عمومیکسب و کار دنیای 77

آموزش مدرن ترین و شیک ترین مدل های دکوراسیون مغازه

طراحی داخلی مغازه امروزه از عوامل جذب مشتری است. ویترین جذاب و جایگذاری مناسب محصولات از جمله عوامل مهم در طراحی داخلی می باشد , و ما این موارد را در شرکت طراحی داخلی مهران طاهری به خوبی لحاظ کرده ایم.

آموزش مدرن ترین و شیک ترین مدل های دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه شیک و مدرن در شرکت مهران طاهری

طراحی داخلی مکان های تجاری یکی از مواردی است که نیاز به توجه زیاد از طرف طراحان دارد. طراحی داخلی مغازه یکی از مهمترین مکان های تجاری در دسترس می باشد که نیاز به استفاده از بهترین ابزار و مصالح برای طراحی می باشد. در طراحی داخلی مغازه همواره توجه به جزئیات و راحتی مشتری از هدف های اصلی طراحی می باشند. در اینجا به نکاتی راجع به طراحی مغازه اشاره می کنیم.

طراحی ویترین مغازه

ویترین یکی از قسمت هایی است که همواره در معرض دید مشتری بوده و طراحی آن نیاز به توجه زیادی دارد. محصولاتی که در ویترین قرار دارد تعیین می کند که مشتری به داخل مغازه خواهد آمد یا خیر. توجه کنید که ویترین محلی برای قرار دادن محصولات برای تمامی سلایق جامعه است نه فقط قشر خاصی از آن.

طراحی دکوراسیون و نورپردازی مناسب از جمله مواردی است که در طراحی ویترین باید به آن توجه شود. طراحی ویترین مهمترین مرحله از طراحی داخلی مغازه می باشد. در طراحی داخلی مغازه قانونی به نام قانون سمت راست وجود دارد که می گوید مشتری در هنگام ورود به مغازه به سمت راست خود نگاه می کند و با توجه به این موضوع محصولات سمت راست باید جذاب تر از باقی محصولات باشد.

طراحی مسیر عبور در طراحی داخلی مغازه

طراحی مسیر حرکت مشتری یکی دیگر از عوامل جذب مشتری می باشد. در طراحی داخلی مغازه مسیر باید طوری باشد که محصولات در بیشترین حد ممکن در معرض دید مشتری باشد و او را به سمت خرید هدایت کند. ایجاد مسیر مناسب خرید در طراحی داخلی مغازه براساس مساحت و نقشه فروشگاه تعیین می شود. استفاده از راهرو های تو در تو که مشتری را به سمت کالایی مشخص هدایت می کند در برخی فروشگاه ها پیشنهاد می شود. مهمترین نکته در طراحی مسیر این است که مشتری کل مسیر را طی کند و در این مسیر اکثر محصولات در معرض دید باشند.

یکی از مسائل مهم در طراحی داخلی مسکونی، به کار گیری ایده های جدید است. طراحی داخلی مسکونی به شما کمک میکند تا مسکونی ای زیباتر و مناسب تر داشته باشید.

آشنایی با نکاتی درباره طراحی داخلی مسکونی که در شرکت مهران طاهری انجام می شود:

طراحی داخلی مسکونی در حقیقت ایده های جدید و مدرنی هستند که چهرۀ متفاوتی را به یک مسکونی می بخشند. ایده های مناسب در طراحی داخلی مسکونی، به کمک طراحی دکوراسیون داخلی منزل میتواند فضایی گرم و صمیمی را پدید آورد. در این مقاله میکوشیم تا ساده ترین روشهای دکور چینی را که میتواند در زیبایی منزل شما موثر باشد.

نقش طراحی داخلی مسکونی در زیبایی

 یکی از مسائل مهم در طراحی داخلی مسکونی، میزان هزینه های آن است؛ اما چطور باید برای طراحی داخلی مسکونی هزینه کرد. برای کدام ایده ها باید هزینه کنیم تا نتیجه مناسبی به دست آوریم؟ تمام ایده های طراحی داخلی منزل هزینه بر نیستند و نیازی نیست که حتما هزینه سنگینی برای آن انجام دهیم. در ادامۀ این مقاله به برخی از نکات مهم در زمینه دکوراسیون داخلی منزل اشاره میکنیم.

انتخاب رنگ دیوارها

یکی از موارد مهم در طراحی داخلی هر فضایی، انتخاب رنگ دیوارها است اما این مسئله در آپارتمانهایی که متراژ پایین دارند اهمیت دوبرابری دارد. استفاده از رنگهای شفاف و درخشان میتواند موجب روشن شدن فضای مسکونی شود. در فضای مسکونی های کوچک، انتخاب رنگ روشن برای دیوارها میتواند موجب شود که فضای داخلی بزرگتر و زنده تر دیده شود.

طراحی داخلی فضای اداری مستقیما با بهره وری کار در ارتباط است. اصول و قاعده های خاصی باید در طراحی داخلی فضای اداری رعایت شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

اصول معماری و طراحی داخلی فضای اداری

در چند سال اخیر سبک کاری فاصله زیادی با مدل های گذشته پیدا کرده است. مدیران و صاحبان مشاغل جنبه های دیگر مانند طراحی داخلی فضای اداری را نیز مرکز توجه خود قرار داده اند. طراحی فضای اداری، کاری بسیار دشوار و حساس نسبت به دیگر انواع معماری های داخلی است و اصول خاص خود را دارد.

آموزش مدرن ترین و شیک ترین مدل های دکوراسیون مغازه

طراحی داخلی اداری با گروه معماری مهران طاهری

پیشرفت های کاری بدون در نظر گرفتن روحیات کارکنان میسر نخواهد شد. پس هر مدیری باید محیطی را فراهم کند که کارکنان در آن احساس شادی و رضایت کنند. این احساس رضایت باعث بالا رفتن کیفیت و راندمان کار آنان می شود که ارتباط مستقیمی با پیشبرد اهداف کاری سازمان و اداره دارد.

قدم بعدی مشتریان هستند. اداره یا سازمان باید به گونه ای فضا را طراحی کنند که سبب جلب اعتماد مشتری شود و از زمانی که مشتری در آن مکان سپری می کند خاطره خوبی در ذهن او شکل گیرد. این اعتماد سازی باعث بازگشت مشتری و سطح رضایت او می شود. بنابراین طراحی داخلی ساختمان اداری باید زیر نظر یک تیم مجرب انجام پذیرد. در واقع همه چیز از طراحی داخلی فضای اداری شروع می شود و می تواند ادامه یابد یا در همان جا تمام شود.

عوامل موثر در طراحی داخلی فضای اداری

دو عنصر اساسی هر طراحی داخلی، معماری و مبلمان است. در بحث طراحی داخلی فضای اداری نیز این دو عنصر نقش اصلی را ایفا می کنند. همچنین ایجاد یکپارچگی و هماهنگی بین این دو عنصر از وظایف معمار می باشد.

در بخش معماری مواردی هستند که رعایت آنها یک اداره کم بازده را می تواند به یک اداره پر جنب و جوش تبدیل کند. در ادامه برخی از مهمترین عوامل را معرفی و در مورد آنها اطلاعاتی خواهیم داد.

پارتیشن بندی اداره

برای ایجاد محیطی صمیمی اما راحت برای کارکنان، پارتیشن بندی  عامل بسیار مهم در طراحی دفتر اداری است. طراح خوب باید ضمن در نظر داشتن ایجاد فضای خصوصی و نیمه خصوصی برای کارکنان، ارتباط قسمت های مختلف اداره را آسان تر کند که این امر با پارتیشن بندی امکان پذیر است. انتخاب نوع متریال بکار رفته در پارتیشن ها به نظر مدیر اداره و نوع کار آن بستگی دارد.

دکمه بازگشت به بالا