جامعه و خانوادهکسب و کار دنیای 77

فرش ۷۰۰ شانه کاشان

یکی از مهم ترین مشخصه های فرش های تولیدی در کارخانجات فرش کاشان، شانه و تراکم آن ها است. به عبارتی دیگر تراکم و شانه از مهم ترین شاخصه های فرش ماشینی هستند که کیفیت و طرح زیبای فرش در گرو آن ها است. بیاید با یکدیگر فرش ۷۰۰ شانه کاشان را بهتر بشناسیم.

تعریف شانه و تراکم

به تعداد گره های موجود در هر متر مربع از عرض فرش شانه و به تعداد گره های موجود در هر متر مربع از طول فرش تراکم آن گفته می شود. بالا بودن تعداد شانه در فرش ماشینی سبب می شود تا فرش مورد نظر ظریف تر و دستباف گونه تر به نظر برسد و در صورتی که تراکم فرش بالا باشد فرش مستحکم تر و فشرده تر خواهد شد.

انواع فرش ۷۰۰ شانه کاشان

با شنیدن نام فرش ۷۰۰ شانه کاشان ناخودآگاه این تصور شکل می ‌گیرد که این فرش تنها در یک شانه و تراکم تولید می گردد. حال آن که این تصور اشتباه بوده و فرش ماشینی ۷۰۰ شانه کاشان در تراکم های مختلفی تولید می گردد. انواع فرش ۷۰۰ شانه کاشان را می توان در دسته های زیر قرارداد:

  • فرش ۷۰۰ شانه کاشان با تراکم ۲۵۵۰
  • فرش ۷۰۰ شانه کاشان با تراکم ۲۷۰۰
  • فرش ۷۰۰ شانه کاشان با تراکم ۳۰۰۰
  • فرش ۷۰۰ شانه کاشان گل برجسته

در میان فرش های نام برده شده، فرش ۷۰۰ شانه کاشان با تراکم ۲۵۵۰ را می توان در انواع فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ در هشت رنگ و فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ در ۱۰ رنگ دسته بندی نمود.

تنوع رنگ و طرح و ابعاد فرش ۷۰۰ شانه کاشان

فرش های ۷۰۰ شانه کاشان دارای تنوع بسیاری در دسته بندی بوده و قیمت های کاملاً مناسب و اقتصادی دارند. این موضوع سبب شده است تا فرش ۷۰۰ شانه کاشان به محبوب ترین و پرفروش ترین فرش در بازارهای فرش تبدیل شود. فرش های کاشان را می توان در انواع رنگ های سرمه ای، کرم، نسکافه ای، فیلی، بادامی، گردویی و… خریداری نمود. به علاوه فرش های ۷۰۰ شانه کاشان دارای محدودیت اندازه نبوده و می توان آن ها را در ابعاد ۱۲ متری، ۹ متری و شش متری و نیز کناره هایی با ابعاد مختلف خریداری نمود.

عوامل موثر در قیمت فرش کاشان

همان گونه که در بندهای ابتدایی ذکر نمودیم فرش ۷۰۰ شانه کاشان دارای تراکم های مختلفی بوده و در طرح و رنگ های مختلفی تولید می شوند. این موضوع سبب شده است تا فرش های ۷۰۰ شانه کاشان از نظر قیمت با یکدیگر دارای تفاوت هایی باشند.

به طور کلی فرش های کاشان با توجه به شانه و تراکم آن ها قیمت گذاری می شوند. هر چقدر که شانه و تراکم فرش مورد نظر بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می گردد.

فرش ۷۰۰ شانه کاشان را بیشتر بشناسید!

فرش ۷۰۰ شانه کاشان با تراکم های مختلفی تولید می گردد. انواع فرش های ۷۰۰ شانه کاشان را به شما معرفی کردیم. اکنون وقت آن رسیده است که هر کدام از این فرش های ۷۰۰ شانه کاشان را بیشتر و بهتر بشناسیم!

فرش ۷۰۰ شانه کاشان با تراکم ۲۵۵۰

فرش ۷۰۰ شانه کاشان با تراکم ۲۵۵۰ را به عنوان فرش های ضد حساسیت می شناسند! علت آن را می توان در فرآیندی که برای تولید آن طی می شود دانست. این فرش با تعداد ۲۵۵۰ گره به وسیله الیاف اکریلیک هیت ست تولید می گردد. این الیاف از کوره های داغ گذشته کرده و بدون پرز می گردند.

به همین علت فرش ۷۰۰ شانه کم ۲۵۵۰ کاشان را به‌ عنوان فرش ضد حساسیت می ‌شناسند. این فرش دارای تراکم بالا بوده و برای تولید آن از بروزترین دستگاه های بافندگی استفاده می گردد. قطر فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ کاشان نسبت به سایر انواع فرش ها بیشتر است. این فرش دارای مزایایی مانند ماندگاری بالا، عدم پرزدهی، مقاومت در برابر شستشو، جذب گرد و غبار و… می باشد.

فرش ۷۰۰ شانه کاشان گل برجسته

یکی از بهترین انواع فرش های ایرانی را می توان فرش ۷۰۰ شانه کاشان گل برجسته دانست که هر متر مربع از آن دارای ۲۵۵۰ گره است. معمولاً از این فرش ها برای دکوراسیون هال و پذیرایی استفاده می گردد. طرح های شلوغ فرش ۷۰۰ شانه گل برجسته جلوه ای خاص به منازل شما خواهند داد.

این فرش ها را در رده ریز بافت ترین فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه دسته بندی می نمایند که فشردگی بالا مهم ترین ویژگی آن ها است. به طور کلی ضخامت و قطره فرش های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ گل برجسته کاشان از سایر فرش های ۷۰۰ شانه کمتر بوده و نازک تر از آن ها به چشم می خورد. این مدل از فرش ۷۰۰ شانه کاشان را می توان ارزان ترین نوع فرش۷۰۰شانه دانست.

فرش ۷۰۰ شانه کاشان با تراکم ۳۰۰۰

فرش ۷۰۰ شانه کاشان با تراکم ۳۰۰۰ دارای بیشترین میزان تراکم در میان سایر محصولات فرش ۷۰۰ شانه کاشان است اما با این حال دارای قیمت کمتری نسبت به سایر فرش های ۷۰۰ شانه کاشان بوده و خرید آن بسیار مقرون به صرفه است. برای تولید این فرش از نخ ابریشم مصنوعی که بسیار ظریف است استفاده می شود.

این فرش دارای طرح های بسیار متنوع و رنگ بندی های خاص است که سبب محبوبیت بیش از پیش این محصول در میان فرش های ۷۰۰شانه شده است. اگر به دنبال یک فرش دستبافگونه ارزان و با کیفیت هستید می توانید فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ کاشان را خریداری نمایید.

خرید فرش ۷۰۰ شانه کاشان

هنگامی که قصد خرید فرش ۷۰۰ شانه کاشان را دارید نخستین سوالی که به ذهن شما می رسد آن است که چگونه فرش ۷۰۰ شانه کاشان اصل را با قیمت ارزان و یا به صورت اقساطی خریداری نماییم؟ اگر قصد خرید یک فرش ۷۰۰ شانه با کیفیت را دارید می توانید به فروشگاه فرش شادرخ اعتماد کنید.

این فروشگاه با قیمت مناسب در کنار فروش اقساطی فرش و ارسال رایگان محصولات خود از فروشندگان فرش ۷۰۰ شانه کاشان و سایر انواع فرش حمایت می نماید. مجموعه شادرخ انواع فرش های خود را به صورت حضوری و نیز آنلاین به مشتریان خود عرضه می دارد.

سخن پایانی

کاشان را به عنوان مهد فرش ایران شناخته و این شهر با انواع فرش های ماشینی که با کیفیت بالا تولید می نمایند به قطب تولید فرش ایران تبدیل شده است. بدترین و چشم نواز ترین فرش های ماشینی در این شرح تولید شده و به دست خریداران می رسد. برای دریافت مشاوره رایگان و خرید فرش هم اکنون با کارشناسان شادرخ تماس حاصل نمایید.

دکمه بازگشت به بالا