جامعه و خانوادهکسب و کار دنیای 77

خرید ویو استوری و پست

درباره بازدید استوری و پست اینستاگرام بیشتر بدانید

هرچه تعداد استوری پیج شما بیشتر باشد به مرور زمان سبب افزایش بازدید استوری شما نیز خواهد شد . بنابراین تعداد کاربرانی که از داستان پیج شما دیدن می کنند به صورت یک عدد برای شما نمایش داده خواهد شد که به آن ویو اینستاگرام استوری گفته می شود .خرید ویو استوری می توانند سبب قرار گیری پیچ شما در اکسپلور شود.

حال در کنار مواردی که به صورت اصولی و در مدت زمان مناسب به افزایش فالوور و ویو اینستاگرام منجر می‌ شود ، شما می توانید به خرید ویو اینستاگرام فوری نیز روی آورید و از این روش نیز استفاده نمایید . اگر می خواهید تعداد بازدید ویدیو اینستاگرام خود را افزایش دهید ، باید به صورت اصولی موضوع پیج خود را با توجه به کلمه کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت انتخاب کنید و تولید محتوا مناسب و بهینه ای را در پیج خود انجام دهید

بی شک با خرید ویو و بازدید اینستاگرام از مای ممبر و یا حتی خرید کامنت اینستاگرام تعداد بازدید، کامنت و لایک های مرتبط با پست خود را افزایش داده اید.به این ترتیب افراد دیگری که پست شما را مشاهده می کنند اولین چیزی که توجه آن ها را جلب می کند تعداد بازدیدهای مرتبط با آن است امروزه استوری اینستاگرام به یکی از قابلیت های پرطرفداری تبدیل گشته که افراد بسیاری در سراسر نقاط دنیا خود و فعالیتشان را به واسطه آن معرفی می کنند. بر اساس تحقیقات به عمل آمده روزانه بیش از دویست میلیون نفر از استوری اینستاگرام برای به نمایش گذاشتن فعالیت های خود استفاده می کنند.

بازدید استوری ایرانی

اگر مخاطبین هدف پیج شما از کشور ایران هستند به این موضوع توجه کنید که برای دیده شدن استوری شما توسط کاربران ایرانی و به تبع آن افزایش ارگانیک بازدید، خرید بازدید استوری ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است. کلیه ویو های ارسالی از سرور مای ممبر، با استفاده از پروفایل های ایرانی اینستاگرام می باشد.

ویو با پروفایل های واقعی

هرچه بازدیدها توسط کاربران واقعی و فعال انجام پذیرد، احتمال اینکه پس از تکمیل سفارش شما، همچنان آمار ویو استوری افزایشی باشد، بیشتر است. به همین جهت است که مای ممبر از کاربران واقعی با پروفایل کامل که در پیج خود پست منتشر می کنند، برای افزایش ویو استوری های شما بهره می گیرد.

ویو ارزان ایرانی

در اختیار داشتن سرور اختصاصی این امکان را در اختیار ما گذاشته تا بتوانیم در بازار پر رقابت خرید و فروش بازدید استوری اینستا، با ارائه خدمات ارزان موجب جلب رضایت مشتریان خود شویم. از این رو قیمت ویو را به گونه ای تعیین نمودیم که پاسخگوی نیاز پیج های استارت آپی و یا پیج های کسب و کار با بودجه محدود باشیم.

استوری در اکسپلور

اینستاگرام به تازگی استوری های کاربران خود را در اکسپلور به نمایش در می آورد. ما با افزایش ایمپرشن واقعی استوری شما، به ورود آن به اکسپلور کمک کرده به گونه ای که پس از اتمام افزایش ویو، همچنان شاهد روند رو به رشد تعداد بازدیدهای خود خواهید بود. این قابلیت سرور، وجه تمایز ما با دیگر سایت های مشابه است.

خرید بازدید استوری راهی برای افزایش ویو استوری اینستاگرام!

حتما با استوری اینستاگرام آشنا هستید. استوری ها میتوانند عکس یا فیلمی باشند که بصورت موقت با دنبال کننده های خود به اشتراک میگذارید. در حال حاظر استوری ها بعد از گذشت 24 ساعت از دید کاربران خارج میشوند. هرچند میتوانید آنها را بصورت هایلایت در آورده و بصورت دائمی در دیدرس همگان قرار دهید. استوری اینستاگرام این روز ها کاربرد های بسیار زیادی داشته و به عنوان بخش اصلی و مهم در اینستاگرام از آن یاد میشود. بسیاری از افراد فعالیت روز مره خود را در استوری به اشتراک میگذارند، برخی دیگر نیز در این بخش تبلیغات انجام میدهند، افراد دیگری نیز محصولات فروشگاه خود را به نمایش میگذارند و ….؛

اینها تنها برخی از فعالیت ها در استوری میباشد و کاربرد های فراوان دیگری نیز دارد که میتوانید از آنها به خوبی استفاده کنید. از آنجایی که استوری از اهمیت ویژه ای برخوردار است، افراد بسیار زیادی متقاصی افزایش بازدید استوری های خود هستند؛ چرا که با افزایش بازدید استوری میتوانند آمار خود را تحت تاثیر قرار دهند و رشد بیشتری در اینستاگرام داشته باشند. در واقع خرید بازدید استوری اینستاگرام یک میانبر برای افزایش ویو استوری شماست؛

چرا که اگر بخواهید از روش های دیگری برای افزایش ویو استوری خود استفاده کنید نه تنها زمانبر بوده بلکه هزینه زیادی نیز باید خرج کنید و طبیعتا خارج از حوصله بسیاری از کاربران میباشد. از این رو افراد با خرید ویو استوری اینستاگرام به راحتی میتوانند به هر تعدادی که نیاز داشته باشند بازدید استوری خود را افزایش دهند و به پیشرفت پیج اینستاگرام خود کمک کنند. شاید سوالی برایتان پیش آمده باشد که چرا افزایش بازدید استوری اینستاگرام برای اکثر افراد از اهمیت بالایی برخوردار است؟ در ادامه بصورت مختصر به برخی از مزایای افزایش بازدید استوری خواهیم پرداخت.

مزایای خرید ویو استوری اینستاگرام

بسیاری از کاربران در سراسر اینستاگرام با خرید ویو استوری بازدید های خود را افزایش میدهند؛ طبیعی است که خرید ویو استوری برای شما مزایای زیادی را به ارمغان بیاورد. شاید بتوانیم بصورت مختصر تنها برخی از مزایای آن را بصورت زیر شرح دهیم:

  • با خرید ویو استوری اینستاگرام میتوانید به سادگی به تعداد بازدید دلخواه استوری خود دست پیدا کرده و آمار خود را افزایش دهید.
  • خرید ویو Story سبب افزایش مخاطبین شما شده و همین امر باعث افزایش فالوور های پیجتان نیز میگردد.
  • افزایش ویو استوری سبب جلب توجه مخاطبین شما شده و در اعتماد کاربران و اعتبار پیج شما تاثیری مثبت خواهد گذاشت.
  • اگر یک پیج بیزنس داشته باشید طبیعتا فروش مصحولات شما تحت تاثیر افزایش بازدید استوری افزایش یافته و شاهد پیشرفت خود خواهید بود.
  • با خرید بازدید استوری میتوانید آمار تبلیغات خود را در استوری ها دگرگون کنید و به تعداد View که میل دارید برسید.
  • و ……

دلایل خرید بازدید فیک استوری چیست؟

افزایش بازدید استوری بصورت ارگانیک بسیار زمانبر بوده و برای پیشرفت در این امر باید هزینه و زمان زیادی صرف تبلیغات یا تولید محتوا شود، اکثر کاربران به دنبال روشی میگردند که بتوانند با هزینه ای کمتر به هدف خود برسند؛ از این رو کاربرانی هستند که با خرید بازدید فیک استوری براحتی و تنها طی چند دقیقه ویو استوری خود را افزایش میدهند. خرید ویو فیک استوری در بسیاری از موارد کاربردی بوده و میتواند امتیازات مثبتی را برای شما به دنبال داشته باشد؛

در واقع در بسیاری از موارد که بصورت فوری نیاز به ویو استوری دارید و واقعی بودن بازدید کنندگان برای شما اهمیتی نداشته باشد، اینجاست که فقط ویو فیک استوری میتواند به داد شما برسد. هرچند خدمات ویو استوری که در این وبسایت ارائه میشود از کیفیت بالایی برخوردار بود و جای هیچ شک و شبه ای را باقی نمیگذارد. به هر حال در اینستاگرام کاربران بسیار زیادی هستند که برای افزایش، ارتقا آمار و رتبه خود از این روش برای جذب مخاطبین استفاده میکنند چرا که راهی بسیار ساده، کم هزینه و بی دردسر میباشد!

خرید بازدید استوری ارزان ایرانی با کیفیتی بی نظیر و ارسال فوری

هنگامی که قصد خرید بازدید استوری داشته باشید حتما به دنبال مرجعی میگردید که بتوانید با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت این خدمات را دریافت کنید؛ غالبا کاربران ایرانی به دنبال راهی آسان برای افزایش بازدید استوری ایرانی خود هستند و خرید ویو استوری ایرانی برای آنها کارآمد تلقی میگردد؛ رضایت کاربران همیشه در اولویت وبسایت مای ممبر بوده است و از این رو خدمات بازدید استوری را با کیفیتی بی نظیر و قیمتی ارزان به دوستان عزیز ارائه می نماییم.

از آنجایی که استوری ها در اینستاگرام بصورت موقت قابل روییت میباشند سرعت انجام سفارش برای کاربران بسیار مهم است. در واقع مدت زمان ماندگاری استوری ها 24 ساعت میباشد و بعد از آن استوری در دید کاربران خارج میشود. طبیعتا بعد از خرید بازدید استوری باید سرعت ارسال سفارش بسیار بالا باشد که این مورد در وبسایت مای ممبر به درستی رعایت میگردد. در واقع سفارشات ویو استوری بصورت آنی در صف پردازش قرار میگیرند. با خرید بازدید استوری فوری میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به بازدیدی که نیاز دارید دست پیدا کنید.

خرید ویو استوری اینستاگرام و شرایط آن

شرایطی که در خرید ویو استوری باید به آن توجه گردد شامل عمومی بودن یا پابلیک بودن پیج شما و عدم پرایوت کردن یا تغییر آیدی تا پایان انجام کار میباشد. سفارشات ویو استوری غالبا توسط آیدی پروفایل شما انجام میگیرد؛ به اینگونه که در فرم ثبت سفارش، آیدی پروفایل و تعداد بازدیدی که نیاز دارید را ثبت میکنید و سپس با استفاده از آیدی شما، بازدید کنندگان را ارسال میکنیم. امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بازدید استوری شما را در پیشرفتتان در اینستاگرام یاری کرده و شاهد رشد روز افزون شما در این شبکه اجتماعی محبوب باشیم. پشتیبانی ما بصورت شبانه روزی است و هر لحظه میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید ویو استوری ارزان

امروزه شبکه های اجتماعی همه جا هستند. مردم از آنها برای ایجاد و اشتراک گذاری محتوا استفاده می کنند. مردم عادی رایج ترین متقاضیان شبکه های اجتماعی هستند. آنها از این پلتفرم ها برای شناخت افراد دیگر استفاده می کنند. همچنین، کاربران شبکه های اجتماعی با خانواده و دوستان خود در ارتباط هستند. با این حال، استفاده از رسانه های اجتماعی فقط مختص عموم مردم نیست. بسیاری از سازمان ها و کسب و کارها در آن ها حضور دارند. به عنوان مثال، دولت ها از فضا برای تعامل با شهروندان استفاده می کنند. علاوه بر این، با تجزیه و تحلیل مناسب، آنها می توانند متوجه شوند که مردم به چه موضوعاتی علاقه مند هستند. من در این مقاله قصد دارم به شما درباره ی چگونگی خرید ویو استوری صحبت کنم.

اگرچه این موضوع فقط به دولت ها ختم نمی شود. کسب و کارها یکی از رایج ترین مشتریان شبکه های اجتماعی هستند. چرا برای کسب و کار بسیار مهم است که محصولات و خدمات خود را در رسانه های اجتماعی نشان دهند؟ به دلیل این که آن ها با این کار می توانند محصولات خود را به بیش از ۱۰۰ ها هزار نفر نشان دهند. یکی از روش هایی که شما می توانید با آن در اینستاگرام پیشرفت کنید، افزایش تعداد ویو استوری می باشد. راه های زیادی برای افزایش ویو استوری وجود دارد که سریع ترین آن خرید ویو استوری از مای ممبر می باشد.

چرا شما نیاز به خرید ویو استوری دارید؟

خرید استوری اینستاگرام یک حرکت عاقلانه است زیرا ما در زمانی زندگی می کنیم که استوری اینستاگرام ارزش زیادی دارد. همانطور که می دانید، وقتی استوری های IG را مشاهده می کنید، صاحب حساب از بازدید شما مطلع می شود. بنابراین، اگر خرید بازدید از استوری اینستاگرام را انتخاب کنید، لذت شنیدن اعلان‌های افراد بی‌شماری را که استوری‌های شما را بررسی می‌کنند، تجربه خواهید کرد. با پیشنهاد خرید استوری IG خود، این شانس را به شما می دهیم که تعداد بازدیدهای استوری خود را افزایش دهید. با خرید بازدید از استوری اینستاگرام از مای ممبر، به یک چهره پیشرو در بین مخاطبان هدف خود تبدیل خواهید شد.

استوری اینستاگرام دریچه جدیدی را به روی برند آنلاین یا کسب و کار کوچک شما می گشاید تا در میان رقبا پیشرفت کند. بیش از ۵۰۰ میلیون نفر هر روز از استوری اینستاگرام استفاده می کنند، بنابراین این یک راه عالی برای تبلیغ محصولات شما از طریق اینستاگرام است. بازدیدها تعامل شما را در سایت های رسانه های اجتماعی افزایش می دهد و به کمپین بازاریابی شما ارزش می بخشد. بنابراین، اگر می‌خواهید با تعداد بیشتری از کاربران اینستاگرام در ارتباط باشید و رضایت مشتری را تضمین کنید، می‌توانید بسته‌های بازدید از استوری ما را برای خرید نماهای ارگانیک برای حساب تجاری خود بررسی کنید.

دکمه بازگشت به بالا