عمومیکسب و کار دنیای 77

نحوه رفع خطا یا پیام‌های خطای اینستاگرام را بیاموزید

خطای لاگین اینستاگرام به دلیل فراموشی رمز عبور

یکی از مشکلات اساسی که کاربران هنگام ورود به اینستاگرام یا زمانی که از حساب کاربری خود خارج می‌شوند و می‌خواهند دوباره وارد حساب کاربری خود شوند یا پس از حذف و نصب مجدد اینستاگرام با آن مواجه می‌شوند، دقت کافی در واردکردن نام کاربری و رمز عبور است. رمز عبور ندارید یا رمز عبور اینستاگرام خود را فراموش کرده‌اید. اگر از آن دسته افرادی هستید که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، نگران نباشید.

نحوه رفع خطا یا پیام‌های خطای اینستاگرام را بیاموزید
خرید فالوور ایرانی

مشکل اتصال به اینستاگرام به دلیل اینترنت ناکافی

برخی از کاربران به دنبال راهی برای حل مشکل ورود به اینستاگرام هنگام استفاده از تلفن اینترنتی یا وای فای در منزل بودند که در این رابطه خطای ورود به اینستاگرام با استفاده از تلفن اینترنتی، مخابراتی و… توصیه می‌کنیم مقالات مربوط به باز نشدن اینستاگرام با اینترنت گوشی و باز نشدن اینستاگرام را از شبکه همراه اول مشاهده کنید و برای حل مشکل باز نشدن اینستاگرام از روش‌های آموزش دیده استفاده کنید.

خطای لاگین اینستاگرام به دلیل سرریز حافظه کش

یکی دیگر از دلایل اصلی بروز خطای لاگین اینستاگرام پر شدن کش اینستاگرام است که برای حل این مشکل باید حذف شود. برای انجام این کار کاربران اندرزید را دنبال کنید:

Settings > Apps > Instagram > Storage > Clear cache

اما برای کاربران آیفون، برای پاک کردن کش اینستاگرام در این گوشی‌ها، مقاله نحوه پاک کردن کش اینستاگرام آیفون و پاک کردن کش اینستاگرام را در اسرع وقت بررسی کنید.

مشکل در اتصال به اینستاگرام به دلیل مسدود یا غیرفعال کردن امانت

بلاک کردن در اینستاگرام به دلایل مختلفی از جمله: تبلیغات در قسمت نظرات اینستاگرام، ارسال تصاویر غیراخلاقی یا خشونت آمیز، فحاشی، ارسال بیش از حد مستقیم تصاویر، لایک بیش از حد، فالو کردن بیش از حد و … اتفاق می‌افتد. درواقع می‌توان گفت که هر فعالیتی که خلاف قوانین و مقررات اینستاگرام است شناسایی می‌شود و درنتیجه شمارا بلاک یا بلاک می‌کند و با ورود به اینستاگرام ارور You’re Temporary Blocked را به شما نشان می‌دهد. برای حل این مشکل می‌توانید مقاله بلاک در اینستاگرام را مطالعه کنید.

ورود به اینستاگرام به دلیل عدم به‌روزرسانی برنامه انجام نشد

همان‌طور که می‌دانید هر برنامه هر از چند گاهی آپدیت می‌شود و نسخه جدیدی ارائه می‌شود که در آن نواقص نسخه قبلی برنامه برطرف شده و امکانات جدیدی اضافه می‌شود. اکنون، اگر نسخه برنامه اینستاگرام شما قدیمی باشد، ممکن است هنگام ورود به برنامه با خطاهایی مواجه شوید؛ بنابراین، توصیه می‌کنیم مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را روی دستگاه خود نصب‌کرده‌اید.

اینستاگرام به دلیل کندی برنامه متصل نمی‌شود

برای حل مشکل ورود به اینستاگرام نباید کندی برنامه را در نظر بگیریم زیرا گاهی کندی دلیل اصلی خطای ورود به اینستاگرام است. برای بررسی و رفع این مشکل، توصیه می‌کنم مقاله کاهش سرعت اینستاگرام را از دست ندهید.

ورود به اینستاگرام به دلیل تنظیم نشدن زمان و تاریخ انجام نشد

نحوه رفع خطا یا پیام‌های خطای اینستاگرام را بیاموزید
خرید لایک فوری

یکی دیگر از دلایل خطای لاگین اینستاگرام این است که ساعت و تاریخ دستگاه شما تنظیم‌نشده است، بهتر است به تنظیمات بروید و سپس در قسمت Date and time تیک گزینه Automatic date and time را بزنید تا ساعت و تاریخ به‌صورت خودکار تنظیم شود…

اگر پس از انجام بررسی‌ها و توضیحات بالا همچنان مشکل شما برطرف نشد، توصیه می‌کنیم برنامه اینستاگرام را حذف و مجدداً نصب کنید، در صورت تمایل می‌توانید از ویندوز اینستاگرام نیز استفاده کنید.

هنگام ورود به اینستاگرام یک خطای شبکه ناشناخته رخ داد.

مشکل لاگین اینستاگرام با ارور فوق زمانی رخ می‌دهد که مشکل اتصال به اینترنت یا مشکل کش اینستاگرام داشته باشید؛ بنابراین توصیه می‌شود ابتدا کش را با Clear Cache پاک‌کنید و سپس تنظیمات تاریخ و ساعت گوشی خود را به‌صورت خودکار تغییر دهید تا نرم‌افزار با گوشی شما سازگاری بیشتری داشته باشد. مراحل بالا باید مشکل شمارا حل کند.

دکمه بازگشت به بالا