عمومی

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام چه رباتی است؟

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام برنامه ای است که تحت وب ساخته شده، این ربات می تواند برخی از فعالیت معمول در اینستاگرام را انجام دهد. به عبارتی باید بگوییم که ربات اینستاگرام برای افرادی مناسب است که زمان زیادی برای تعامل با کاربران ندارند اما می خواهند که صفحه آن ها در اینستاگرام active باشد، به همین دلیل از بهترین ربات اینستاگرام کمک می گیرند. کارکردن با ربات های اینستاگرام بسیار ساده است، بدین منظور می بایست اکانت اینستاگرام خود را به ربات اضافه کنید و برخی از فعالیت هایی که به طور روزانه قادر به انجام آن نمی باشید را برای ربات برنامه ریزی کرده و به او اجازه دهید آن کار ها را انجام دهد.

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام چه رباتی است؟

دلیل استفاده از ربات اینستاگرام چیست؟

یکی از بهترین راهکارهای جذب فالوور استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام است، از طریق این برنامه می توانید بدون اینکه کار خاصی انجام دهید فالوور های خود را افزایش دهید. با توجه به الگوریتم های اینستاگرام برای جذب فالوور باید در اکانت خود فعالیت هایی مانند لایک پست های مختلف، کامنت گذاری، پاسخ به دایرکت های دریافتی و مواردی از این قبیل را انجام دهید.

اگر باور ندارید که با چنین کارهای ساده ایی می توانید در اینستاگرام فالوور به دست آورید همین حالا وارد اکانت خود شده و زیر یکی از پست های گروه BTS یا هر پیج بزرگ دیگری کامنت بگذارید، بعد ار آن حتما می بینید که چندین نفر کامنت شما را لایک کرده و شما را فالوو می کنند.

ربات های اینستاگرامی نیز برای ما همین کار را انجام می دهند، شما می توانید با اضافه کردن اکانت خود به یک ربات اینستاگرام و دادن یک برنامه کامل برای انجام فعالیت های مختلف به آن ربات اجازه دهید که به جای شما در صفحه اینستاگرامی تان فعالیت کند. برای مثال می توانید اجازه لایک پست هایی که هشتگ های مرتبط با محتوای شما را دارند بدهید.

البته که تمام این کار ها را به روش دستی نیز می توان انجام داد، اما متاسفانه الگوریتم های اینستاگرام به گونه ای است که ممکن است اکانت شما را به عنوان یک اسپمر شناسی کند و آن را ریپورت کند. در حالی که بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام به خوبی با این الگوریتم ها آشنا داشته می تواند آن ها را دور بزند و تمام فعالیت هایی که به او سپرده اید را بدون هیچگونه مشکلی انجام دهد.

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام چه رباتی است؟

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

در بالا اشاره کردیم که ربات اینستاگرام چه کاربردی دارد، اما بسیاری از کاربران از این نحوه ی جذب فالوور ناراضی بوده اند و به جرئت می توان گفت دلیل آن استفاده از ربات های ناکارآمدی است که به وفور در وب سایت های مختلف وجود دارد، اما جای نگرانی نیست ما در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های ربات اینستاگرام برای جذب فالوور را برای شما باز گو می کنیم.

  • امنیت: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام خرید آن از یک وب سایت معتبر است، به طور کلی باید بگوییم که شما برای کار کردن با ربات اینستاگرام باید اکانت خود را به آن اضافه کنید و در صورتی که از یک جای معتبر اشتراک نخریده باشید ممکن است از اکانت شما سوء استفاده شود. بنابراین امنیت ربات و سایت ارائه کننده آن یکی از مهم ترین معیار هایی است که باید به آن توجه کنید.

البته خیلی جای نگرانی نیست چرا که امروزه با وجود پلیس فتا و برقراری نسبی امینت در فضای مجازی چنین اتفاقاتی کمتر رخ می دهد، اما اعتیاد شرط عقل است.

  • داشتن پشتیبان: به طور کلی تمامی ربات های ایسنتاگرام یک کار را انجام می دهند، حال می خواهد ربات اینستاگرام بدون نیاز به پسورد باشد یا اینکه یک ربات اینستاگرامی پسورد دار در هر صورت تمام آنها فعالیت های روزانه ما در اینستاگرام را انجام می دهند. پس در واقع باید بگوییم هزینه ای که بابت این ربات ها پرداخت یم شود به خاطر داشتن پشتیبان آن هاست.

بهترین ربات فزایش فالوور اینستاگرام رباتی است که یک پشتیبان 24 ساعته داشته بود و در صورت رخ دادن هر گونه مشکلی آن را بر طرف کند.

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام چه رباتی است؟

  • تعرفه مناسب: مطمئنا سازندگان این ربات ها نیز برای سود و منافع خودشان چنین برنامه ای را در دسترس عموم قرار می دهند، بنابراین بدیهی است که در ازای ارائه خدمات مبلغی نیز دریافت کنند. اما این تعرفه باید مناسب بوده و طوری باشد که کاربران از عهده پرداخت آن بر آیند، در واقع باید بگوییم تعرفه مناسب یکی از ویژگی های بارز بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام می باشد.

البته توجه داشته باشید که بسیاری از وب سایت های ارائه دهنده ربات اینستاگرام برای قیمت گذاری مناسب ربات های بی کیفیت و به درد نخوری را به کاربران ارائه می دهند، پس به هنگام خرید تنها قیمت را ملاک قرار ندهید قیمت به همراه کیفیت فاکتور مناسبی برای خرید اشتراک ربات اینستاگرام یا هر چیز دیگری است.

  • داشتن امکانات مختلف: با توجه به ماهیت ربات های اینستاگرام و اینکه همه آن ها یک کار را انجام می دهند باید بگوییم که هنگام خرید اشتراک این برنامه می بایست به امکانات و ابزارهایی که دارد توجه کنید.

برای مثال رباتی که فقط توانایی لایک پست ها یا فالو کردن افراد به صورت کاملا یکنواخت را داشته باشد نمی تواند به خوبی باعث جذب فالوور شود، اما در صورتی که ربات شما بتواند جنسیت کاربران را تشخیص دهد می تواند آن هایی را فالو کند که به حوزه ی کاری شما مرتبط هستند.

 به عبارت ساده تر مثلا آنلاین شاپی که لباس های زنانه عرضه می کند نیازمند فالوور های خانوم می باشد، اگر ربات اینستاگرامی شما قادر به تشخیص چنین مسئله ای باشد می تواند در افزایش فالووران شما عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

  • بررسی عملکرد ربات: برای خرید بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام حتما لازم است فعالیت ها و عملکرد ربات برای اکانت های مختلف در طی زمان های مشخص را بررسی کنید. با این ترفند می توانید بفهمید که چه فعالیتی از سوی ربات باعث جذب فالوور بیشتری شده، یک ربات خوب می تواند آمار های مختلفی که در این زمینه جمع آوری کرده است را به شما گزارش دهد. این مسئله باعث می شود بتوانید به طور مرتب برنامه ریزی ربات را تغییر داده و تنها برنامه ای به ربات بدهید که برای جذب فالوور مفید تر بوده است.
  • نحوه ی کار با ربات: اکثر وب سایت های ارائه دهنده ربات آموزش هایی مبنی بر چگونگی کار کردن با محیط اپلیکیشن ربات را نیز در وب سایت خود منتشر کرده اند. در واقع نحوه کار با ربات به قدری مهم است که در صورت نداشتن آگاهی کافی ممکن است اینستاگرام اکانت شما را اسپمر شناسایی کرده و آن را ریپورت کند. پس حتما از وب سایتی اشتراک ربات خریداری کنید که مراحل آموزش کار با آن را گام به گام برای شما شرح داده باشد.

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام چه رباتی است؟

سخن آخر

با توجه به آنچه که در بالا گفته شد ربات های اینستاگرامی می توانند در جذب فالوور نقش مهمی داشته باشد، این ربات ها قادرند زیر پست های مختلف کامنت بگذارند، پیج های مرتبط با پیج شما را دنبال کنند، به دایرکت های شما پاسخ بدهند و کارهایی از این قبیل.

در گذشته این نوع ربات ها را ربات نینجاگرام( بهترین ربات اینستاگرام) می گفتند که تحت ویندوز فعالیت می کردند، اما امروزه ربات های زیادی در وب سایت ها مشاهده می شود. با توجه به مطالبی که گفته شد به خوبی می توانید بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام را تشخیص داده و قدمی مثبت در راستای جذب فالوور بیشتر بردارید.

دکمه بازگشت به بالا