عمومیکسب و کار دنیای 77

ژاکت سرویس مرجع فریلسنرهای ایران، توسعه دهندگان

ژاکت سرویس یا zhaket service یکی دیگر از زیر مجموعه های برند ژاکت می باشد. در ژاکت سرویس کارفرمایان می توانند برای برون سپاری پروژه های دورکاری و آنلاین خود بهترین فریلنسر را انتخاب می کنند.

لزوم استفاده از خدمات فریلسنری

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که نیاز داشته باشید تا شخصی متخصص برای شما امور کاری یا پروژه ای را برای کسب و کار شما انجام دهد. اینکه بخواهید فردی را به صورت فول تایم استخدام کنید دارای محدودیت هایی می باشد. مثلا شاید انقدر کار و تسک نداشته باشید و که به او محول کنید و عملا بیشتر زمان آن فرد به بیکاری می گذرد.

یا شاید بیزینس شما در مرحله ای نیست که بتوانید از عهده پرداخت حقوق ، مزایا و بیمه یک کارمند فول تایم بر بیایید. تمام عوامل و محدودیت هایی از این دست باعث می شود که مدیران سایت و کسب و کارها روی به خدمات فریلسنری بیاورند و به استخدام فریلسنر بپردازند. استخدام فریلسنر محدودیت های مربوط به استخدام یک کارمند فول تایم را ندارد.

لزوم استفاده از سایت های فریلسنری

همان طور که گفتیم برای برخی کسب و کارها و مدیران، استخدام فریلسنر خیلی بهینه تر و اقتصادی تر است. ولی در این زمینه هم ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید که سایت های فریلسنر این روند را برای مشا هموار و مشکلات را بر طرف کرده اند. در ادامه به برخی از مهمترین انها اشاهر می کنیم.

1-در دسترس بودن و تجمیع فریلسنرها

اینکه شما تصمیم بگیرید از یک فریلسنر استفاده کنید به تنهایی کافی نیست. فریلسنر مناسب را از کجا میخواهید پیدا کنید؟ سایت های فریلسنر مهمترین کاری که می کنند این است که کلکسیونی از بهترین فریلسنر ها را جمع اوری می کنند و شما می توانید رد بین آنها بهترینشان را اتخاب کنید. سوابق انها را بررسی کنید. نمونه کارهایشان را ببینید. نظر کارفرمایان قبلی که با آنها کار کرده اند را بررسی کنید. تمام اینها پارامترها معیاری می شود برای انتخاب بهترین فریلسنر.

2-روش پرداخت امن و مطمئن

فرض کنید شما به هر طریق که شده فریلسنر مناسب خود را انتخاب کردید. روند پرداخت حق الزحمه او به چه صورت خواهد بود؟ اینقدر اعتماد دارید که قبل از انجام پروژه به او وجهی پرداخت کنید؟ و یا برعکس، فریلنسر اینقدر به شما اعتماد می کند که پروژه را قبل از دریافت وجه تحویل بدهد؟ هر کدام از طرفین ماجرا حساسیت ها و دغدغه های خود را دارند که کاملا طبیعی است.

سایت های فریلنسر این دغدغه را رفع کرده اند. شما به راحتی سایت فریلنسر مانند زاکت سرویس را واسط قرار می دهید و هزینه پروژه را به حسبا ان واریز می کنید. از طرف دیگر فریلنسر هم وقتی ببیند شما مبلغ پروزه را به حسبا سایت واریز کردده اید از شما مطمئن می شود و کارش را شروع می کند و پس تحویل پروزه و تایید کارفرما سایت فریلنسری مبلغ را به حساب فریلنسر واریز می کند.

3-داوری در زمان حل اختلاف

به هر دلیلی در هر معامله ای ممکن است بین طرفین معامله اختلاف ایجاد شود. انجام و تحویل پروژه های فریلسنری هم از این قاعده مستنی نیست. اینکه یه نهاد متخصص که در جریان جزئیات تبادلات بین فریلسنر و کارفرما باشد وجود داشته باشد و به حل اختلاف ایجاد شده بین طرفین بپردازد خیلی مهم است. این مورد هم یکی دیگر از دلایل مهم استفاده زا سایتهای فریلنسری می باشد.

ژاکت سرویس مرجع استخدام فریلسنر در ایران

برند محبوب ژاکت در راستای رفع نیاز کاربران در حوزه خدمات فریلسنری اقدام به راه اندازی پلتفرم ژاکت سرویس نموده است. در بستر این پلتفرم، فریلسنرها و کارفرمایان میتوانند با یکدیگر در تبادل باشند و به انجام پروژه و تعریف سرویس و خدمات بپردازند.

خدمات قابل ارائه در ژاکت سرویس

در ژاکت سرویس تمامی خدمات فریلسنری توسط فریلنسرها ارائه می شود که در زیر به برخی از مهمترین انها اشاره می شود:

  • خدمات وردپرس شامل نصب، بروزرسانی و توسعه وردپرس
  • خدمات سئو شامل لینک سازی، تدوین استراتژی و…
  • خدمات تولید محتوا شامل تولید محتوای با کیفیت
  • خدمات گرافیکی شامل طراحی بنر، پوستر و….
  • خدمات طراحی سایت شامل طراحی سایت های فروشگاهی ، شرکتی و…
دکمه بازگشت به بالا