سلامت

Quaid-19 موارد اولیه ، کلید کنترل و ریشه را تشخیص می دهد

آفتاب نیوز:

علیرضا زالی روز شنبه در دیدار با مدیران و مسئولان شرکتهای دانش بنیان اظهار داشت: “باید فرآیندهای متمرکز برای استفاده از داده های شهروندی ایجاد شود. این اقدام برخلاف سایر استانها در تهران بسیار پیچیده است.”

وی ادامه داد: مقابله با فساد و استفاده از داده ها یک چالش بزرگ است از طرف دیگر به دلیل اختلاف در پیچیدگی های جمعیت آزاد ، سکونتگاه های غیررسمی ، حاشیه نشینی و مختصات فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی جمعیت های شناور ، حداقل شرایط کلی در برخی از نقاط شهر وجود داشته است ، و اینها باید خم شوند.

Quaid-19 موارد اولیه ، کلید کنترل و ریشه را تشخیص می دهد

فرمانده ارشد تاج در تهران از پوشش ناقص داده در استان برخوردار بود و به مدیران مشاغل دانش بنیان افزود: “با کمک شما باید سیستمی برای تکمیل داده ها ایجاد شود ، اما در این رابطه ممکن است برخی از ذخایر داده ها مفید باشند.” آنجاست

زالیا بر اجرای هر دو استراتژی در اپیدمی کرونا تأکید کرد و ادامه داد: اگر بتوانیم از فناوری هر دو راهکار برای شناسایی موارد اولیه و پیگیری مخاطبان استفاده کنیم ، یک گام مؤثر برای کنترل و ریشه کن کردن بیماری برداشته شده است. ما هستیم

وی گفت: “هیچ راهکاری به اندازه تشخیص زودهنگام مفید نیست. هرچه زودتر افراد شناسایی شوند ، منبع بیماری زودتر شناسایی می شود.”

زالی با ابراز خوشحالی از محبوبیت سیستم Apple 4030 خبر داد و گفت: “تاکنون تعداد قابل توجهی از افراد بدون حضور جسمی شناسایی شده اند که این نشان می دهد اعتماد به نفس مردم افزایش یافته است ، زیرا آنها بی اعتمادی خود را دست کم گرفته اند و باعث ایجاد این بحران شده اند.” اوضاع را تغییر داده است

در مورد راهبرد دوم ، یعنی نظارت بر بیننده در موارد مشکوک یا آلوده ، فرمانده ستاد کنترل بیماریهای تهران گفت: در همین رابطه با دخالت وزارت ارتباطات و استفاده از توان تلفن های هوشمند مشخص شده است. اثری پاک شد.

زالی ادامه داد: “این دو استراتژی باید به عنوان کانون در نظر گرفته شوند. داده ها باید تک و مستمر باشند و شاید به اشتراک گذاری آن لازم باشد.” اگر استراتژی ها با هم ترکیب شوند ، فقط یک نقشه خواهیم داشت. از طرف دیگر ، الگوهای آلودگی و سایتهای آلوده مشخص خواهد شد و برخی مداخلات محله ممکن است انجام شود. در این حالت برخی از مداخلات شهرداری قابل بررسی است.

وی می افزاید: علی رغم عامل اقتصادی پوشش مداخلات حمایتی و تصحیحی ، عامل عفونت نیز نقش مهمی ایفا می کند ، زیرا اعضای خانواده نیز باید خانواده ای آلوده به تاج را پوشش دهند.

قیمت ها با کمک دولت کاهش می یابد

در حالی که فرمانده قرارگاه تهران در تهران ، به پتانسیل بازاریابی دیجیتال و توانایی پاسخگویی به نیازهای مردم در شرایط فعلی اشاره کرد ، وی بر لزوم ایجاد انگیزه های بیشتر برای جذب مشتری و همچنین پایین آمدن قیمت ها با کمک دولت تأکید کرد. می توان اندازه این مبادلات را افزایش داد و اصلاحات فرهنگی در حوزه خرید آنلاین انجام داد.

زالی گفت: “براساس نظرسنجی ها در دو هفته گذشته ، 78.4٪ از شهروندان به دلیل نیازهای روزانه خود خانه های خود را ترک می کنند.” بنابراین در برخی موارد برای حمایت از فرهنگ باید پاداش و انگیزه به دولت داده شود.

از آنجا که برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه دولت الکترونیک و تاکنون ناسازگاری و یکپارچگی انجام شده است ، ستاد کنترل بیماری های تاج تهران گفت: لازم است که چالش های ایجاد دولت را اذعان کرد و یکی از مهمترین عوامل را تعیین کرد. اعلام شده است که ترافیک کاهش می یابد.

وی ادامه داد: شاید یکی از مشکلات اقدامات انجام شده در زمینه دولت الکترونیکی باشد و این طرح موفقیت آمیز نبوده است.

به گفته دکتر زالی ، قدرت ارتباط از راه دور در دفاتر کم است و اگر شرایط درست باشد ، ما آنقدر مورد چالش قرار نمی گیریم.

قرارگاه تاج تهران با بیان اینکه این بحران فرصت مناسبی برای برداشتن گام موثری در ایجاد دولت الکترونیک است ، اظهار داشت: در همین راستا ما به دولت و ستاد ملی تاج پیشنهاد کرده ایم تا تمام اقدامات و اقدامات لازم را انجام داده و به دستگاههای اجرایی اطلاع داده شود.

وی اظهار داشت: اگر ابزارهای امروز دستاوردهای شما را به ارمغان بیاورد ، ما در آینده از این توانایی ها استفاده خواهیم کرد. رقابت در صنعت ، تجارت و تجارت بخش عظیمی است ، اما در این روزهای حساس بسیاری از رقبا متحد شده و با هم همکاری می کنند.

نیاز به طراحی نقشه جامع داده های دیجیتال برای افراد دارد

زالی با اشاره به نتایج یک مطالعه با همکاری وزارت ارتباطات وزارت آمار 1200 نفره ، اظهار داشت: براساس این مطالعه ، 52 درصد از مردم خود قرنطینه نمی کنند بلکه کنار گذاشته اند. آنها همچنین در شعاع 2 مایلی محل اقامت زندگی می کردند. این یک نگرانی است

وی ادامه داد: اقدامات خوب برای همکاری دستگاههای مسئول بسیار مهم بود اما برخی از آنها در اواسط کار متوقف شدند. البته برای رفع مشکل مزمن به طور طبیعی زمان لازم است.

زالیا با تأکید بر اهمیت پوشش نقاط کور در استان تهران از نظر داده ، گفت: تهیه و ایجاد پرونده در سیستم سیب اطلاعات اساسی است. متأسفانه در برخی مناطق استان تکمیل نشده است.

فرمانده قرارگاه تاج تهران از اعلامیه 4 میلیون نفری تهران خبر داد و گفت: “این آمار نشان می دهد فرهنگ خودآرایی تهران نسبت به سایر استانها تأسیس شده است.” از طرف دیگر ، طراحی و به دست آوردن اطلاعات دیجیتالی روی نقشه باید تعهدی برای محافظت از اطلاعات شخصی در عین احیای حقوق شهروندی و حریم خصوصی باشد.

زالی از پیگیری حامیان مراقبت های بهداشتی پس از غربالگری خبر داد و گفت: با تلاش دانشگاه علوم پزشکی تهران ، پشتیبانی و همکاری نیروی انسانی شهرداری تهران ، دوره پیگیری تا 12 ساعت کاهش می یابد.

به گفته فرمانده ستاد مرکزی بیماریهای تهران ، غربالگری غربالگری کار بسیار سختی است و رمزگذاری این اقدام بهترین مدل است.

وی گفت: “در روزهای ابتدایی تغییر در بیمارستان رخ داده است ، اما 90 تا 95 درصد نقل و انتقالات در دو هفته گذشته در گروه های خانوادگی انجام شده است که بسیار مهم است.” . بنابراین تشخیص زودرس می تواند بسیار مفید باشد.

دولت الکترونیک باید تفاوت های ظریف حفظ حریم خصوصی باشد

فرمانده قرارگاه تهران در تهران ضمن تأكيد بر لزوم طراحي نقشه ديجيتال براي برخورد جدي تر با كورون ويروس ، فرمانده قرارگاه تهران در تهران به آنها آگاه ساخت كه از زيرساخت هاي مورد استفاده براي آن روز در آينده استفاده خواهد شد در همین راستا ، سازمان هایی مانند شهرداری و شرکت های دانش بنیان و مبتدیان ابراز تمایل خود را برای همکاری در این جلسه ابراز کرده اند.

وی منطقه شمالی تهران را نقطه کور خواند و گفت: برای به دست آوردن اطلاعات ساکنان این سایت های غربالگری ، مقرر شد مجموعه داده های موجود در اشکال مختلف در همه دستگاه ها به اشتراک گذاشته شود ، که کنترل غربالگری آن بسیار مهم است.

زالی گفت: “مشاهده مظنونان یا افراد آلوده می تواند به ترسیم نقشه جامع دیجیتال کمک کند.” در مورد دسترسی و به اشتراک گذاری این اطلاعات ، همه سازمان های بزرگ عهد کرده اند که حقوق شهروندی و محرمانه بودن یک وظیفه اخلاقی است.

زالی با بیان اینکه در بحث ایجاد دولت الکترونیک ، خوشه های کارگروه ها در آژانس های مهم با تمرکز بر وزارتخانه ها هنوز کافی نیستند ، افزود: دولت الکترونیکی باید در بستر سیستم های محرمانه پویا ، انعطاف پذیر و حساس ساخته شود. از طرف دیگر ، فرهنگ ارتباطات باید بیش از گذشته ارتقا یابد.

ستاد فرماندهی تاج تهران ، گسترش زیرساخت های لازم برای توزیع اقلام لازم برای افراد ، متمرکز شدن تحویل بسته و گسترش دروازه های پرداخت از دیگر مباحث این جلسه بود.

وی افزود: با توجه به نیاز به ارتباطات تا حد امکان و ازدحام جمعیت در خیابان های تهران ، صبح امروز ، “با توجه به شرایط متفاوت تهران ، مقرر شد در مقایسه با استان های دیگر ، دیر به کار برگردیم.” این کار را خودتان انجام دهید. برای این منظور ، جلسه اضطراری فردا در مقر ملی بیماریهای کرون برگزار می شود.

وی در پایان گفت: تهران هنوز در معرض بیماری همه گیر تب این بیماری است و ما باید سریع و با برنامه ریزی حرکت کنیم. طبیعی است که پروتکل های تهران باید متفاوت از استان های دیگر باشد.

دکمه بازگشت به بالا