عمومیکسب و کار دنیای 77

15 نکته طلایی که هنگام خرید لباس بدنسازی باید بدانید

راهنمای انتخاب و خرید هوشمندانه لباس بدنسازی باکیفیت

احتمالا خرید لباس ورزشی از جمله لباس هتلی استقلال برای شما بسیار مهم است و به دنبال راهنما هستید! فرقی نمی کند که در باشگاه هستید یا ورزش هوازی بیرون از خانه انجام می دهید. لباس ورزشی یکی از مهم ترین انتخاب های شما برای شروع یک ورزش است. اگر به دنبال یک لباس ورزشی مناسب هستید که بتوانید فعالیت های خود را به راحتی انجام دهید، به این سری نکات که البته در ادامه به شما گفته می شود توجه کنید.

همه چیز زیبایی نیست و در انتخاب لباس ورزشی باید کیفیت و عملکرد مناسب آن را نیز در نظر گرفت. یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید راحتی لباس است که باعث بهبود فعالیت شما در ورزش می شود و همچنین باعث می شود از ورزش لذت ببرید و دیرتر احساس خستگی کنید.

با توجه به افزایش تعداد برندهای مختلف، خرید لباس دربی استقلال لباس های بدنسازی می تواند یک کار دلهره آور باشد. برندهای خاصی برای یک حس خاص هزینه بالایی دارند. قیمت برخی از آنها کمتر است، اما برای محصولات ارزان تر و بسیار کم کیفیت. در دام مصرف گرایی و تبلیغات تقلبی نیفتید.

1- استانداردهای کیفیت را بشناسید

یکی از مهم ترین دغدغه ها در خرید لباس ورزشی با کیفیت، تشخیص کیفیت لباس است. گاهی اوقات شما نمی توانید قبل از خرید محصول ورزشی خود کیفیت آن را ارزیابی کنید و ممکن است نیاز به چندین بار استفاده از آن باشد، اما در اینجا چند راه وجود دارد که می تواند به شما در انتخاب کمک کند:

اگر از فروشگاه های فیزیکی خرید می کنید، تست فشار انجام دهید تا ببینید به راحتی خم می شود (انعطاف پذیری لازم را دارد). در مرحله دوم پارچه را بکشید و ببینید کشیده می شود یا خیر. علاوه بر این موارد کوچکی مانند دکمه ها و سوراخ دکمه ها، دوخت های منظم با درزهای تنگ تر و زیپ های فرسوده را که در خرید لباس های ورزشی و بدنسازی بسیار مهم هستند، بررسی کنید.

در صورت خرید اینترنتی لباس تناسب اندام، به تصاویر و ویژگی های محصول نگاه کنید و سعی کنید با آن ها مطابقت داشته باشید. علاوه بر این، صفحه کیفیت برند را بررسی کنید. شما ایده کافی در مورد کیفیت محصول خواهید داشت. نظرات منفی محصول را بیشتر از نظرات مثبت بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید با مشکلاتی که برای مشتری قبلی پیش آمده کنار بیایید یا خیر.

2 – عملکرد مناسب

همانطور که قبلا ذکر شد، همیشه لباس های بدنسازی را در فروشگاه ها امتحان کنید. عملکرد شما در باشگاه بستگی به تناسب لباس شما دارد. چه یک لباس بزرگ باشد و چه اگر بیش از حد جاذب باشد، سرعت شما را کاهش می دهد و عملکرد شما را تحت تاثیر قرار می دهد و همچنین تاثیر زیادی در عملکرد ورزش شما خواهد داشت.

در صورت خرید آنلاین لباس استقلال، مطمئن شوید که راهنمای اندازه در وب سایت برند ذکر شده است. از آنجایی که اندازه ها در برندهای مختلف متفاوت است، بهتر است راهنمای اندازه را بررسی کنید. در غیر این صورت ممکن است هنگام بازگرداندن یا تعویض محصول هزینه بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. (البته برخی از فروشگاه های آنلاین این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می دهند)

3- جذب عرق

یکی دیگر از نکات خرید لباس بدنسازی جذب رطوبت است که برای شما یک فاکتور کلیدی است، زیرا در خرید لباس ورزشی با کیفیت باید به آن توجه کنید. پارچه های تنفس پذیر به شما این امکان را می دهند که عملکرد خود را افزایش دهید و به هدف مورد نظر خود برسید، زیرا تعریق باعث می شود که به سرعت احساس خستگی کنید و حتی نیاز به استراحت داشته باشید. جذب رطوبت و تنفس پارچه یکی از اصطلاحاتی است که برندهای مطرح به کار می برند. مطمئن شوید که یکی از بهترین ها را نسبت به قیمت پیدا کرده اید.

4- پارچه مصنوعی

آنچه شما باید به دنبال آن باشید، پنبه ترکیب شده با پلی استر است. ترکیب پنبه باید 80-90٪ از مواد پلی استر یا اسپندکس باشد. به سراغ سبک ترین تی شرت بروید. وزن بسیار مهم است با مقایسه وزن محصولات متوجه خواهید شد که پارچه های پلی استر از همه سبک تر هستند. پارچه های سفارشی بهترین انتخاب هستند زیرا عمدتاً برای بدنسازی و لباس های ورزشی ساخته می شوند.

5- جریان هوا

قبلاً اشاره کردیم که چگونه جذب رطوبت می تواند مفید باشد .پنبه مخلوط با پلی استر و اسپندکس بهترین انتخاب شما برای این کار است. تهویه بهتر بوی بد را هر چقدر هم که عرق کنید بدتر نمی کند. مراقب دیگران در باشگاه باشید. هیچ کس بوی بد را دوست ندارد!

6 – قیمت در مقابل ارزش

هر مشتری به قیمت حساس است و قیمت اولین چیزی است که می خواهد بداند. با این حال، مشتری باید ارزش محصول را نسبت به قیمت فروش نیز در نظر بگیرد.

    چه ارزشی برای آنها دارد؟

    آیا قیمت همه عوامل را رعایت می کند؟

فاکتورهای ذکر شده را در نظر بگیرید و می توانید ارزش محصول را در مقابل سایر عوامل مشابه قضاوت کنید.

7 – نظرات مشتریان قبل از شما

یکی از بهترین راه‌ها برای شناخت لباس‌های بدنسازی باکیفیت این است که بدانید دیگران در مورد آن چه فکر می‌کنند. صفحه محصول را بررسی کنید و ببینید آیا می توانید نظرات خود را پیدا کنید. در غیر این صورت، محصول را در گوگل جستجو کنید و ببینید آیا پلتفرم دیگری این نظرات را دارد یا خیر. اگر نظرات واقعی زیادی برای تصمیم گیری پیدا نمی کنید. مراقب نقدهای جعلی باشید!

8 – حضور واقعی آنلاین

بسیاری از فروشگاه های لباس و سالن های ورزشی حضوری از پشتیبانی آنلاین قوی برخوردار هستند. صفحات رسانه های اجتماعی آنها را بررسی کنید تا در مورد محبوبیت و شباهت آنها بیشتر بدانید. صفحات رسمی اینستاگرام و فیسبوک برای تصمیم گیری کافی است.

9 – به دنبال محصولات خلاق باشید

چندین برند بدنسازی نوآوری بزرگی را در محصولات خود به ارمغان می آورند تا عملکرد شما را افزایش دهند. به عنوان مثال، برندها برای پارچه های بهتر جذب کننده رطوبت برای کنترل بهتر عرق رقابت می کنند. جدیدترین طرح ها و مواد مصنوعی ارائه شده در آخرین خطوط تولید را بررسی کنید. توجه داشته باشید که حتی برندهای محلی نیز جدیدترین و بهترین محصولات را با ارزش بهتر ارائه می دهند.مارک هایی مانند آدیداس، نایک، پوما، ریباک، آندر ارمور، فیلا، نیوبالانس و ال اسپورت بسیار معتبر هستند.

10 – امکانات اضافه شده

چندین برند بزرگ ورزشی نیازهای ورزشکاران را شناسایی می کنند و ویژگی هایی را در هنگام طراحی به کار می برند. به عنوان مثال، دوندگان ممکن است برای جابجایی بهتر لوازم جانبی خود به جیب های زیپ دار عمیق و مناسب نیاز داشته باشند. برخی از قسمت های پایین دارای جیب پشتی هستند و برخی دیگر ندارند. نیازها و اهداف خود را برای تصمیم گیری بهتر در خرید مشخص کنید.

11 – آن را بررسی کنید

هنگام خرید لباس بدن با کیفیت در یک فروشگاه، بررسی کنید که آیا آنها قابل کشش هستند یا خیر. لباس های تناسب اندام باید متناسب با ماهیچه های شما باشند و به خوبی روی بدن شما قرار بگیرند. ضریب کشش به شما امکان می دهد آزادانه حرکت کنید. اگر لباس های بدنسازی را به صورت آنلاین خریداری می کنید، برچسب ترکیب پارچه را بررسی کنید. بخشی از اسپندکس، لیکورا یا اسپندکس کشش مورد نیاز را به شما می دهد.

12 – نیازهای خود را مشخص کنید

همیشه هدف خود را بدانید. اکثر لباس های بدنسازی برای هر نوع تمرین مناسب هستند. با این حال، برخی از محصولات برای محصولات خاص طراحی شده اند. به عنوان مثال، هر تاپ یا لباس بدون آستین ممکن است برای ایروبیک یا یوگا مناسب نباشد و به ترجیح شما نیز بستگی دارد. همچنین توجه داشته باشید که لباس های بدنسازی برای پوشیدن غیررسمی بسیار راحت هستند، بنابراین هنگام خرید لباس های بدنسازی باکیفیت حتما به این موضوع توجه کنید.

13 – شیک بمانید

هرکسی سبک خاص خود را دارد و هر برند تصویری متمایز را نشان می دهد. مطمئن شوید که رنگ‌ها و طرح‌هایی را که با آن راحت هستید انتخاب کنید. یک تی شرت رنگی بلند که نمی توانید به راحتی بپوشید آن را نخرید، زیرا قیمتش تخفیف دارد.

14 – سیاست های مرجوعی، تعویض و تحویل

هنگام خرید هر برندی، سیاست بازگشت و مبادله را بدانید. هرچه سیاست های مشتری پسندتر باشد، بیشتر در مورد اهداف برندها می دانید. به عنوان مثال، گاهی اوقات خرید لباس بدنسازی باکیفیت در برخی زمینه ها هزینه بسیار بیشتری دارد. همچنین مراقب هزینه های پنهان و تاخیر در حمل و نقل باشید. ارسال رایگان در حال حاضر بسیار رایج است، از آنها استفاده کنید.

15 – پشیمانی خریدار

مطمئن شوید که برای خرید لباس بدنسازی باکیفیت از تبلیغات زیاد استفاده نکنید و برند و ارزش های آن برای مشتریان را درک کنید. تبلیغات بد است. برای غلبه بر ارزش محصول که می تواند بر سلامت شما و جیب های زیپ دار عمیق شما تأثیر بگذارد.

دکمه بازگشت به بالا