عمومیکسب و کار دنیای 77

افزایش فالوور اینستاگرام از چه طریقی امکان پذیر است؟

افزایش فالوور اینستاگرام برای درآمد زایی از این شبکه اجتماعی بسیار مهم است. امروزه اینستاگرام با وجود فیلتر شدن اغلب شبکه های اجتماعی در ایران مانند یوتیوپ، تلگرام و… طرفداران بسیاری دارد، به عبارتی این شبکه اجتماعی را می توان پرچم دار شبکه های اجتماعی در ایران دانست که از طریق آن می توان به راحتی درآمد زایی کرد. در ادامه می خواهیم با راهکارهای مفید درباره ی افزایش فالوور اینستاگرام به شما در کسب دآمد از این شبکه اجتماعی کنیم.

افزایش فالوور اینستاگرام از چه طریقی امکان پذیر است؟

تاثیر خرید فالوور برای شروع کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام

خرید فالوور یکی از کارهایی است که افراد زیادی قبل از شروع فعالیت های آنلاین خود انجام می دهند. بدین منظور در ابتدا بهتر است تعدادکمی فالوور ایرانی خریداری شود چرا که امروزه همه می دانند اگر پیچی 10K فالور دارد پست های آن باید حداقل 2K لایک گرفته باشد، اما پیج هایی که فالوور زیادی خریده اند یا به اصطلاح فالور فیک دارند تعداد بازدید پست هایشان کمتر از این حرفاست؛ همین موضوع نیز باعث می شود کاربران به این گونه پیج ها اعتماد نداشته باشند. به عبارتی باید بگوییم که خرید فالوور یکی از غیر اصولی ترین روش های بالا بردن فالوور اینستاگرام است که افراد با انجام دادن آن باعث نابودی کسب و کار اینترنتی خود می شوند.

راه حل های افزایش فالوور اینستاگرام

اگر واقعا قصد دارید فالوور های خود در اینستاگرام را افزایش دهید ما چند اصول افزایش فالوور را که با تغییرات کوچیکی در پیج های اینستاگرامی خود می توانید بدست آورید را برای شما بازگو می کنیم.

  • انتخاب پروفایل های جذاب: پروفایل اینستاگرام شما حکم ویترین یک مغازه را دارد، از آنجایی که اینستاگرام تصویر محور بوده و تصاویر نقش اصلی را در این شبکه اجتماعی ایفا می کنند. پس قرار دادن تصاویر جذاب روی پرفایل پیج تاثیر زیادی در جلب کردن نظر کاربران خواهد داشت، گذاشتن تصویر زیبا و جذاب به همراه یک بیوی تاثیر گذار می تواند تا حد زیادی فالوور به خود جلب کند.
  • استفاده از هشتگ مهم ترین ترفند افزایش فالوور اینستاگرام: از جمله مهم ترین مواردی که باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود استفاده از هشتگها می باشد. به کاربردن هشتگ به شیوه درست می تواند تا حد زیادی فالوور های شما را افزایش دهد و به کسب و کار اینترنتی شما کمک کند. در آپدیت های جدید اینستاگرام امکان دنبال کردن هشتگ ها نیز اضافه شده و این موضوع باعث تاثیرگذاری بیشتری روی افزایش فالووراینستاگرام شده است.

برای این کار کافی است یک لیست از هشتگ های مرتبط با پست های خود تهیه کنید این هشتگ ها باید پرطرفدار باشند. بدین منظور به قسمت سرچ های اینستاگرام رفته و با سرچ هشتگ اصلی خود هشتگ های مشابه آن را پیدا کرده و زیر پست های خود درج کنید. اگر هشتگ های مرتبط و پرطرفدار به زیر پست های خود اضافه کنید به طور معمول هر پست باعث جذب 3 فالوور می شود.

افزایش فالوور اینستاگرام از چه طریقی امکان پذیر است؟

  • آپلود پست های چالشی: یکی از مسائل بسیار تاثیر گذار در افزایش فالوور اینستاگرام آپلود عکس های چالشی است. در هر حوزه ای که کار می کنید باید به دنبال موضوعات چالشی باشید و سعی کنید عکس ها یا پست هایی در آن مورد در صفحه خود آپلود کنید، این کار باعث ارتباط بیشتری بین شما و کاربران می شود و بدین صورت می توانید فالوور های جدید به دست آورید.

یکی از چالشی ترین کارهایی که می توانید در این زمینه انجام دهید Questions Box است، برای مثال قرار دادن Questions Box با مضمون درآمد ماهیانه ایلان ماسک چقدر است؟ می تواند تا حدود زیادی نظرات کاربران را به خود جلب کند، چرا که کاربران علاقه دارند در چنین موضوعاتی اظهار نظر کنند. از این طریق افراد زیادی ممکن است از پیج شما بازدید کرده و حتی آن را برای افراد دیگر ارسال کنند.

  • تولید محتوای سرگرم کنند: اغلب افرادی که در اینستاگرام فعالیت دارند به دنبال یک سرگرمی هستند، پس در حوزه فعالیت خود به دنبال موضوعات فان و جالب باشید. البته نباید در انتشار چنین پست هایی زیاده روی کرد و از موضوع اصلی پیج دور شد. در نظر داشته باشدتولید پست های سرگرم کننده باعث می شود بازدید از صفحه شما بیشتر شود.
  • آپلود پست ها در زمان مناسب: برای بالا رفتن بازدید عکس هایی که در صفحه اینستاگرام خود آپلود می کنید باید زمان آن را در نظر بگیرید. برای این منظور به قسمت insights مراجعه کرده و چک کنید کاربران تا چه اندازه در پیج شما فعالیت دارند، از این طریق می توانید متوجه شوید در چه ساعتی از شبانه روز پست های شما بازدید بیشتری خورده و باقی پست ها را در آن زمان آپلود کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام از چه طریقی امکان پذیر است؟

تاثیر مسابقات اینستاگرامی در افزایش فالوور اینستاگرام

از بهترین روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام برگذاری مسابقات اینستاگرامی است، مطمئنا به این موضوع را برخورد کرده اید که در برخی از پیج های معروف از این روش برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می کنند.

بدین منظور باید خلاقیت زیادی از خود نشان داده و جوایز ارزشمندی برای برندگان در نظر بگیرید، چرا که کاربران با دیدن جوایز بیشتر به شرکت در مسابقه ترغیب می شوند و این مسئله باعث دیده شدن پیج شما می شود. بیشتر مسابقاتی که امروزه توسط پیج های بزرگ صورت می گیرد به این شکل است که از محصولات خود پیج به عنوان جایزه استفاده می کنند، و از کاربران می خواهند 5 یا 8 نفر از دوستانشان را زیر پست مسابقه تگ کنند و به این شکل افراد زیادی از این پست دیدن کرده و ممکن است توجهشان به پیج جلب شده و آن را فالوو کنند.

استفاده از وب سایت برای افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از ایده های عالی برای افزایش فالوور استفاده از وب سایت است، بهترین سایت افزایش فالوور اینستاگرام وب سایتی است که بازدید کننده داشته باشد و به اصطلاح active باشد. در صورت داشتن چنین وب سایتی می توانید یک بنر از پیج اینستاگرامی خود بسازید و زیر تمام پست های خود در وب سایتتان قرار دهید.

انجام این کار باعث می شود بسیاری از کاربرانی که از طریق گوگل با شما آشنا شده اند برای فالوو کردن صفحه شما ترغیب شوند. در قسمت درباره ما نیز می توانید آدرس پیج اینستاگرامی خود را قرار دهید، چراکه این قسمت توسط کاربران بیشتر بازدید می شود. برخی اوقات نیز اگر خبرنامه های وب سایت تان را از طریق ایمیل برای کاربران ارسال می کنید می توانید آدرس پیج خودتان را در آخر آن درج کنید.افزایش فالوور اینستاگرام از چه طریقی امکان پذیر است؟

استفاده از بهترین ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام

ربات اینستاگرام افزایش فالوور اینستاگرام را موجب می شود، این روش از جمله بهترین روش هایی است که برای افزایش فالور می توان از آن ها استفاده کرد. در برخی از سایت ها ربات های اینستاگرامی ارائه می شود که برای برقرار ارتباط با کاربران کاربرد زیادی دارند.

یکی از موارد بسیار مهمی که در افزایش فالوور اینستاگرام تاثیر دارد active بودن صفحه شما است، در واقع هر چقدر که در پیج خود فعالیت داشته باشید و با دیگران تعامل کنید فالوور های شما افزایش می یابد. شاید بپرسید خب این مسئله چه ربطی به ربات های اینستاگرام دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که با اضافه کردن پیج اینستاگرام خود به یک ربات افزایش فالووراینستاگرام می توانید بدون نگرانی بابت فعالیت در صفحه خود به ربات اجازه دهید بسیاری از کارهای شما مانند دایرکت دادن، لایک پست ها، دنبال کردن برخی از پیج ها را انجام دهد.

علاوه بر آن می توانید با انجام یک برنامه ریزی دقیق ربات را متوجه کارهایی که می خواهید انجام دهید کنید، برای مثال می توانید فقط به ربات خود امکان لایک پست هایی با هشتک خاص را بدهید.

تاثیر گذاری تحلیل رفتار کاربران در افزایش فالوور اینستاگرام

با تحلیل رفتار کاربران پیج خود می توانید متوجه شوید که آن ها به چه مطالبی علاقه دارند. برای این منظور گزینه ای به نام Insight در اینستاگرام وجود دارد که معمولا پیج های تجاری از آن بهره مند می باشد، این گزینه به شما اجازه می دهد بفهمید محتوایی که درون پیج خود قرار داده اید چه اندازه برای کاربران جذاب بوده و با ادامه دادن چنین محتواهایی می توانید فالوور جذب کنید یا خیر؟

در صورتی که با استفاده از این گزینه متوجه شوید محتواهای شما مورد رضایت کاربران نبوده می توانید آن ها را اصلاح کنید.

پیروی از الگوریتم های اینستاگرام چگونه باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود؟

با یادگیری الگوریتم های اینستاگرام کمک بسیار زیادی به رونق کسب و کار اینترنتی خود می کنید. برای مثال اگر می خواهید پیرو الگوریتم های اینستاگرام باشید می بایست از فالوور های فیک استفاده نکنید یا مثلا استفاده از هشتگ های نامرتبط تاثیرات منفی روی صفحه  شما می گذارد.

اگر بخواهیم کامل تر بگوییم تمام مواردی که در بالا شرح دادیم با الگوریتم های اینستاگرام رابطه مستقیم دارند و برای افزایش فالوور اینستاگرام نباید کارهایی انجام دهید که بر خلاف این الگوریتم ها عمل کنند.

افزایش فالوور اینستاگرام از چه طریقی امکان پذیر است؟

استفاده از تبلیغات آفلاین و تعامل با پیج های هم حوزه خود

تبلیغات آفلاین نیز می توان تا حد زیادی در افزایش فالوور اینستاگرام تاثیر گذار است، برای مثال می توانید آدرس اینستاگرام خود را روی بروشورهای تبلغاتی درج کنید. مطمئنا به این مسئله برخورد کرده اید که روی کارت ویزیت به جای آدرس وب سایت آیدی اینستاگرام نوشته شده است.

علاوه بر آن اگر با پیج هایی که در حوزه کسب و کار شما فعالیت می کنند تعامل داشته باشید برای افزایش فالوور بسیار مفید است. برای این مورد نیاز به انجام کار خاصی نیست فقط با فعالیت در اینستاگرام به پیج هایی که در حوزه کاری شما فعالیت دارند بر خورد می کنید، فقط باید سعی داشته باشید با این پیج ها ارتباط بر قرار کنید. اگر با پیج هایی که در حوزه کاری شما کار می کنند در تعامل باشید ممکن است اینستاگرام شما را در لیست SUGGESTION آن پیج ها قرار دهد و به این ترتیب فالوور های شما افزایش پیدا می کند.

تولید محتوای مستمر تاثیر زیادی در افزایش فالوور اینستاگرام دارد

برای رشد فالوور در اینستاگرام باید به طور مسمتر تولید محتوا انجام داد، آمار های بدست آمده از پیج های مختلف نشان می دهد که تولید محتوای مستمر در جذب فالوور تاثیر بسیار زیادی دارد. از این راه می توانید به اپلکیشن اینستاگرام اعلام کنید شما در صفحه خود فعال بوده و فالوور های شما دائما مشتاق دنبال کردن محتواهایی هستند که شما تولید می کنید.

با توجه به الگوریتم هایی که جدیدا به اینستاگرام اضافه شده می توان گفت فعالیت روزانه و مستمر باعث می شود پست های شما وارد اکسپلور شده و پیج شما بازدید کننده بیشتری بدست آورد.

اگر بتوانید روزانه حداقل یک پست یا استوری در صفحه خود قرار دهید، یا اینکه با برنامه ریزی اصولی پست ها و استوری های جالب و فان منتشر کنید مطمئنا در جذب فالوور موفق خواهید بود.

افزایش فالوور اینستاگرام از چه طریقی امکان پذیر است؟

باید به اینستاگرام ثابت کنید شما یک ربات نیستید!

الگورتیم های اینستاگرام به گونه ایی طراحی شده اند که به ربات ها اجازه فعالیت زیاد نمی دهند، در واقع باید بگوییم اگر ثابت نکنید ربات نیستید پیچ شما از طرف اینستاگرام بی اهمیت تلقی شده و اجازه نمی دهد که پست و صفحه شما توسط کاربران دیده شود.

حال ممکن است این سوال برای شما پیش آید چگونه ثابت کنیم ربات نیستیم؟ در پاسخ باید بگوییم که سعی کنید در صفحه خود به صورت کاملا طبیعی فعالیت کنید، برای مثال به دایرکت های خود پاسخ دهید، سعی کنید در طول ماه چندین پخش زنده یا لایو داشته باشید، کامنت هایی که در زیر پست های شما نوشته شده است را تنها با ایموجی جواب ندهید، حتما روزی یک استوری در صفحه خود قرار دهید و مواردی از این قبیل می تواند به راحتی ثابت کنید شما یک ربات نیستید، این راهکار تاثیرگذار ترین ترفند افزایش فالوور ایستاگرام است که انجام دادن آن زحمت زیادی برای شما ندارد.

سخن آخر

با توجه به اینکه اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی پر طرفدار در ایران شناخته می شود، به کمک آن می توان در آمد زایی زیادی انجام داد. برای این کار کافی است به راهکار هایی که در بالا گفته شد عمل کنید. انجام این راهکارها برای افزایش فالوور اینستاگرام بسیار راحت بوده و در صورت رعایت همین موارد کوچک می توانید صفحه خود را گسترش دهید واز طریق پیج اینستاگرامی خود درآمد های میلیونی کسب کنید.

دکمه بازگشت به بالا