عمومی

Coronavirus از بین نمی رود

Coronavirus از بین نمی رود

دکتر حقدوست گفت: امروز در بالاترین برنامه شبکه Khabar ، داغترین تحقیق در محافل علمی و پزشکی ، خود Qovid 19 است و این واکسن در حال انجام است ، وی گفت: “ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم در یک سال و نیم واکسن Qovid 19 را پیدا و تولید کنیم.” به همین دلیل است که باید روش مدیریت بیماری را یاد بگیریم: واکسن ها به تولید انبوه می رسند و به 2 تا 3 تریلیون نفر می رسند.

این اپیدمیولوژیست گفت: پیش از آزادی ، اپیدمیولوژیک باید چند مرحله را انجام دهد تا ببیند آیا عوارض جانبی آن کم است ، تا اثر ارزیابی را ارزیابی کند و به سیستم ایمنی بدن آسیب نرساند.

دکتر حقدوست اظهار داشت: سریعترین راه برای استفاده از این دارو برای درمان این بیماری استفاده از داروهای موجود در بازار است .این مولکولهای دارویی که برای سایر بیماریها مانند هپاتیت و ایدز استفاده می شوند ، باید اثرات کوتاه مدت و طولانی مدت و عوارض جانبی آنها ارزیابی شود. درمان مولکولی مؤثر برای Quaid 19.

این اپیدمیولوژیک با اشاره به کیت آزمایشگاهی برای تشخیص بیماری ، اضافه می کند: “روش قطعی برای تشخیص بیماری ، آزمایش PCR است که سعی در تشخیص ژنوم ویروس دارد .این دقیق ترین مطالعه است که ممکن است نادرست باشد.

وی گفت: این بیماری یک ضعف انسانی و یک آزمایش الهی است: “این احساس من و بسیاری از همکاران دیگر است که ما تاکنون توانسته ایم بیماری را مدیریت کنیم و می توانست خیلی بدتر و به دلیل لطف باشد.” با تلاش همه عزیزان و همکاران ، ما از مسئولیت و همکاری خداوند و خود مردم قدردانی می کنیم.

دکتر حقدوست اظهار داشت: به احتمال زیاد اوج و عود بیماری روبرو می شود اما اوج و اوج آن دیگر دیگر اینقدر وحشتناک و شدید نخواهد بود.

وی افزود: ریشه کن کردن و از بین بردن این ویروس غیرممکن است و از بین بردن و مدیریت این ویروس ضروری است.

این اپیدمیولوژیست گفت: این بیماری متنوع است و قله های دیگر نیز باید در نظر گرفته شود. وی گفت: “همه ملاحظات و دستورالعمل های بهداشتی باید رعایت شود و سایت های شلوغ نباید پر ازدحام شوند زیرا بسیاری از افراد بدون علامت هستند.” یا آنها بدون علامت هستند.

دکتر حقدوست اظهار داشت: “حرکت ویروس مسخره ، پرشکوه و انفجاری است و بسیاری از غریبه های ما درباره آن صحبت می کنند. ما نمی دانیم چرا فرد ضعیف است و دیگری قوی است ، چرا یکی علائم دارد و دیگری از نظر غذا یا ژنتیک نیست.

در مورد برنامه از راه دور ، وی گفت: “برنامه ضعیفی وجود ندارد. برخی ضعف ها مربوط به برنامه ریزی است. باید بگویم که این برنامه اجتماعی هوشمند و از راه دور یکی از موفق ترین برنامه ها در کشور است و اکنون بسیاری از کشورها آن را دارند.” آنها به ما مثال می زنند و به ما نگاه می كنند ، بعضی از این اقدامات مانند 700 پروتكلی است كه آنها برای اصناف تهیه كرده اند ، اما در انجام عملكرد خوب نقاط ضعف وجود دارد و برخی دیگر آنها را جدی نمی گیرند.

دکتر حقدوست گفت: “ما در میانه بازی هستیم و زمان خوبی در نود دقیقه باقی مانده است و اگر آن را نادیده بگیریم و از آن چشم پوشی کنیم ، ویروس می تواند دوباره بزرگتر شود و ممکن است اوضاع بدتر شود.”

دکمه بازگشت به بالا