عمومی

مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام به یکی از مهم ترین دغدغه های فکری افراد مختلف، به ویژه کسانی که قصد افزایش فالوور اینستاگرام و کسب درآمد از این شبکه اجتماعی را دارند تبدیل شده است.

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار است و افراد زیادی در سراسر جهان از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. جالب است بدانید امروزه دیگر کاربرد اینستاگرام فقط به ارتباطات و سرگرمی محدود نمی شود. در واقع با توجه به بالا بودن تعداد کاربران این شبکه، خیلی از افراد از اینستاگرام به عنوان بستری برای معرفی و گسترش کسب و کارهای خود استفاده می کنند.

هر کسی که یک کسب و کار جدید راه می اندازد یا تصمیم دارد بیزینس خود را گسترش دهد، استفاده از محتواهای تبلیغاتی در اینستاگرام را به عنوان اصلی ترین و مهم ترین استراتژی تبلیغاتی خود در نظر می گیرد. در این میان افرادی که از فالوورهای زیادی برخوردار باشند بیشترین سود را خواهند برد و به درآمد میلیونی می رسند! چرا که صاحبان بیزینس های مختلف معرفی و تبلیغ بیزینس خود را به پیج هایی با فالوور بالا می سپارند. این موضوع باعث شده خیلی از افراد برای کسب درآمد از اینستاگرام، به فکر خرید فالوور و مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام بیفتند. به همین منظور تصمیم داریم در این مقاله به بررسی مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم. همراه ما باشید!

مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

فواید بالا بودن تعداد فالوورها در اینستاگرام

کاربران اینستاگرام برای دیده شدن و جلب اعتماد مخاطبان به فالوور زیادی نیاز دارند. در واقع یکی از مهم ترین فواید داشتن فالوور زیاد در اینستاگرام این است که مخاطبان به پیج هایی با فالوور بالا اعتماد بیشتری دارند.

برای مثال زمانی که شما برای خرید یک محصول خاص به پیج های فروش سر می زنید، ترجیح می دهید از پیجی که فالوورهای بیشتری دارد خرید کنید. چرا که تصور می کنید این پیج قابل اعتماد تر است. این موضوع باعث شده خیلی از افراد به دنبال راه هایی برای افزایش فالوور خود باشند و در مورد مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام کنجکاو شوند.

راه های افزایش فالوور در اینستاگرام

قبل از اینکه به بررسی مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم، بهتر است روش های دیگری که برای افزایش فالوور وجود دارد را مرور کنیم. زمانی که از این روش ها نتیجه نگرفتید می توانید به خرید فالوور فکر کنید.

  1. هشتگ گزاری مناسب: از زمان معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام تا کنون یکی از موثرترین امکانات برای دیده شدن پست ها و جذب فالوور بیشتر، استفاده از هشتگ می باشد. اینکه شما یک هشتگ مناسب را در موقعیت مناسب به کار ببرید، می تواند توجه کاربران زیادی را به پیج شما جلب کند.

البته شما باید سعی کنید در شرایط خاص، مثلا زمانی که یک جریان اجتماعی در فضای مجازی به راه افتاده از هشتگ مناسبی استفاده نمایید. در این صورت شانس دیده شدن شما چند برابر خواهد شد. برای مثال امروزه که تمام جهان با ویروس کرونا درگیر هستند، استفاده از هشتگ هایی مثل #ماسک_بزنیم و یا #کرونا_را_شکست_می­دهیم می توانند تاثیر مثبت زیادی برای پیج شما داشته باشند.

  1. محتوای جذاب تولید کنید: زمانی که شما در پیج خود محتوای جذاب و مخاطب پسند تولید کنید، به تدریج تعداد فالوورهای شما بیشتر خواهد شد. مخاطبان این محتواهای جذاب را با دوستان خود به اشتراک می گذارند و از این طریق بازدیدها از پیج شما افزایش خواهد یافت.
  2. صادق باشید: سعی کنید در کپشن پست های خود از اطلاعات درست استفاده کنید و از طریق کشپن نویسی اعتماد مخاطبان را جلب نمایید. چرا که انتشار اخبار کذب اعتماد مخاطبان شما را سلب کرده و تاثیر منفی روی پیج شما خواهد داشت. همچنین بهتر است از تبلیغ پیج های نامعتبر در پیج خود جلوگیری کنید.

مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

همانطور که در قسمت های قبلی هم اشاره کردیم، یکی از روش هایی که خیلی از افراد برای افزایش فالوور اینستاگرام به دنبال آن هستند، خريد فالوور اينستاگرام می باشد. اما مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام باعث می شود که کاربران این شبکه اجتماعی برای خرید فالوور مردد شوند.

در حقیقت شما باید معایب خرید فالوور اینستاگرام را با معایب آن مقایسه کرده و بعد از سبک و سنگین کردن آن ها، بهترین تصمیم را بگیرید.

مهم ترین مزایای خرید فالوور اینستاگرام عبارتند از:

  • دیده شدن بیشتر: هر چقدر که فالوور شما بیشتر باشد، شانس دیده شدن شما هم بیشتر شده و پست های شما به اکسپلور وارد خواهد شد. در این صورت افراد زیادی با پیج شما آشنا می شوند و درصد موفقیتتان بالاتر خواهد رفت.
  • جلب اعتماد مخاطب: اکثر کاربران اینستاگرام قبل از دنبال کردن یک پیج و یا خرید و همکاری با آن، به تعداد فالوورهای آن پیج توجه می کنند. بنابراین بالا بودن تعداد فالوورها یک مهر تایید برای قابل اعتماد بودن پیج شما به شمار می رود.
  • پیشرفت و موفقیت بیشتر: یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود افراد به مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام اهمیت دهند، تاثیر این موضوع بر میزان موفقیت آن هاست. همانطور که گفتیم بالا بودن تعداد فالوورها باعث می شود که پیج شما بیشتر از قبل دیده شده و مورد توجه قرار بگیرد. بنابراین خرید فالوور شانس موفقیت شما را افزایش خواهد داد. البته این کار معایبی هم دارد که در ادامه بررسی خواهد شد.

مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

معایب خرید فالوور اینستاگرام

برخی از کارشناسان شبکه های اجتماعی، مضرات و مشکلات خرید فالوور اینستاگرام را به بازی دومینو تشبیه می کنند. همانطور که در این بازی افتادن یک قطعه باعث افتادن تمام قطعات دیگر می شود، در خرید فالوور هم بروز تنها یک ایراد باعث نابودی کل زحمات شما خواهد شد. به همین دلیل حتما باید به مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام توجه ویژه داشته باشید.

فالوورهای فیک ممکن است در ابتدا هیچ مشکلی برای پیج شما به وجود نیاورند، اما به تدریج باعث ایجاد اختلاف بین تعداد فالوورها با تعداد لایک و ویوی پست های شما خواهند شد و نرخ تعامل شما را به شدت کاهش دهند. به همین دلیل گفته می شود که خرید فالوور فیک اینستاگرام و ضررهای آن می تواند باعث نابودی پیج شما شود.

در صورتی که مخاطبان به فیک بودن فالوورهای شما پی ببرند اعتماد آن ها را از دست می دهید و خیلی زود از فضای رقابتی با دیگر پیج های همکار کنار زده خواهید شد.

نکته مهم دیگری که باید در خصوص مزایا و معایب خرید فالوور فیک اینستاگرام بدانید این است که برخی از این فالوورها در واقع ربات هایی هستند که می توانند اطلاعات شخصی حساب شما را هک کنند.

ممکن است مزایا و معایب خرید فالوور و لایک اینستاگرامی شما را سردرگم کرده باشد و نتوانید راه درست را انتخاب کنید! به شما توصیه می کنیم تا حد ممکن روش های دیگری را برای افزایش فالوورهای خود به کار ببرید. اما اگر همچنان اصرار بر خرید فالوور دارید، تعداد فالوورهای زیادی خریداری نکنید که اختلاف بین فالوورها و لایک و کامنت پست های شما زیاد نشود. همچنین برای خرید فالوور حتما به فروشندگان معتبر مراجعه کنید که از ربات نبودن فالوورها مطمئن باشید.

نتیجه گیری

در خصوص خرید فالوور اینستاگرام بحث ها و اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد. در این مقاله سعی کردیم مهم ترین مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بر اساس آن ها، مناسب ترین تصمیم گیری را داشته باشید.

امیدواریم که این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند!

دکمه بازگشت به بالا