عمومیکسب و کار دنیای 77

طرز کار ماشین لباسشویی وستینگهاوس قدیمی

اغلب برندهای لباسشویی دارای مراحل خاص و پیچیده در روند راه اندازی دستگاه هستند. ما در این مقاله به بررسی طرز کار ماشین لباسشویی وستینگهاوس می‌پردازیم و با مراحل و برنامه‌های آن آشنا می‌شویم.

راهنمای طرز کار ماشین لباسشویی وستینگهاوس

برخی از نکات شاخص و مهم در رابطه با طرز کار ماشین لباسشویی وستینگهاوس به این صورت است که در ابتدا باید حواستان باشد که بیش از ظرفیت محفظه دستگاه لباس درون آن نگذارید. همچنین در قسمت مربوط به پودر لباسشویی دستگاه به مقدار مناسب پودر بریزید و در صورت احتیاج می‌توانید از مایع نرم کننده لباس در بخش مخصوص خود استفاده کنید. پس از آن دکمه را بر روی حالت مورد نظر خود قرار دهید و دکمه استارت را بزنید تا برنامه مد نظر اجرا گردد. در ادامه مطالب به برنامه‌ها و دکمه‌های موجود بر روی ماشین لباسشویی وستینگهاوس و کاربرد آن‌ها اشاره می‌کنیم.

جدول راهنما

نام دکمه
1دکمه on\off
2دکمه Temp
3دکمه spin
4option
5delay
6start/ pause
7child lock
8rinse

راهنمای جدول فوق

1) کلید on\off در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

  • این دکمه برای روشن و خاموش کردن دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2) کلید دما یا temp

  • با این دکمه در ماشین لباسشویی وستینگهاوس می‌توانید دما را بر روی عدد مد نظر خود تنظیم کنید. در حقیقت این بخش به شما این امکان را می‌دهد تا دستگاه را در هر دمایی که نیاز است تنظیم نمایید و از آن استفاده کنید.

3) کلید spin یا میزان سرعت چرخش دستگاه

  • در این بخش می‌توانید سرعت چرخش لباسشویی را بر روی درجه مورد نیاز تنظیم کنید.

4) کلید option

  • در این قسمت می‌توانید تنظیمات کلی مربوط به دستگاه ماشین لباسشویی را انجام دهید.

5) کلید delay در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

  • این حالت در اغلب لباسشویی‌ها برای تنظیم شروع کار دستگاه در زمانی خاص است یعنی شما لباس‌ها را درون دستگاه ریخته و سپس این حالت را فعال می‌کنید و بر روی زمانی که می‌خواهید تنظیم می‌کنید تا دستگاه در آن زمان شروع به شستن لباس‌ها کند.

6) دکمه start/ pause

  • این دکمه برای اجرا یا متوقف کردن دستگاه در بین کار است.

7) کلید child lock یا قفل کودک دستگاه لباسشویی

  • این دکمه به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی برای کودکان در دستگاه تعبیه شده است.

8) کلید rinse

  • این دکمه برای انجام تنظیمات مربوط به آبکشی دستگاه ماشین لباسشویی است.

طرز کار ماشین لباسشویی وستینگهاوس و بررسی برنامه‌های آن

در این بخش به بررسی برخی از برنامه‌ها و ویژگی‌های طرز کار ماشین لباسشویی وستینگهاوس می‌پردازیم.

حالت Woolness در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

این حالت در لباسشویی وستینگهاوس با دیگر برندهای ماشین لباسشویی متفاوت است. از این حالت برای شستن لباس‌هایی که بدون پشم هستند استفاده می‌شود. زیرا دمای تنظیم شده در این حالت به لباس‌های پشمی آسیب می‌رساند. برای اجرای این حالت ابتدا لباسشویی را روشن کنید. لباس‌ها را درون محفظه قرار دهید پودر یا مایع را در قسمت خود بریزید و سپس دکمه استارت را بزنید.

حالت Cotton در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

از این حالت می‌توانید برای شستشوی لباس‌هایی با جنس کتان یا نخ استفاده کنید و نگران آسیب دیدن آن‌ها نباشید. این حالت اغلب برای شستن لباس‌های روزانه و خانگی کاربرد دارد. همچنین از حالت Cotton می‌توانید برای شستن لباس‌های زیر نیز استفاده کنید.

حالت Synthetic در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

از این حالت برای شستشوی لباس‌هایی با الیاف مصنوعی استفاده می‌شود. برای مثال پیراهن‌ها و بلوزها از این جنس هستند. به منظور اجرای آن نیز ابتدا لباس‌ها را درون محفظه دستگاه قرار دهید. پودر یا مایع مورد نیاز را در قسمت خود بریزید. سپس با فشردن دکمه پاور و انتخاب حالت مورد نظر دستگاه را راه اندازی کنید.

حالت Delicate در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

در ادامه بررسی طرز کار ماشین لباسشویی وستینگهاوس به حالت Delicate می‌رسیم، این حالت برای شستشوی لباس‌هایی با الیاف ظریف است. اغلب برای شستن لباس‌های زیر یا لباس خواب می‌توانید از این حالت استفاده کنید و نگران آسیب دیدن لباس‌های ظریف خود نباشید.

حالت Eco در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

این حالت برای شستشوی لباس‌ها به صورت اقتصادی و با انرژی کمتر است. در این حالت دستگاه با کمترین میزان مصرف انرژی لباس‌ها را می‌شویید. برای اجرای این حالت نیز مانند روش‌های قبل عمل کنید فقط در هنگام انتخاب حالت مورد نظر Eco را انتخاب کنید و سپس دکمه استارت را بزنید.

حالت Whites در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

این حالت برای شستشوی لباس‌های سفید است. تنظیمات این حالت باعث می‌شود لباس‌های سفید با دقت بیشتری شسته شوند و آسیبی به بافت و رنگ لباس وارد نگردد. به همین جهت بهتر است تنها لباس‌های سفید با این حالت شسته شود زیرا ممکن است تنظیمات آن به لباس‌هایی با رنگ دیگر آسیب بزند.

حالت Colours در این ماشین لباسشویی

از حالت Colours برای شستشوی لباس‌های رنگی که جنس نخی دارند می‌توانید استفاده کنید. در حقیقت تنظیمات این حالت از رنگ گرفتن لباس‌ها جلوگیری می‌کند و مانع کدر شدن بافت پارچه می‌شوند.

حالت Bedding در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

از این حالت برای شستن روتختی، روبالشتی، ملحفه و یا پتو می‌توان استفاده نمود. فقط در هنگام استفاده بهتر است پتوهای سنگین را درون محفظه قرار ندهید زیرا ممکن است روند کار دستگاه را مختل کند و به آن آسیب برساند.

حالت Fast wash  در لباسشویی وستینگهاوس

برای شستن لباس‌ها در کمترین زمان ممکن می‌توانید از این حالت بهره ببرید. اگر لباس‌ها خیلی کثیف هستند نباید از این حالت استفاده کنید زیرا کثیفی لباس‌ها از بین نمی‌رود. این حالت برای زمانی که وقت برای شستن لباس‌ها ندارید بسیار کاربردی و مناسب است.

نمایندگی وستینگهاوس در تهران

تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس

تعمیر یخچال وستینگهاوس در تهران

جمع بندی طرز کار لباسشویی وستینگهاوس

ما در این مقاله به بررسی طرز کار ماشین لباسشویی وستینگهاوس، حالت‌ها و برنامه‌های مخصوص آن پرداختیم و با آن آشنا شدیم. در نتیجه ماشین لباسشویی وستینگهاوس دارای حالات متفاوت و متنوع برای انواع لباس است که به کیفیت و بافت پارچه آسیب نمی‌رساند. همچنین برای پوست مخصوصاً، پوست کودکان هیچ حساسیتی ایجاد نمی‌کند. لازم به ذکر است که این دستگاه ماشین لباسشویی در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می‌کند و حالت مصرف بهینه دارد که این بسیار مهم و کاربردی است.

دکمه بازگشت به بالا