیلم های جک بلک است و کل بازیگران برخی از جذاب ترین بازی های خود را ارائه می دهند.

500 روز تابستان ((Days Of Summer (2009)

تام (جوزف گوردون-لویت) با سامر (زویی دشانل) آشنا می‌شود که به نظر دختری عالی برای او است. با این حال، دختر فانتزی او کاملاً واقعیت او را برآورده نمی کند. «500 Days of Summer» ترن هوایی را به تصویر می‌کشد که ممکن است یک نفر در هنگام عاشق شدن ادامه دهد، مخصوصاً وقتی عاشق ایده‌ای بیش از یک شخص شود. بهترین فیلم های معمایی

بسیاری 500 روز تابستان را یکی از بهترین کمدی‌های رمانتیک تاریخ می‌دانند، زیرا حجاب را پس می‌کشد و نشان می‌دهد که عشق زمانی سمی می‌شود که کسی را به استانداردهای غیرواقعی نگاه می‌کنید و او را بیشتر آن‌طور که می‌خواهید ببینید. آن ها هستند. همچنین برداشتی تازه از فیلم کمدی رمانتیک ارائه می دهد.

پالم اسپرینگز ((Palm Springs (2020)

پالم اسپرینگز با بازی اندی سامبرگ و کریستین میلیوتی در نقش دو مهمان عروسی که تلاش می کنند بفهمند چگونه از یک حلقه زمان جان سالم به در ببرند. در حالی که محدودیت های موقعیت خود را آزمایش می کنند، یکدیگر را می شناسند و شروع به عاشق شدن می کنند. پالم اسپرینگز موفقیت بزرگی برای Hulu بود و یکی از بهترین کمدی های رمانتیک سال 2020 بود.

اندی سامبرگ و کریستین میلیوتی دو شخصیت پیچیده اما همچنان بسیار دوست‌داشتنی را بازی می‌کنند که نه تنها در موقعیت حلقه زمانی خود حرکت می‌کردند، بلکه در مبارزات شخصی خود به‌عنوان انسان‌هایی با زندگی‌های پیچیده نیز مشغول بودند. پالم اسپرینگز این امتیاز را نیز دارد که به‌طور شگفت‌انگیزی یک فیلم واقعاً خوب است.

دکمه بازگشت به بالا