جامعه و خانوادهکسب و کار دنیای 77

بهترین فروشگاه های خاویار| The Best Places to Buy beluga Caviar

1- فروشگاه  خاویار caviar shah LLC

فروشگاه اینترنتی خاویار Caviar Shah LLC پناهگاهی برای دوست داران خاویار است. این شرکت  تولید کننده خاویار با راه اندازی فروشگاه خرده فروشی خاویار ایرانی به مشتریان این امکان را می دهد تا از منحصر به فردترین خاویار دریای خزر استفاده کنند و از انتخاب خاویار خود مطمئن باشند. Caviar Shah LLC با مجموعه گسترده ای که شامل خاویار سنتی ایرانی مانند خاویار بلوگا، اوسترا، بائری و سوروگا می باشد، (buy beluga caviar) خرید خاویار بلوگای ایران از فروشگاه خاویار Caviar Shah دسترسی به طعم اصیل خاویاربلوگا دریای خزر را برای مردم سراسرجهان آسان کرده است. این تولید کننده قدیمی خاویار با داشتن شعبه های متعدد در دبی، استرالیا، کانادا و آمریکا شرایط راحتی را برای دسترسی آسان علاقمندان به خاویار اصیل ایرانی فراهم کرده است.

بهترین فروشگاه های خاویار| The Best Places to Buy beluga Caviar

 

2-The Caviar C سانفرانسیسکو، کالیفرنیا:

شرکت Caviar که در سانفرانسیسکو واقع شده است، به عنوان یک فانوس دریایی درخشان برای علاقه مندان به خاویار متمایز است. این فروشگاه با داشتن مجموعه ای از خاویار با منبع پایدار به کیفیت خود می بالد. آنها طیف قابل توجهی را ارائه می دهند، از کلاسیک هایی مانند Osetra روسی تا گزینه های منحصر به فرد مانند  .sevruga caviar ,White Sturgeon, شرکت Caviar Co تضمین می کند که هر خاویار دستچین شده است و طعم و بافت استثنایی را تضمین می کند. با این حال، پیشنهادات نفیس آنها قیمت بالایی دارد و آن را برای کسانی که جیب های عمیق تری دارند مناسب تر می کند.

بهترین فروشگاه های خاویار| The Best Places to Buy beluga Caviar

 

3- شرکت بازرگانی براون – پورتلند، مین:

شرکت بازرگانی براون که نشان خود را در ساحل شرقی نشان می دهد، مترادف با برتری در خاویار بوده است. این تجارت خانوادگی که در سال 1991 تأسیس شد، بر تازگی و منابع تولیدکنندگان معتبر بین المللی تأکید دارد. ارتباط قوی فروشگاه با مزارع خاویار در کلاس جهانی کیفیت و تنوع درجه یک را تضمین می کند. علاوه بر این، شرکت بازرگانی براون در ارائه خدمات عالی به مشتریان برتری دارد. با وجود شهرت بی عیب و نقص آنها، موقعیت آنها در پورتلند، مین، ممکن است برای کسانی که خارج از منطقه هستند چالشی ایجاد کند زیرا دسترسی برخی از خریداران را محدود می کند.

4- خاویار مارکی – میامی، فلوریدا:

خاویار مارکی به عنوان یکی از بزرگترین توزیع کنندگان خاویار در کشور، واقعاً به عنوان یک وزنه سنگین در صنعت متمایز است. Marky’s واقع در میامی، به مقصدی برای دوستداران خاویار در سراسر آمریکا تبدیل شده است. با انتخاب گسترده ای از خاویار داخلی و وارداتی، آنها طیف گسترده ای از بودجه ها و ترجیحات طعم را برآورده می کنند. مارکی در تدارکات برتر است و تضمین می کند که محصولات آنها تازه و دست نخورده به درب خانه می رسند. با این حال، اندازه و محبوبیت آنها گاهی منجر به تقاضای بیشتر می شود که ممکن است منجر به کمبود موقت برخی از گونه های محبوب خاویار شود.

بهترین فروشگاه های خاویار| The Best Places to Buy beluga Caviar

5- تزار نیکولای خاویار – سانفرانسیسکو، کالیفرنیا:

در قلب سانفرانسیسکو، Caviar Tsar Nikolai یک تجربه خاویار لوکس فراموش نشدنی را ارائه می دهد. این فروشگاه خاویار به پایداری و شیوه های اخلاقی، با تمرکز قوی بر آبزی پروری و تجدید منابع طبیعی معروف است. تزار نیکولای که نه تنها به خاطر خاویار فوق العاده اش بلکه به خاطر ارائه خلاقانه و خیره کننده اش شناخته شده است، تجربیاتی مانند پرواز با خاویار را ارائه می دهد و به مشتریان امکان می دهد انواع مختلف را نمونه برداری کنند. با این حال، ماهیت انحصاری آن، همراه با قیمت های بالاتر، ممکن است دسترسی برخی از مشتریان را محدود کند.

دکمه بازگشت به بالا