عمومی

80 مرحله ضد عفونی شهرهای شمال غربی کشور توسط ارتش انجام شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان80 مرحله ضد عفونی شهرهای شمال غربی کشور توسط ارتش انجام شده است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سرتیپ امیر 2 ژنرال علی حاجیلو فرمانده پایگاه منطقه ای شمال غربی ظهر شنبه از ایستگاه ضد عفونی سه طرفه بازدید کرد. ایووگیلی خوی اشاره به ایجاد ایستگاه های ضد عفونی در 17 نقطه در شمال غربی کشور دارد اعلام کرد: نیروهای زمینی ارتش به صورت ضد عفونی و بد بو رطوبت زدایی معابر شهری و روستایی تمام مدت در 80 مرحله در شمال غربی کشور انجام شده است.

وی ادامه داد: نیروهای زمینی ارتش در شمال غربی کشور برای مقابله با ویروس هستند کرونا در قالب تمرین دفاع بیولوژیکی امام خامنه ای در سه محور ضد عفونی و بد بو غیر شهرنشینی معابر شهری و روستایی ، سکونت در ورودی شهرها و ایجاد ایستگاه های نظارت و کنترل و ایجاد استراحتگاه برای تعمیر کرونا کار می کند

فرمانده پایگاه منطقوی شمال غربی ارتش گفت: ایجاد پاسگاه ها و ایستگاه های کنترل و ضد عفونی در ورودی های شهرها از دیگر اقدامات سازنده ارتش برای مقابله با ویروس است. کرونا وی اعلام کرد و گفت: در همین راستا یک ایستگاه ضد عفونی خودرو و نظارت و کنترل در 17 نقطه ورودی شهرهای شمال غربی کشور راه اندازی شده است و اقدامات موثری در این ایستگاه ها انجام شده است. زمینه ضد عفونی وسایل نقلیه سنگین و سبک و تب ضبط سرنشینان خودروها به پایان رسیده است.

امیر حاجیلو برای ایجاد بهبودی و آستر بعضی اوقات برای کسانی که از ویروس بهبود یافته اند کرونا در 11 شهر در شمال غربی کشور ، ارتش یکی از مهمترین اقدامات برای کمک به حوزه درمان است و افزود: ظرفیت این استراحتگاهها بیش از 850 تختخواب برای ارائه خدمات به بهبود است.

وی همچنین فرمانده اردوگاه منطقه ای شمال غرب است ارتش سرتیپ علی حاجیلو از ایستگاه نمایش ضد ویروس کرونا در تیپ 264 حمله اتومبیل بین جاده سلماس و تاسوج، در ایستگاه بررسی رختار همچنین برای بازدید تنظیم شده است.

در این ایستگاه کلیه وسایل نقلیه در حال حرکت و کلیه ساکنان تب ضد عفونی می شوند ضبط موارد مشکوک قرنطینه می شوند و به مراکز درمانی مربوطه ارسال می شوند.


همه محتوای سایت به وسیله سیستم خبررسانی آنلاین، اقدام به انتشار خبر می نماید، بنابراین مسوولیت کلیه محتوای این سایت بر عهده منابع اصلی بوده و سامانه بر خط دنیای 77 هیچ مسوولیتی در قبال انتشارات سایت ندارد.

دکمه بازگشت به بالا