عمومیکسب و کار دنیای 77

چگونه ریکوئست ها را حذف کنیم؟

چگونه ریکوئست را حذف کنیم

کارهایی مثل ارسال اشتباهی درخواست فالو به یک شخص در اینستاگرام، جز کارهایی است که ممکن است هر کاربری در اینستاگرام آن را انجام داده و سپس از این کار پشیمان شود. از آن جایی که این اشتباهات در طول زمان زیاد می شوند، در نهایت باعث می شود که با ده ها درخواست فالو تایید نشده مواجه شوید و حجم بسیار زیادی ریکوئست تایید نشده داشته باشید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اینستاگرام به عنوان یک سرویس محبوب در حوزه اشتراک گذاری عکس و ویدیو به شما این امکان را می دهد تا بتوانید ریکوئست های خود را حذف کنید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نحوه انجام این کار را به شما آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید تا به بررسی نحوه انجام این کار بپردازیم.

چگونه ریکوئست های اینستاگرام را پیدا کنیم

به منظور حذف کردن ریکوئست های اینستاگرام لازم است تا در وهله اول لیست ریکوئست ها و درخواست های خود را پیدا کنید. اگر از ربات اینستاگرام برای افزایش لایک اینستاگرام استفاده کنید، ممکن است به صورت اتوماتیک صدها ریکوئست برای سایر کاربران از سمت اکانت شما ارسال شود و دسترسی به لیست درخواست ها به شما کمک می کند تا بتوانید آن ها را حذف کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که اگر حجم بسیار زیادی ریکوئست ارسال کنید، ممکن است الگوریتم های اینستاگرام شما را به عنوان ربات شناسایی کرده و اکانت شما را بن کنند. به همین دلیل لازم است تا حتما به صورت منظم به سراغ لیست ریکوئست های خود رفته و آن ها را بررسی کنید.

به منظور انجام این کار در گام اول لازم است تا اینستاگرام را در مرورگر وب خود باز کنید. اولین کاری که باید انجام دهید، دسترسی به نسخه وب شبکه اجتماعی اینستاگرام است. شما می توانید این کار را با رفتن به Instagram.com در هر مرورگر وب، چه در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود انجام دهید، اما انجام این کار در رایانه بسیار سریع تر و راحت تر خواهد بود.

از سوی دیگر در مرحله دوم باید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

چگونه ریکوئست ها را حذف کنیم؟

پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، تنها چند ثانیه طول می کشد تا اینستاگرام بارگذاری شود و بتوانید وارد صفحه خود شوید.

اگر حساب شما به اکانت فیس بوک تان متصل است، می توانید از حساب فیس بوک خود برای ورود به سرویس اینستاگرام استفاده کنید. همچنین اگر نمی توانید رمز عبور اینستاگرام خود را به یاد بیاورید، کافی است روی گزینه Forgot password? بزنید و مراحل یادآوری رمز اینستاگرام را طی کنید.

پس از باز کردن اکانت اینستاگرام باید به منوی تنظیمات بروید. برای باز کردن منوی تنظیمات، باید با کلیک بر روی نام کاربری خود یا تصویر اکانت اینستاگرام تان به صفحه پروفایل خود بروید. سپس روی نماد چرخ دنده تنظیمات در کنار دکمه Edit Profile کلیک کنید.

چگونه ریکوئست ها را حذف کنیم؟

با باز شدن منوی تنظیمات، باید گزینه پنجم از بالا که نام آن Privacy and Security را انتخاب کنید تا صفحه تنظیمات حریم خصوصی و امنیت اینستاگرام برای شما باز شود.

چگونه ریکوئست ها را حذف کنیم؟

با رفتن به پایین صفحه تنظیمات حریم خصوصی و امنیت بخشی به نام Account Data برای شما نمایش داده می شود که داده های حساب اینستاگرام شما در آن وجود دارد. در این بخش باید روی View Account Data کلیک کنید.

چگونه ریکوئست ها را حذف کنیم؟

پس از انتخاب این گزینه برای نمایش ریکوئست های معلق اینستاگرام، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی گزینه View All که در زیر گزینه Current follow requests قرار دارد کلیک کنید. اگر هیچ درخواستی در انتظار دنبال کردن ندارید، پیام زیر را مشاهده خواهید کرد:

چگونه ریکوئست ها را حذف کنیم؟

نکته مهمی که باید بدانید این است که اگر حساب شما در نسخه وب اینستاگرام فعال است، همچنین می توانید با وارد کردن URL زیر در مرورگر وب خود، مستقیماً به این صفحه دسترسی پیدا کند:

 https://www.instagram.com/accounts/access_tool/current_follow_requests

چگونه ریکوئست های ارسالی اینستاگرام را حذف کنیم

پس از آن که توانستید تمام حساب هایی را که برای آن ها ریکوئست ارسال کرده اید را مشاهده کنید، به راحتی می توانید آن هایی را که می خواهید از این طریق حذف کنید.

نکته مهم این است که به دلایل امنیتی اینستاگرام به کاربران خود این اجازه را نمی دهد تا درخواست های فالو و ریکوئست های خود را از همان صفحه ای که در آن فهرست شده اند، به صورت مستقیم حذف کنند. اگر چه انتظار می رود که این ویژگی بسیار مفید بعدها به اینستاگرام اضافه شود.

به همین دلیل است که برای لغو درخواست ارسال شده و ریکوئست هایی که به سایر کاربران داده اید، باید به صفحه پروفایل حسابی که برای او درخواست و ریکوئست ارسال کرده اید رفته و سپس از این طریق درخواست خود را حذف کنید.

برای انجام این کار کافی است تا به سادگی نام حساب ها را در جستجوی اینستاگرام خود کپی پیست کرده و سپس درخواست و ریکوئست فالو را حذف کنید. بسته به تعداد درخواست های فالویی که ارسال کرده اید، این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد.

همان طوری که می بینید، پیدا کردن و حذف ریکوئست های اینستاگرام فرآیند پیچیده ای نیست. فقط باید بدانید که برای مشاهده لیست درخواست ها باید کجا را جستجو کنید.

حرف آخر

در این مطلب به این سوال بسیار مهم پاسخ دادیم که چگونه ریکوئست های اینستاگرام را حذف کنیم. افرادی که برای افزایش فالوور اینستاگرام به سراغ ربات اینستاگرام تضمینی رفته و با فالو کردن حجم بسیار زیادی از کاربران به دنبال جذب فالوور هستند ممکن است نیاز به حذف ریکوئست های خود داشته باشند. در این بین پیشنهاد ما این است که برای افزایش فالوور اینستاگرام از روش بهتر و حرفه ای تری استفاده کنید. شما می توانید از سایت هایپرفالو اقدام به خرید فالوور ایرانی و با کیفیت کنید.

دکمه بازگشت به بالا