عمومیکسب و کار دنیای 77

خرید بهترین و معتبرترین سرخ‌کن از نمایندگی فیلیپس مارکت

برای خرید سرخ کن از نمایندگی چکار کنیم؟ آیا بابت سرخ کردن مواد مختلف در روغن فراوان برای تهیه غذا نگرانی دارید؟ خرید سرخ‌کن از نمایندگی بهترین پیشنهاد خواهدبود؛ زیرا به کاهش مقدار قابل توجهی چربی در غذای شما کمک می‌کند. علاوه بر این، مصرف غذا را سالم تر کرده و در ادامه برخی از انتخاب‌های ما برای بهترین سرخ‌کن بدون روغن فیلیپس آورده شده است.

خرید بهترین و معتبرترین سرخ‌کن از نمایندگی فیلیپس مارکت

سرخ‌کن‌های بدون روغن یکی از گزینه‌های عاقلانه برای پخت غذا با استفاده از هوا به جای روغن به حساب می‌آیند. سرخ‌کن بدون روغن فیلیپس از زمان عرضه به دلیل ظاهر جمع و جور و عملکردهای عالی خود، یک دستگاه پرطرفدار بوده است و در ادامه در رابطه با آن اطلاعات بیشتری در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم‌داد.

چرا سرخ‌کن بدون روغن؟

از آنجایی که جهان بیشتر به دنبال زندگی سالم تر است، استفاده کمتر از روغن از اهمیت زیادی برخوردار بوده و به طور کلی، زمانی که غذا را با استفاده از روغن طبخ می‌کنید، این روغن است که گرما را به غذا منتقل می‌کند. با این حال، سرخ‌کن بدون روغن همین کار را انجام می‌دهد. بنابراین، آن را به عنوان گزینه سالم‌تر در نظر می‌گیرند و غذا را پر کالری نمی‌کند.

اما پس از خرید سرخ کن از نمایندگی  فیلیپس مارکت، دستگاه چگونه کار می‌کند؟ غذایی که باید طبخ شود در اتاقک غذا نگهداری شده و گردشگر حرارتی به شکل یک سیم پیچ گرما تولید می‌کند و درست بالای آن فن قرار دارد که هوا را به شدت به گردش در می‌آورد. این گرما به جای راکد شدن، به سرعت به تمام قسمت‌های سرخ‌کن هوا از جمله اتاقک غذا منتقل می‌شود.

خرید بهترین و معتبرترین سرخ‌کن از نمایندگی فیلیپس مارکت

در زیر لیستی از بهترین سرخ‌کن بادی فیلیپس را که می‌توانید خریداری کنید آورده شده است.

1. سرخ‌کن فیلیپس مدل HD9252/90

این سرخ‌کن بدون روغن بر اساس مفهوم فناوری هوای سریع کار می‌کند که از شدت بالای هوا برای انجام کارهای گرمایشی استفاده خواهدکرد. به عنوان مثال، سیب زمینی سرخ شده با 90 درصد چربی کمتر باعث می‌شود غذا سالم تر مصرف شده و علاوه بر این، از این سرخ‌کن بدون روغن می‌توان برای کباب کردن، گرم کردن و بخارپز کردن استفاده کرد.

خرید بهترین و معتبرترین سرخ‌کن از نمایندگی فیلیپس مارکت

2. سرخ‌کن دیجیتال فیلیپس مدل HD9252/90

این مدل یکی از بهترین سرخ‌کن‌های فیلیپس به شمار می‌آید که شامل استفاده از موتور برق 1400 وات و فناوری هوای سریع است. این قابلیت به گرم شدن سریعتر مواد غذایی کمک کرده و تنظیمات لمسی روی صفحه نمایش، استفاده از دستگاه سرخ کن 9252 فیلیپس را آسان تر می‌کند. حتی با فشردن یک دکمه می‌توانید غذاهای جدید تهیه کنید. علاوه بر این، گزینه WiFi به شما امکان می‌دهد دستگاه را برای کنترل از راه دور به برنامه متصل نمایید.

هنگامی که سبد غذا از سرخ‌کن هوا خارج شد، دستگاه به طور خودکار خاموش می‌شود. با استفاده از دستگاه می‌توانید غذا را سرخ، پخت و کباب کنید. می‌توان آن را به راحتی در هر گوشه ای از آشپزخانه قرار داد زیرا دارای سیم 1.8 متری بوده و علاوه بر این، تمیز کردن سبد با این سرخ‌کن بادی فیلیپس بسیار آسان است.

3. سرخ‌کن بزرگ فیلیپس مدلHD9200/90

این دستگاه قابل برنامه ریزی با قابلیت نگهداری 4.1 لیتر غذا به شما در پختن غذا با 90 درصد چربی کمتر کمک می‌کند. شما می‌توانید به طور گسترده دما را در محدوده وسیعی از 80 درجه سانتیگراد تا 200 درجه سانتیگراد کنترل کنید و علاوه بر این، می‌توان آن را در ماشین ظرفشویی شست و به راحتی تمیز کرد.

با این سرخ‌کن بادی می‌توانید غذا را بدون دردسر چرخاندن مواد غذایی بپزید، زیرا حرارت 360 درجه می‌دهد. علاوه بر این، می‌توانید آنها را گرم کنید، بپزید، دوباره گرم کنید و کباب کنید تا غذاهای آبدار و خوشمزه تهیه نمایید. بنابراین، خرید سرخ کن از نمایندگی گزینه خوبی خواهدبود.

4. سرخ‌کن فیلیپس مدلHD9200/60

در این مدل، فناوری گردش هوای سریع به تهیه و پخت غذا با چربی کمتر کمک می‌کند. این دستگاه سرخ کن ۹۲۰۰ فیلیپس دارای فناوری Quick Clean است که تمیز کردن محفظه غذا را بسیار آسان خواهدکرد. با این دستگاه می‌توانید غذا را کباب، بخارپز، آب پز و دوباره گرم کنید.

خرید بهترین و معتبرترین سرخ‌کن از نمایندگی فیلیپس مارکت

5. سرخ‌کن برقی فیلیپس مدل HD9216/43

سرخ‌کن قابل حمل فیلیپس را می‌توان به راحتی در هر گوشه ای از آشپزخانه قرار داد زیرا دارای سیم جمع شونده دو متری است. همچنین می‌توانید محدوده دمایی تا 200 درجه سانتیگراد را با تنظیمات دستگیره دستی انتخاب کنید. علاوه بر این، پخت و پز را با روغن کمتر یا حتی بدون روغن بسیار آسان می‌کند.

سخن پایانی

فیلیپس یکی از پیشگامان بازار در زمینه الکترونیک است وقیمت سرخ کن فیلیپس Philips airfryer از نمایندگی بسیار به صرفه خواهدبود. بیشتر تجهیزات جدید سرخ‌کن‌های فیلیپس به عنوان دستگاه‌های هوشمند عرضه می‌شوند. بنابراین، توصیه می‌شود سرخ‌کن‌های هوشمند خود را به برنامه NutriU متصل نمایید که می‌توانید آن را از فروشگاه Google Play یا Apple Store دانلود کنید. علاوه بر این، این برنامه به شما امکان دسترسی به چندین گزینه غذای سالم را می‌دهد که می‌توانید با استفاده از سرخ‌کن آماده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا