جامعه و خانوادهکسب و کار دنیای 77

لباس شخصیت کارتونی برای چه سنی مناسب است؟

راهنمای خرید اینترنتی لباس شخصیت های کارتونی

کودکان بیشتر وقت خود را به تماشای کارتون می پردازند و سعی می کنند نقش شخصیت های کارتونی مورد علاقه خود را در بازی هایشان اجرا کنند. با خرید اینترنتی لباس شخصیت های کارتونی به راحتی می توانید این آرزوی کودک خود را برآورده کنید. کودکان با داشتن لباس کارتونی بازی های جالبی رقم خواهند زد. در این مقاله به چگونگی خرید لباس شخصیت های کارتونی خواهیم پرداخت.

برای خرید اینترنتی لباس شخصیت کارتونی می توانید از طریق سایت اقدام کنید و به مشاهده آنلاین انواع این لباس ها بپردازید. با توجه به جنسیت کودک و علاقه او به شخصیت های کارتونی می توانید لباس مناسبی را برای او خریداری نمایید. در هنگام خرید به سایز کودک خود توجه کنید تا لباس خریداری شده به تن او بیاید. با خرید اینترنتی لباس شخصیت های کارتونی این محصول را در کمترین زمان به صورت پستی تحویل خواهید گرفت. سایز لباس ها و مشخصاتی همچون جنس و رنگ بندی در سایت مشخص شده است.

اهمیت خرید اینترنتی لباس شخصیت های کارتونی

با خرید اینترنتی لباس شخصیت های کارتونی و هدیه آن به کودک خود به او نشان خواهید داد که به علایق او احترام می گذارید. کودک با پوشیدن لباس و انجام حرکت های شخصیت کارتونی که لباسش را به تن کرده است مهارت های حرکتی و گفتاری خود را تقویت خواهد کرد و به نوعی اعتماد به نفس او افزایش پیدا می کند.

لباس شخصیت های کارتونی برای دختران شامل لباس کیتی، لباس مینی موس، لباس سوپر من و … می باشد. لباس های مناسب پسران نیز لباس مرد عنکبوتی، لباس بن تن، لباس سوپر من، لباس باب اسفنجی، لباس زورو، لباس میکی موس و … می باشد. برای شرکت در جشن ها و مهمانی ها نیز مناسب است. گاهی برخی والدین این لباس ها را برای جشن تولد کودکشان انتخاب می کنند و سایر وسایل جشن را با تم لباس هماهنگ می کنند که ایده بسیار فوق العاده ای است. کودک با پوشیدن لباس کارتونی مورد علاقه اش در جشن تولد احساس خوشحالی دوچندانی را تجربه خواهد کرد.

به صورت دخترانه و پسرانه در سایت موجود است. لباس شخصیت کارتونی شامل لباس بن تن، لباس مرد عنکبوتی، لباس زورو و … می باشد.

معرفی انواع لباس های شخصیت کارتونی در فروشگاه

کودکان دنیای شادی دارند و تماشای کارتون را بسیار دوست دارند. بسیاری از کودکان با شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان رابطه برقرار می کنند و سعی می کنند نقش او را بازی کنند. لباس شخصیت کارتونی می تواند هدیه مناسبی برای آن ها باشد که خرید آن با استقبال زیادی روبه رو شده است.

کودکی که لباس شخصیت کارتونی را دارد سعی به همسان سازی می کند و بازی های خوبی برای خود تدارک می بیند. لباس شخصیت کارتونی با توجه به سلیقه کودکتان در انواع دخترانه و پسرانه موجود است و این طور نیست که این لباس مختص پسرها و یا دخترها باشد بلکه برای همه آن ها لباس های زیبایی در فروشگاه میلی جون موجود است.

لباس شخصیت کارتونی

لباس شخصیت کارتونی به صورت دخترانه و پسرانه در سایت موجود است. با توجه به اینکه کودکتان به چه شخصیتی علاقه دارد آن را به راحتی می توانید خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید. کودک با داشتن لباس شخصیت های کارتونی آن ها را به خود نزدیک می بیند و سعی می کند حرکات و گفتار آن ها را تقلید کند که سبب رشد عقلی او خواهد شد. در هنگام تهیه به سایز لباس دقت کنید و با این هدیه زیبا او را خوشحال کنید. کودکی که لباس شخصیت کارتونی را به تن کرده است سعی به انجام حرکات او خواهد کرد که مهارت حرکتی او را افزایش خواهد داد. پوشیدن این لباس در جشن تولد و هماهنگی آن با سایر وسایل جشن می تواند ایده خوبی باشد که کودکان از آن استقبال می کنند.

لباس شخصیت کارتونی دخترانه و پسرانه

فرقی نمی کند که فرزند شما دختر و یا پسر است، لباس شخصیت کارتونی برای هر دو گروه از کودکان عرضه می شود و با توجه به علاقه او به خرید لباس می توانید اقدام کنید. لباس شخصیت کارتونی مناسب پسران که به آن علاقه دارند شامل لباس مرد عنکبوتی، لباس بن تن، لباس زورو، لباس سوپر من و … می باشد و لباس شخصیت کارتونی دخترانه نیز شامل لباس کیتی، میکی موس، سیندرلا و … می باشد. لباس شخصیت کارتونی برای رده های سنی 12-3 ساله مناسب است و هدیه مناسبی برای آن ها خواهد بود.

برای خرید لباس شخصیت کارتونی از طریق اینترنتی می توانید اقدام کنید. در این صورت لازم نیست برای خرید آن به بیرون بروید و وقت زیادی صرف کنید. انواع لباس های کارتونی دخترانه و پسرانه در سایت با سایزهای مختلف وجود دارد که در صورت تمایل هر کدام از آن ها را به صورت آنلاین می توانید سفارش دهید. در کنار عکس این لباس ها جنس، سایز و رنگ بندی آن ها ذکر شده است تا خرید مناسبی داشته باشید و آن را به کودکتان هدیه دهید.

لباس شخصیت کارتونی بن تن

نیروی جادویی شخصیت بن تن پسران را به خود جذب می کند و برای داشتن لباسش تمایل نشان می دهند. پسر بچه هاعلاقه زیادی به این شخصیت کارتونی دارند از این رو این لباس نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. با هدیه لباس بن تن هیجانی وصف ناپذیر در کودک ایجاد خواهد شد و از آن هنگام بازی، ورزش و گردش می تواند استفاده کند. این لباس در سایزهای مختلف و به رنگ سبز و یا سفید عرضه می شود که در هنگام خرید باید رنگ آن را انتخاب کنید.

لباس شخصیت کارتونی بن تن به صورت ست بلیز و شلواری عرضه می شود و دوخت و کیفیت خوبی دارد. روی این لباس عکس بن تن حک شده است که مورد علاقه کودک خواهد بود. پوشیدن این لباس در جشن ها و مراسمات می تواند مورد خوبی باشد. بن تن در کارتون هایش شخصیتی پر تحرک دارد و برای کودکان با هیجان همراه است به همین دلیل با پوشیدن لباس آن بسیار ذوق زده خواهند شد.

لباس شخصیت کارتونی مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی ژست هایی دارد که مورد علاقه پسربچه ها است. این ژست ها شامل پرش بین ساختمان ها، شیرجه ها و پرش از ارتفاعات می باشد که باعث می شود کودک در تخیلاتش نقش او را بازی کند. حرکات پرشی که مرد عنکبوتی دارد برای کودکان با هیجان همراه است و به همین دلیل به داشتن لباس آن تمایل نشان می دهند. لباس شخصیت کارتونی مرد عنکبوتی به صورت نازکی طراحی شده است تا همانند این شخصیت به تن کودک بچسبد.

حالت کشی این لباس بازی کردن کودک را آسان کرده است و برای کودکان 12-4 ساله مناسب است. با خرید این لباس بلیز، شلوار، کلاه و نقابی با طرح مرد عنکبوتی را دریافت خواهید کرد. رنگ لباس مرد عنکبوتی آبی و قرمز است و جنس استریج آن انعطاف خوبی را در لباس ایجاد کرده است. کودک با پوشیدن لباس مرد عنکبوتی احساس شجاعت پیدا خواهد کرد و شخصیت او را تقلید خواهد کرد.

لباس شخصیت کارتونی زورو

لباس شخصیت کارتونی زورو شامل بلیز، شلوار، ماسک و شنل است که تقریبا همه پسربچه ها به داشتن آن علاقه دارند. از آنجا که زورو به مبارزه با ظالمان می پردازد اکثر پسرها طرفدار آن هستند و نقش او را بازی می کنند. لباس زورو در سایزهای مختلفی وجود دارد و برای خرید آن به صورت اینترنتی می توانید اقدام کنید. با هدیه لباس زورو حس انسان دوستی را در پسربچه تقویت خواهید کرد زیرا او با پوشیدن آن دائم نقش فردی را بازی می کند که به نجات ستمدیده ها می پردازد.

لباس شخصیت کارتونی باب اسفنجی

لباس شخصیت کارتونی باب اسفنجی با استقبال زیادی بین کودکان روبه رو شده است. این لباس برای جشن تولد بسیار مناسب است و سایر وسایل جانبی تولد را با این تم می توان هماهنگ کرد. با خرید لباس باب اسفنجی لحظات شادی در کودک خود ایجاد کنید و باید بدانید علاوه بر پسربچه ها دختران نیز می توانند این لباس را به تن کنند. برای مشاهده این لباس از طریق سایت می توانید اقدام کنید.

لباس شخصیت کارتونی سوپر من

لباس شخصیت کارتونی سوپر من برای دختران و پسران طراحی شده است و سایزهای مختلفی از آن برای کودکان عرضه می شود. این لباس برای کودکان 12-3 ساله مناسب است و با هدیه دادن این لباس به فرزندان خود می توانید آن ها را خوشحال نمایید. کودک با پوشیدن لباس سوپر من نقش او را در بازی هایش اجرا می کند. برای تهیه لباس سوپر من از پلاستیک سخت استفاده شده است و همراه آن زره آبی رنگ، شنل قرمز رنگ و ماسک پلاستیکی ارائه می شود. زره و شنل لباس، کشی دارند تا کودک آن را به راحتی با توجه به سایز بدنش استفاده کند.

انیمیشن جذاب و دوست داشتنی ماجراجویی در پاریس و یا دختر کفشدوزکی ,در بین کودکان و… شخصیت دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای بسیار مورد علاقه بچه ها میباشند.بچه ها لباس و تم تولد دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای را برای تولد خود انتخاب می کنند. لباس دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای یا همان گربه ی سیاه هدیه ای دوست داشتنی مناسب برای طرفداران

لباس تم تولد گربه سیاه

گربه سیاه شخصیت محبوب دیگر انیمیشن ” معجزه آسا : دختر کفشدوزکی و گربه سیاه ” است . تم تولد این شخصیت کارتونی معمولا به رنگ های مشکی یا ترکیبی از مشکی و سبز می باشد. گربه سیاه در کنار دختر کفشدوزکی وظیفه مبارزه با دشمنشان ، یعنی ارباب شرارت را بر عهده دارد. شخصیت گربه سیاه برای کودکان دختر و پسر به دلیل پوشش خاص و توانمندی هایش بسیار جذاب است. لباس تم تولد او در میان دختر بچه ها و پسر بچه ها محبوبیت زیادی دارد.

لباس تم تولد گروه شب نقاب

اولت ، گکو و کتبوی سه شخصیت محبوب از انیمیشن پی جی مسکز هستند که تم تولد زیبایی دارند. همچنین  اولت یا کمند ، شخصیت قرمز پوش این انیمیشن است که لباس او برای دختر بچه ها زیباست. گکو شخصیت سبز پوش و کتبوی شخصیت آبی پوش این سریال انیمیشنی است که لباس شخصیت های آن ها برای پسر بچه ها محبوبیت بیشتری دارد.

لباس کمند یا اولت دخترانه و لباس کتبوی و گکو  پسرانه

رنگ ست لباس : قرمز ( اولت ) سبز (گکو) آبی (کتبوی)

رده سنی : 3 تا 8 سال

ست لباس شامل : لباس سرهمی  – جوراب – نقاب – دستکش

لباس تم تولد السا

السا شخصیت محبوب انیمیشن “یخ زده” یا همان ملکه یخی یا ملکه برفی است. دختر بچه ها معمولا عاشق لباس هایی هستند که حالت پرنسسی و درخشان دارند و لباس السا دقیقا چنین ویژگی هایی را نیز دارد . تم تولد این شخصیت انیمیشنی مشهور معمولا به رنگ سفید و آبی است که لباس السا نیز به همین رنگ عرضه می شود. در کنار لباس یک تاج بسیار زیبا نیز وجود دارد که زیبایی ست لباس را دوچندان می کند.

دخترانه

رنگ لباس تم : آبی و سفید

رده سنی : 3 تا 9 سال

ست لباس شامل : لباس – تل – تاج – چوبدستی

لباس تم تولد بتمن

بتمن یک شخصیت ابرقهرمانی از مجموعه کمیک های DC است که از دیرباز در میان کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان از محبوبیت بسیاری بهره مند بوده است. این شخصیت ابرقهرمانی یک شخصیت کارتونی محبوب نیز در میان کودکان است و کودکان بسیاری در دنیا از کتاب های داستان ، کارتون ها و بازی های این شخصیت کارتونی استفاده می کنند. تم تولد این شخصیت کارتونی معمولا به رنگ مشکی یا ترکیبی از مشکی و زرد است.
پسرانه

رنگ ست لباس : مشکی با لوگوی زرد بتمن

رده سنی : 3 تا 9 سال

ست لباس شامل : بلوز – شلوار – ماسک – شنل

لباس تم تولد مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی یا اسپایدر من ، شخصیت ابر قهرمانی محبوبی است که در سال های اخیر از طریق کمیک ها ، بازی های کامپیوتری ، فیلم های سینمایی و کارتون طرفداران زیادی را در رده های سنی مختلف به سمت خود جذب کرده است. تم تولد این شخصیت ابرقهرمانی معمولا در رنگ های قرمز ، مشکی و آبی دیده می شود. ست لباس این شخصیت کارتونی طراحی جذاب و جالب و البته راحت برای کودکان 3 تا 8 سال دارد.

پسرانه

رنگ لباس : قرمز ، مشکی و آبی

رده سنی : 3 تا 8 سال

ست لباس شامل : بلوز – شلوار – ماسک

لباس تم تک شاخ

اسب تک شاخ ، حیوان خیالی و مورد علاقه دختر بچه های رده سنی 3 تا 7 سال است. این موجود خیالی ، همواره در کتاب داستان ها ، فیلم های سینمایی و کارتون ها و انیمیشن های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. تم تولد این شخصیت خیالی به رنگ های مختلفی تولید و عرضه می شود. لباس با طرح اسب تک شاخ نیز بصورت پرنسسی یا بصورت تیشرت های چاپ شده تولید می شود.

دخترانه

رنگ لباس تم تولد : معمولا به رنگ سفید

رده سنی : 3 تا 7 سال

شامل : لباس پرنسسی و تل یا تیشرت طرح دار

لباس تم بن تن

بن تن ، شخصیت تخیلی و محبوب رده سنی 7 تا 14 سال است. این شخصیت کارتونی با استفاده از ساعت جادویی خود ، به موجودات عجیب و قدرتمندی تبدیل می شود که هر کدام قدرت مخصوص خودشان را دارند . تم تولد بن تن معمولا به رنگ های سبز ، سفید و مشکی عرضه می شود. ست لباس تم تولد این شخصیت کارتونی نیز بصورت بلوز و شلوار می باشد.

پسرانه

رنگ لباس تم تولد : سبز ، سفید ، مشکی

رده سنی : 7 تا 14 سال

شامل : بلوز – شلوار

دکمه بازگشت به بالا