جامعه و خانوادهکسب و کار دنیای 77

ویلاسازی در تهراندشت

امروزه ویلاسازی و داشتن ویلا یکی از مهم‌های زندگی هر فردی شده است. در گذشته بسیاری از منازل به صورت ویلایی و دارای حیاط و باغ و باغچه بودند اما با روی کار آمدن آپارتمان‌ها باغ و باغچه و حیاط تبدیل به یک رویا برای افراد شده است. بسیاری از سرمایه گذاران به فکر خرید و فروش باغ ویلا افتاده اند و بسیاری دیگر از سرمایه گذاران که سازنده هم هستند به فکر ساخت باغ ویلا فرو رفتند. امروزه در بحث ساخت و ساز، ویلا سازی یکی از پر سود ترین مشاغل دنیا به حساب می‌آید! تقریبا میتوان گفت با زحمتی بسیار من سودی تقریبا 3 برابر را میتوان در ویلاسازی تجربه کرد.

ویلاسازی در تهراندشت

ویلاسازی در بسیاری از نقاط ایران رواج پیدا کرده و امروزه با پیشرفت آپارتمان نشینی بسیاری از افراد به فکر خرید ویلا فرو رفته اند. در شمال کشور همیشه داشتن ویلا یک هدف برای تهرانی نشینان بوده است اما امروزه مناطق خوش آب و هوای دیگری نیز وجود دارد که افراد میتوانند برای خرید ویلا در این مناطق اقدام کنند. مناطقی نظیر :

کردان

محمدشهر

شهریار

لواسان

فشم

تهراندشت

سهیلیه

این مناطق جز بهترین مناطق خرید ویلا در اطراف تهران به شمار میروند.

در این مقاله ما قصد داریم در مورد ویلاسازی در تهراندشت با شما صحبت کنیم. منطقه ای بسیاری خوش آب و هوا و دارای چندین روستای به نام و سرسبز با آب زیر زمینی فراوان که باعث سرسبزی این مناطق شده اند. شما تنها میتوانید با جستجو در گوگل ارث از طبیعت این منطقه با خبر شوید. اما ویلاسازی در این مناطق به چه صورت است؟

منطقه تهراندشت دارای روستاها و بخش‌های فراوانی است که میتوانید در آن‌ها اقدام به خرید ویلا کنید. روستاهایی نظیر سرخاب، سعید آباد، اسماعیل آباد، نمکلان، احمد آباد، حاجی آباد و…

هر کدام از این روستاها دارای ویژگی‌های خاصی هستند که باید در ادامه به آن‌ها اشاره کنیم.

مسئله‌ای که ذهن بسیاری از افراد را به خود درگیر کرده است مسئله تخریب در تهراندشت است. مسئله ای که برای بسیاری از ویلاسازان قدیمی این منطقه حل شده است چرا که آگاه به مناطق قابل ساخت در تهراندشت هستند و در مکان‌هایی که ساخت و ساز در آن‌ها ممنوع است به هیچ وجه اقدام به ساخت نمیکنند.

اگر شما قصد ویلاسازی در این منطقه را دارید به شما پیشنهاد میکنم از املاک کرمی تهراندشت مشاوره کامل بگیرید تا بتوانید خریدی مطمن داشته باشید.

ویژگی‌های ویلاسازی در تهراندشت

هرچه از ویلاسازی در این منطقه به شما توضیح دهیم واقعا کم لطفی به این منطقه کرده ایم چرا که باید به صورت حضوری به منطقه سرسبز تهراندشت سر بزنید و تهراندشت زیبا را ببینید.

آب فراوان در تهراندشت

تهراندشت دارای آب فراوان زیر زمینی در روستاهای این منطقه است. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از مناطق تهراندشت درختان کهنسال ولی بسیار سرزنده و سر سبز داشته باشد. آب و خاک عالی این منطقه سبب شده اقتصاد میوه رونق داشته باشد و اهالی تهراندشت سرخاب همواره به فکر کشت و کار درختان میوه باشند.

امنیت بالا در تهراندشت

منطقه تهراندشت به دلیل محلی بودن اکثر افراد از امنیت بالایی برخوردار است و اکثر ویلاسازی‌ها در شهرک‌ها صورت میگیرد که تمام شهرک‌ها دارای نگهبانی 24 ساعته هستند و میتوانید به راحتی به امنیت تهراندشت اعتماد کنید.

دسترسی به تهران

تقریبا فاصله 70 کیلومتری تهراندشت تا تهران یکی دیگر از دلایل محبوبیت تهراندشت بوده است. شما با کمتر از یک ساعت رانندگی میتوانید به باغ ویلا خودتان در تهراندشت برسید.

خاک حاصلخیز

روستاهای تهراندشت تماما دارای خاک عالی برای درختان هستند. همین خاک حاصلخیز باعث سرسبزی منطقه تهراندشت شده است که بسیاری از افراد تمایل به خرید و ویلاسازی در تهراندشت دارند . با خاک منطقه تهراندشت درختان میوه بسیاری به ثمر میرسند ولی در کل منطقه تهراندشت مملوع از درختان شلیل، هلو و میوه‌های تابستانی بوده و است.

ویلاسازی در تهراندشت

در ابتدا این مقاله اشاره کردیم و باز هم اشاره میکنیم که برای دریافت قیمت زمین در تهراندشت به املاک کرمی تهراندشت مراجعه کنید تا بتوانید خریدی مطمن داشته باشید. تهراندشت هم مانند باقی مناطق خوش آب و هوا زمین‌های مشکل دار و بد هم دارد که باید با تیمی مجرب که آشنایی کامل به این منطقه را دارد وارد منطقه شوید.

آرزو موفقیت و ساخت ویلایی لاکچری و زیبا در تهراندشت را برای شما داریم.

دکمه بازگشت به بالا