اقتصادی

ببینید | جنگ غزه به چین برای حمله به تایوان انگیزه داده است؟/ پکن در دام واشنگتن خواهد افتاد؟ببینید | جنگ غزه به چین برای حمله به تایوان انگیزه داده است؟/ پکن در دام واشنگتن خواهد افتاد؟
مجید تفرشی پژوهشگر و تاریخدان در کافه خبر و در پاسخ به این سوال که آیا جنگ غزه به چین برای تصرف تایوان انگیزه داده است گفت: در همه کشورهای دنیا و کشورهای مانند چین نگاه های توسعه طلبانه وجود دارد اما در چین مساله آقایی بر اقتصاد جهان طی سالهای ۲۰۳۰ تا ۲۰۴۰ مهمترین اولویت پیش رو محسوب می شود. تا به این لحظه چینی ها با هوشمندی تمام وارد تله آمریکایی ها برای تصرف تایوان نشدند.مجید تفرشی پژوهشگر و تاریخدان در کافه خبر و در پاسخ به این سوال که آیا جنگ غزه به چین برای تصرف تایوان انگیزه داده است گفت: در همه کشورهای دنیا و کشورهای مانند چین نگاه های توسعه طلبانه وجود دارد اما در چین مساله آقایی بر اقتصاد جهان طی سالهای ۲۰۳۰ تا ۲۰۴۰ مهمترین اولویت پیش رو محسوب می شود. تا به این لحظه چینی ها با هوشمندی تمام وارد تله آمریکایی ها برای تصرف تایوان نشدند.


این مقاله بر اساس سامانه جامع و هوشمند بررسی و درج خودکار اخبار، اقدام به بازنشر می نماید، لذا مسوولیت این مقاله بر عهده منابع خبری بوده و وب سایت ایواره هیچ مسوولیتی در قبال تمامی محتوای منتشر شده در سایت ندارد.

دکمه بازگشت به بالا