اقتصادیکسب و کار دنیای 77

چرا قیمت ویلا در کردان به میلیارد رسید؟

خرید ویلا نقلی در کردان

خرید ویلا در کردان می‌تواند یک میلیارد تومان تمام شود. ویلا شهرکی ۳۲۰ متری در قاسم‌آباد کردان با همین رقم فروخته می‌شود و استخر و دو اتاق خواب جزو امکانات آن به‌شمار می‌رود. با توجه به قیمت زمین در کردان، ویلا ۳۰۰ متری در کردان را دو میلیارد تومان می‌فروشند. این یکی در منطقه بهاران واقع شده است، در محوطه بیرونی نگهبان دارد و استخر و دو اتاق خواب بخشی از امکانات آن است. در لشکرآباد کردان قیمت ویلا مبله ۳۲۰ متری را دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعلام کرده‌اند. دو اتاق خواب، استخر با تسویه‌خانه، چاه آب شخصی مهمترین امکانات این ویلا است. همان حوالی قیمت ویلا دیگری با متراژ ۵۰۰ متر دومیلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که از نظر امکانات تفاوت زیادی با مورد قبلی ندارد. جهت خرید ویلا در سهیلیه لطفا کلیک کنید.

چرا قیمت ویلا در کردان به میلیارد رسید؟

شخص دیگری در ازای دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان ویلا ۶۰۰ متری با استخر سرپوشیده را برای فروش گذاشته است. اگر بودجه بیشتری برای خرید ویلا در کردان دارید، می‌توانید با سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ویلا ۶۰۰ متری در سهیلیه را بخرید. فروشنده از نمای رومی به‌عنوان یکی از ویژگی‌های ملک خود اسم برده و استخر موجود در ویلا سرباز است. ویلا شهرکی ۵۰۰ متری را با قیمت چهار میلیارد تومان آگهی کرده‌اند. در ضدسرقت، نگهبان، استخر روباز، دو اتاق خواب و آلاچیق جزو امکانات این ویلا در منطقه سهیلیه محسوب می‌شود.

موقعیت متراژ امکانات قیمت
قاسمآباد ۳۲۰ متر استخر یک میلیارد تومان
بهاران ۳۰۰ متر استخر + نگهبان دو میلیارد تومان
لشکرآباد ۳۲۰ متر مبله+ استخر دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون
لشکرآباد ۵۰۰ متر مبله+ استخر دومیلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان
لشکرآباد ۶۰۰ متر استخر سرپوشیده دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان
ابتدای جاده سهیلیه ۶۰۰ متر استخر سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون
ابتدای جاده سهیلیه ۵۰۰ متر نگهبان+ استخر چهار میلیارد تومان

خرید ویلا لوکس در کردان

خرید ویلا در کردان می‌تواند تا ۵۰ میلیارد تومان خرج داشته باشد. ویلا هزار و ۴۰۰ متری در کردان دقیقا با همین رقم آگهی و در منطقه طاووسیه واقع شده است. استخر، سونا و جکوزی، دوربین مداربسته، سرایدار و چهار اتاق خواب مستر بخشی از امکانات این ویلا لوکس به‌شمار می‌روند. ویلا لوکس دیگری با متراژ دو هزار و ۵۰۰ متر فروخته می‌شود. فروشنده رقم ۴۰ میلیارد تومان را برای فروش درنظر گرفته و از امکانات این ویلا که در محله چهارباغ واقع شده، می‌شود به چهار اتاق خواب مستر، ژنراتور برق، اسبطل اسب، استخر، سونا و جکوزی اشاره کرد.

در شهرک زعفرانیه کردان ویلا هزار متری را ۳۰ میلیارد تومان می‌فروشند. مالک ویلا سه اتاق خواب مستر و استخر روباز را به‌عنوان امکانات این ویلا معرفی کرده است. در طاووسیه ویلا هزار متری دیگری با رقم ۲۴ میلیارد تومان آگهی شده است.

ویلا دارای دو استخر –یکی روباز و یکی سرپوشیده- است. نگهبان و چهار اتاق خواب که سه‌تا از آن‌ها مستر هستند به‌همراه سونا و جکوزی، بخشی از امکانات این ویلا به‌شمار می‌روند.

در شهرک اقدسیه ویلا با متراژ هزار متر ویلا سه‌طبقه ۱۵ میلیارد تومان فروخته می‌شود. از نگهبان، سه اتاق خواب مستر با سرویس خواب، روف‌گاردن، آبنما، مبلمان در فضای بیرونی و موتورخانه می‌شود به‌عنوان امکانات این ویلا اشاره کرد. در فایل‌های فروش ویلا با متراژ حداقل هزار متر، مورد دیگری در لشکرآباد دیده می‌شود که مساحت آن هزار و ۸۰ متر و قیمتش ۱۰ میلیارد تومان است. فروشنده برای تشریح امکانات این ویلا به سه اتاق خواب مستر و استخر روباز اشاره کرده است.

 قیمت ویلا لوکس در کردان

موقعیت متراژ امکانات قیمت
طاووسیه هزار و ۴۰۰ متر استخر+ سونا و جکوزی+ دوربین مداربسته+ سرایدار + چهار اتاق خواب مستر ۵۰ میلیارد تومان
چهارباغ دو هزار و ۵۰۰ متر چهار اتاق خواب مستر+ اسبطل اسب+ استخر+ سوناو جکوزی ۴۰ میلیارد تومان
شهرک زعفرانیه هزار متر سه اتاق خواب مستر + استخر روباز ۳۰ میلیارد تومان
طاووسیه هزار متر دو استخر+ نگهبان + سه اتاق خواب مستر ۲۴ میلیارد تومان
شهرک اقدسیه هزار متر نگهبان+ سهاتاق خواب مستر با سرویس خواب+ روفگاردن ۱۵ میلیارد تومان
لشکرآباد

کردان کجاست ؟

کردان از روستاهای ساوجبلاغ واقع در استان زیبای البرز بوده که در اصل از توابع چندلر است. این روستا ۱۵ کیلومتر با کرج و ۵۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد. چندلر در نامگذاری‌های جدید به کوهسار تغییر یافته است. این بخش بیش از ۵۰۰۰ نفر جمعیت دارد که در زمان تعطیلات آخر هفته تقریبا دو برابر می‌شود. در کردان می‌توان زمین‌ها و باغ‌های قدیمی حتی مربوط به ۶۰۰۰ سال قبل را پیدا کرد و کوهنوردان نیز نشانه‌های زیادی در کوه‌های حوالی کردان یافته‌اند. شاید به همین دلیل کوهنوردی در میان ساکنین جدید کردان بسیار محبوب است. وجود مدارس و باشگاه‌های آموزش و سوارکاری برای تعداد زیادی از صاحبان ویلاهای کردان مهم است که می‌توانند در تعطیلات به این تفریح بپردازند. همین امکانات قیمت ویلا در کردان کرج را روزبه‌روز بالاتر می‌برد.

با وجود این که بسیاری از زمین‌های کردان در چند سال گذشته تبدیل به ویلا شده است؛ اما هنوز می‌توان زمین‌هایی را دست‌نخورده پیدا کرد. ویلاهای ساخته‌شده در کردان و روستاهای اطرافش نیز از کیفیت مناسبی برخوردارند. برای آشنایی با ساخت‌وساز و کیفیت آن علاوه بر کردان می‌توانید از سهیلیه، تهراندشت و سرخاب نیز در اطراف رودخانه کردان دیدن کنید. قیمت ویلاهای کردان نسبت به سایر مناطق اطرافش کمی پایین‌تر است. در شهرک‌های منطقه کردان می‌توان بهترین ویلاها را یافت که از فضای سبز مشترک و امنیت بالاتری برخوردارند.

برای این که در بهترین مناطق کردان صاحب ویلا شوید مشاورین املاک سرمایه شما را راهنمایی می‌کنند تا متناسب با بودجه‌تان بهترین فایل‌های ملکی را ببینید و از میان آن‌ها انتخاب کنید.

چگونه به کردان برویم؟

برای رفتن به کردان ابتدا باید به کرج بروید و سپس به سمت کردان راهی شوید. از جاده کردان تا روستای اصلی حدودا باید ۱۰ کیلومتر رانندگی کنید که مسیری سبز و کوهستانی است. حتی در شب می‌توانید از هوای مطبوع و سکوت آن لذت ببرید. همچنین برای رفتن به هر نقطه از کردان می‌توانید از جی.پی.اس استفاده کنید. تمام نقاط کردان در مسیریاب‌های معمول ثبت شده‌اند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

دریاچه کردان

در کردان علاوه بر رودخانه معروف و پرآب کردان یک دریاچه طبیعی نیز وجود دارد. این دریاچه توسط رودخانه ساوجبلاغ پر می‌شود. رود ساوجبلاغ از کوهستان کهار آغاز می‌شود و تا دریاچه کردان ادامه دارد و زمین‌های تمام منطقه کردان را آبیاری می‌کند. قیمت ویلا در کردان کرج در کنار چنین جاذبه‌هایی است که ارزش پیدا می‌کند. برای آگاهی از قیمت دقیق ویلاهای کردان می‌توانید به املاک سرمایه مراجعه کنید. مشاورین املاک سرمایه با شناخت و تسلط کامل به منطقه مناسب‌ترین ملک‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهند.

مجموعه ورزشی کردان

اگر برای چند روز می‌خواهید از نزدیک با کردان آشنا شوید، می‌توانید برای اقامت به شهر ورزشی کردان بروید و در آن‌جا کمپ بزنید. این مجموعه سرویس‌ها و مربیان حرفه‌ای برای استفاده از محیط طبیعی و کوه‌های کردان را در اختیار دارد. جاذبه دیگری که کردان را سر زبان‌ها انداخته باشگاه پرواز کردان است. با عضویت موقت یا دائمی در این باشگاه می‌توانید با وسایل مختلف پروازی در منطقه کردان آموزش ببینید و مجوز پرواز بگیرید. ویلاهای کردان برای تبدیل شدن به ارزشی که امروزه دارند از امکاناتی که گفته شد بهره گرفتند.

مناطق ویلایی اطراف کردان

کردان، برغان، ولیان و ورده چهار روستای چسبیده‌به‌هم با ارزش زمین‌های یکسان هستند و با جست‌وجو در این چهار روستا تعداد بیش‌تری ویلا برای مقایسه و انتخاب خواهید داشت. با رشد جمعیت پایتخت و زیاد شدن متقاضیان برای خرید ویلا می‌توان انتظار داشت که صعود قیمت ویلا در کردان کرج همچنان ادامه داشته باشد. کردان از شرایط ویژه‌ای برخوردار است که مهم‌ترین آن داشتن آب‌وهوای خوب، پوشش گیاهی و درختی فراوان است. رودخانه کردان عریض و طولانی است و تمام زمین‌های کردان حتی ارتفاعات را سیراب می‌کند. به همین دلیل این منطقه برای پرورش اسب مناسب است.

مناسب بودن قیمت ویلا در کردان کرج

تصویر دشت‌های سبز و مجموعه‌ای از باغ‌ها و درختان کهن‌سال کردان، دسترسی مناسب به اتوبان، نزدیکی به پایتخت و بارندگی مناسب می‌تواند هر علاقه‌مند به خرید ویلا را به سمت کردان بکشاند. مزیت دیگر کردان ارزانی زمین‌های آن نسبت به لواسان، درکه و دیگر مناطق ویلایی در کرج است. می‌توان با نصف بودجه خرید ویلا در شهرک‌های نزدیک کرج در کردان ویلایی تازه‌ساز خرید که فاصله آن چند کیلومتر دورتر است. برای این که صاحب یکی از ویلاهای زیبا و مدرن کردان با قیمت مناسب شوید مشاورین املاک سرمایه بهترین راهنمای شما خواهند بود.

قیمت ویلاهای متراژ بالا در کردان

ویلای ۱۰۰۰ متری سه‌خوابه با ۳۵۰ متر زیربنا دارای استخر چهارفصل و به صورت کاملا مبله و فول‌فرنیش در منطقه رویایی و خوش‌آب‌وهوای ولیان، ۱۷.۵ میلیارد ارزش دارد. می‌توان ویلای ۱۸۰۰ متری سه‌خوابه با بهترین امکانات را در شهرک الهیه کردان با ۲۲ میلیارد تومان خریداری کرد.

در کردان ویلای شیک ۲۶۰۰ متری دارای زیربنا ۲۲۰ متری در بهترین لوکیشن و با بهترین امکانات از جمله استخر و پارکینگ اختصاصی، ۲۰ میلیارد تومان فروخته می‌شود. این قیمت زیر قیمت کارشناسی است. ویلای ۱۵۰۰ متری در کردان دارای ۱۸۰ متر زیربنا با امکانات عالی به قیمت ۱۵ میلیارد تومان به فروش می‌رسد. ۱۰۰۰ متر ویلای مدرن تازه‌ساز در کردان کرج، ۳۰۰ متر زیربنا فول‌فرنیش با استخر و جکوزی دارای ۴ اتاق را می‌توانید ۱۶.۵میلیارد تومان بخرید.

قیمت ویلاهای متراژ متوسط در کردان

ویلای ۴۴۰ متری در کردان دارای ۱۳۰ متر زیربنا با امکانات عالی و قیمت مناسب ۴.۵ میلیارد تومان به فروش می‌رسد. در کردان ویلای ۸۰۰ متری دارای زیربنا ۲۵۰ متری و مدرن در بهترین لوکیشن و با بهترین امکانات از جمله استخر، آب‌نما و درب ضدسرقت ۱۶ میلیارد تومان ارزش دارد. ویلای ۶۵۰ متری نوساز، لوکس و مدرن در کردان با ۲۵۰ متر زیربنا، سه‌خوابه، دارای استخر و محوطه‌سازی بسیار زیبا ۱۸.۵ میلیارد تومان ارزش دارد. در  کردان می‌توانید با ۴ میلیارد تومان یک ویلای ۵۰۰ متری با زیربنای ۱۴۰ متر دارای استخر بخرید.

دکمه بازگشت به بالا