عمومی

بهترین سایت تشخیص فالوور فیک

بهترین سایت تشخیص فالوور فیک، یکی از موارد مهمی است که خیلی از کابران شبکه اجتماعی اینستاگرام به دنبال آن هستند. چرا که وجود فالوور فیک می تواند یکی از بزرگ ترین خطرات برای پیج های اینستاگرامی به شمار رود. در گذشته خیلی از افراد برای افزایش تعداد فالوورهای خود از فالوورهای فیک استفاده می کردند. اما امروزه الگوریتم های اینستاگرام به گونه ای طراحی شده اند که پیج هایی با فالوور فیک را به راحتی تشخیص می دهند.

علاوه بر این، مخاطبان هم با بررسی و مقایسه تعداد فالوورها با تعداد لایک و کامنت پست ها می توانند فیک بودن فالوورها را تشخیص دهند و اعتماد آن ها از پیج شما سلب خواهد شد. بنابراین اگر به دنبال موفقیت و دیده شدن در این شبکه اجتماعی هستید، باید فالوورهای فیک خود را حذف کنید. امروزه چندین سایت تشخیص تعداد فالوور فیک و تقلبی وجود دارد و شما می توانید از آن ها برای شناسایی فالوورهای فیک خود کمک بگیرید.

در ادامه تصمیم داریم بهترین سایت تشخیص فالوور فیک و روش های افزایش فالوور اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید!

بهترین سایت تشخیص فالوور فیک

فالوور فیک چیست؟

فالوور فیک یک نوع حساب کاربری است که هیچ شخص حقیقی آن را اداره نمی کند و متعلق به شخص خاصی نیست. این نوع حساب های کاربری فقط برای بالا بردن تعداد فالوورهای یک پیج ایجاد می شوند.

در گذشته استفاده از فالوورهای فیک بسیار رایج بود؛ اما امروزه به دلیل گسترش استفاده از اینستاگرام و تبدیل شدن این شبکه اجتماعی به یک بستر برای تبلیغات و گسترش کسب و کارها، الگوریتم های اینستاگرام به سرعت فالوورهای فیک را شناسایی می کنند. به همین دلیل است که شناخت بهترین سایت تشخیص فالوور فیک از اهمیت زیادی برخوردار است.

روش های تشخیص فالوور فیک

همانطور که گفته شد، امروزه چندین سایت برای تشخیص فالوور فیک وجود دارد. اما علاوه بر استفاده از سایت، از طریق روش های دیگری هم می توان فالوورهای فیک را تشخیص داد. قبل از اینکه به معرفی بهترین سایت تشخیص فالوور فیک بپردازیم، بد نیست با این روش ها آشنا شوید:

 • توجه به نرخ تعامل در پیج: در صورتی که تعداد فالوورهای شما با تعداد لایک و کامنت هایی که پست هایتان دریافت می کنند همخوانی ندارد و اختلاف زیادی بین آن ها قابل مشاهده است، مطمئن باشید که تعداد زیادی از فالوورهای شما فیک هستند.
 • توجه به آیدی و پروفایل فالوورها: فالوورهای فیک معمولا فاقد عکس پروفایل و بیوگرافی هستند. نام کاربری پیج های فیک هم معمولا ترکیبی از حروف و اعداد بوده و کاملا بی معنی و غیر متعارف است. به همین دلیل شناسایی اینگونه پیج ها کار ساده ای است.

در صورتی که تعداد فالوورهای شما کم باشد، می توانید بدون نیاز به بهترین سایت تشخیص فالوور و فقط از طریق جستجو در فالوورهای خود، پیج های فیک را شناسایی کرده و حذف کنید.

 • کامنت های غیر مرتبط و تکراری: برخی از پیج های فیک در واقع ربات هایی هستند که برای افزایش لایک و فالوور طراحی شده اند. این پیج ها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که از یک سری کامنت ها و ایموجی های تکراری زیر تمام پست های شما استفاده می کنند که گاهی هیچ ارتباطی با محتوای پست شما ندارند.
 • توجه به پست ها: برخی از پیج های فیک برای گمراه کردن کاربران از تعدادی پست هم برخوردارند. تعداد پست ها به هیچ عنوان کم و زیاد نمی شود و ثابت است. اگر کمی به آن پست ها دقت کنید، به خوبی متوجه بی محتوا بودن و فیک بودن آن ها خواهید شد.
 • مقایسه تعداد فالوور و فالوینگ پیج فیک: در پیج های فیک معمولا تعداد فالووینگ ها اختلاف چشم گیری با تعداد فالوورها دارد و حتی گاهی فالوور آن ها صفر است اما هزاران فالوینگ دارند.

در صورتی که تعداد فالوورهای شما بالا باشد، استفاده از بهترین سایت تشخیص فالوور فیک اینستاگرام عاقلانه ترین راه برای شما خواهد بود. در ادامه تعدادی از این سایت ها را به شما معرفی می کنیم.

بهترین سایت تشخیص فالوور فیک

معرفی بهترین سایت تشخیص فالوور فیک

سایت های زیادی برای تشخیص فالوور فیک وجود دارند. اما ما سعی کردیم در این قسمت لیستی از بهترین سایت تشخیص فالوور فیک را برای شما آماده کنیم که بیشترین تعداد کاربران را دارند.

 1. وب سایت Hype Auditor:

این سایت یکی از معتبرترین راه ها برای تشخیص فالوورهای فیک می باشد و توانسته درصد بالایی از کاربران را به خود جلب نماید. البته این سایت از امکانات دیگری هم برخوردار می باشد و قابلیت های مختلفی در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین می تواند بعد از تشخیص تعداد فالوورهای فیک موجود در پیج شما، به شما بگوید که ایا این تعداد می توانند پیج شما را با مشکل مواجه کنند یا خیر. به همین دلیل است که خیلی از افراد وب سایت Hype Auditor را به عنوان بهترین سایت های تشخیص فالوور فیک می شناسند.

 1. وب سایت اینبو Inbo:

اینبو یک وب سایت ایرانی برای تشخیص فالوورهای فیک می باشد و می تواند امار دقیقی از تعداد فالوورهای فیک موجود در پیج را در اختیارتان قرار دهد.

 1. وب سایت Modash:

این وب سایت هم یکی از بهترین سایت تشخیص فالوور فیک به شمار می رود و می تواند در شناسایی و حذف این فالوورها به شما کمک کند.

 1. وب سایت Social AuditPRO:

Social AuditPRO یک وب سایت خارجی برای تشخیص فالوور فیک است و همچنین برای آنالیزهای دیگر از پیج شما کاربرد دارد.

روش استفاده از بهترین سایت تشخیص فالوور فیک

 1. ابتدا ایدی پیج خود را با @ در قسمت تکست باکس این سایت ها وارد کنید.
 2. سپس روی گزینه Check یا Analyze کلیک نمایید.
 3. در این مرحله انالیز پیج شما شروع شده و در مدت زمان کوتاهی لیست نتایج به شما نشان داده خواهد شد.

بهترین سایت تشخیص فالوور فیک

نتیجه گیری

فالوورهای فیک تاثیرات منفی زیادی برای پیج های اینستاگرامی و کسب و کارهای فعال در این شبکه اجتماعی دارند. به همین دلیل شناخت بهترین سایت تشخیص فالوور فیک برای شناسایی و حذف این فالوورها اهمیت زیادی دارد. ما سعی کردیم در این مقاله تعدادی از معروف ترین و پرطرفدارترین وب سایت ها برای اینکار را به شما معرفی کنیم. امیدواریم که به کمک این وب سایت ها بتوانید پیج خود را از شر فالوورهای فیک در امان نگه دارید!

دکمه بازگشت به بالا