استانی

66 درصد فوتی های کرونا در استان قزوین بیماری زمینه ای دارند

به گزارش خبرگزاری دنیای 77 از کازوین؛ پیمان نامدار عصر شنبه در جلسه ای در استان کازوین گفت: “روند کلی کنترل و کاهش بیماری در استان قابل قبول است و خوشبختانه اکنون همه شهرهای استان قرمز و مایل به زرد هستند.” واقع شده.

وی افزود: شهروندان باید بدانند كه وضعیت نارنجی در واقع هشدار و خطری تلقی می شود و ما هنوز هم در وضعیت خطرناكی به سر می بریم كه در صورت جدی نگرفتن پروتكل وضعیت بسیار بدتری خواهیم داشت.

تاج 5

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کوزین گفت: هوای سرد همچنین می تواند شرایط ظریفی را برای ما ایجاد کند و در آستانه شب یلدار شاهد ترازبازی مغازه های بادام فروشی و فروشگاه های پوشاک هستیم که این مسئله ما را بیش از پیش نگران کرده است. آهسته

نامدار گفت: شب یلدا کانون شیوع ویروس است و می تواند وضعیت کازیوین را بیشتر تجدید کرده و تمام تلاش های کارمندان پزشکی و بهداشتی را از بین ببرد ، بنابراین ما هشدار دادیم که هر زمان اجتماع و وقت خانوادگی می تواند وضعیت استان را بحرانی کند.

وی گفت: البته باید اذعان کرد که از نظر تعداد بیمارانی که در پایین ترین وضعیت قرار دارند و کشورهایی که پشت سر ما هستند ، در کشورهای اروپایی در 30 کشور اول هستیم و شرایط تحریم را نداریم.

این بیماری دلیل اصلی مرگ و میر در 66 درصد مرگ و میرها در استان قزاقستان است

نامدار گفت: استان کازوین بالاترین میزان مرگ و میر با بیماران مبتلا به٪ بیماران را دارد ، در حالی که تعداد مرگ های اساسی در برخی از کشورهای اروپایی در آمار لحاظ نشده است.

وی اظهار داشت: می توان گفت كه اوج سوم این بیماری را پشت سر گذاشته ایم ، اما اوضاع هنوز شكننده است و در حالی كه گیلان در حال پرورش است ، می ترسیم كه تعامل بین دو كشور نیز باعث نگرانی ما شود.

تاج 22

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کازین گفت: آلودگی ناشی از استان های همسایه نیز می تواند بر استان قزاقستان تأثیر بگذارد ، اما برای جدی گرفتن اقدامات احتیاطی به همکاری همه شهروندان خود نیاز داریم.

نامدار گفت: پروژه شهید سلیمانی در استان کازوین بسیار موفق است و این بازوی پشتیبانی ما است که امیدواریم تیم های مراقبت و پشتیبانی آن را برای نتایج بهتر تقویت کند.

وی گفت: ممکن است در کوتاه مدت بتوانیم مجازات های کیفری را اجرا کنیم ، اما بهترین راه انزوای بیماران و کنترل بستگان بیماران و محدودیت در تردد و اجتماعات است.

45٪ بیماران مبتلا به بیماری کرونا قلب بیش از 60 سال سن دارند

نامدار افزود: در استان قزاقستان بیش از 45 درصد افراد آلوده به ویروس کرونا بیش از 60 سال سن دارند و باید در این سن بیشتر مراقبت شود تا وضعیت کنترل شود.

وی اظهار داشت: بیماران زمینه ای و مسن تعداد مرگ و میر عروق کرونا را در استان کوزین افزایش داده اند و 2٪ مرگ و میر در کشور و 77٪ مرگ و میر در استان ما افراد بالای 60 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کوزین یادآور شد: 5 درصد مرگ و میر مرد و 44 درصد زن در استان و در هفته دوم دسامبر در رأس بیماری قرار گرفتیم و تعداد کشته ها به 9 نفر رسید.

تاج 9

وی گفت: بیشترین تعداد موارد مربوط به شهرستان کازوین است. البرز ، تاكستان ، بوئین زهرا ، آبیك و ابحاج.

نامدار گفت: مثبت بودن 68٪ ارتباطات مثبت ، 1٪ حضور در مركز پزشكي ، 13٪ بدون ماسك ، 12٪ استفاده از تاكسي ، 10٪ در بانك و مطب ، 10٪ در بازار ، 10.9٪ حضور در اتوبوس و شركت طرفین بیشترین علت آلودگی را داشتند. 2.2 درصد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کوزین گفت: سفرها در استان طی دو هفته گذشته به شدت کاهش یافته و استفاده از شبکه حمل و نقل عمومی افزایش یافته است و اکنون زنان خانه دار 27.7 درصد ، کارگران 6/17 درصد ، بازنشستگی 8 درصد ، کارمندان 8 درصد ، اصناف 4 درصد هستند. ٪ ، پلیس 2٪ ، دانشجویان 1.9٪ ، رانندگان 2٪ و کارمندان بانک 1٪.

دکمه بازگشت به بالا