عمومیکسب و کار دنیای 77

5 نکته مهم که هنگام رزرو اتاق هتل باید به آن توجه کنید

 

در هتل به دنبال چه چیزی باشیم؟ اقامت در یک هتل خوب در زمان سفر واقعاً می تواند تفاوت زیادی در تجربه سفر شما ایجاد کند. بهترین موسسه مهاجرتی

و البته در شرایط فعلی مهم ترین سوال از یک هتل این است که چه اقدامات خاصی انجام می دهند. آیا آنها مسائل را جدی می گیرند و از دستورالعمل های محلی پیروی می کنند؟

اما، علاوه بر آن، موارد دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام رزرو اتاق هتل به آنها توجه کنید.

من در طول سال‌ها در هتل‌ها و Airbnbs بی‌شماری اقامت داشته‌ام، از ابتدایی‌ترین مکان‌ها با هزینه کمتر از 10 دلار در هر شب گرفته تا اتاق‌هایی با قیمت بیش از 1000 دلار در هر شب.

و هر چه زمان بیشتری را صرف سفر می کنم (یا شاید فقط هر چه سنم بالاتر می رود؟)، در مورد هتل هایی که برای رزرو انتخاب می کنم دقت بیشتری می کنم.

Hotels.com یک مطالعه جالب در مورد آنچه واقعاً برای مسافران مهم است در هنگام پیدا کردن اتاق هتل عالی انجام داد. و نتایج ممکن است شما را شگفت زده کند!

این وای فای سریع یا یک صبحانه خوشمزه نیست که بیشتر از همه مهم است. در عوض، مسافران بسیار بیشتر به تمیزی و دوستی اهمیت می دهند.

بنابراین، قبل از اینکه سفر بعدی خود را رزرو کنید، این پنج نکته را که مسافران می‌گویند برای یک اقامت عالی و یک اتاق هتل عالی بررسی کنید.

5 نکته ای که هنگام رزرو هتل باید به آن توجه کنید: آنچه برای مسافران اهمیت دارد

  1. پاکیزگی

مسافران یک هتل تمیز و یک اتاق هتل تمیز را مهمترین چیز می دانند.

و آیا ممکن است مخالفت کنید؟ کپک زیر دوش،یا سوسک مرده زیر تخت… من همه اینها را دیده‌ام و قطعا اقامت من در آن هتل‌ها را خراب کرد!

هیچ چیز بهتر از بازگشت به یک اتاق هتل زیبا و راحت پس از یک روز گشت و گذار نیست.

  1. کارکنان هتل مهربان

این برای من سورپرایز بود. اگرچه من واقعاً از کارکنان مهربان و مفید در یک هتل (یا صاحبان خانه‌های دوستانه در Airbnb) قدردانی می‌کنم، من انتظار نداشتم که این رتبه رتبه دوم را در مواردی که مردم در یک هتل به دنبال آن هستند، داشته باشد.

بیشتر از امکاناتی که هتل ارائه می دهد، مسافران به رفتار دوستانه کارکنان اهمیت می دهند.

این واقعیت که رفتار دوستانه کارکنان نقش مهمی در رضایت مهمانان ایفا می کند نشان می دهد که ما به عنوان موجودات ذاتا اجتماعی، دوست داریم با لبخند و گپ از ما استقبال شود. این باعث می‌شود که ما احساس استقبال کنیم و بخشی از گروه باشیم.»

  1. یک تخت خواب راحت

اکنون این در واقع یکی از چیزهایی است که هنگام ورود به اتاق هتلم بیشتر منتظرش هستم: آزمایش کردن تخت.

هیچ چیز به اندازه یک تخت بزرگ و راحت نیست که باعث شود شما بخواهید تمام روز را در اتاق هتل خود بمانید.

همه ما در مکان‌هایی اقامت کرده‌ایم که تخت‌خواب نامرغوب بوده است و شگفت‌انگیز است که چگونه یک خواب بد شبانه می‌تواند روز بعد را به دردسر واقعی تبدیل کند.

و این فقط تخت نیست. بالش ها و پتوها نیز می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند. من

زمانی که در استراحتگاهی با «منو بالش» اقامت کرده‌اید: فهرستی از بالش‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید تا مطمئن شوید روی بالش کامل خود می‌خوابید…

بنابراین بله، اگر از من بپرسید که چگونه یک هتل را انتخاب کنید، قطعاً می‌گویم قبل از رزرو، نظرات را در مورد کیفیت تخت‌ها بررسی کنید!

  1. موقعیت مکانی خوب

البته موقعیت مکانی یکی از مواردی است که هنگام رزرو هتل باید در نظر گرفت.

اگرچه ممکن است یک یا دو بار در هتلی اقامت داشته باشم فقط به این دلیل که هتل یک تجربه باورنکردنی بوده است، معمولاً شما یک اتاق هتل رزرو می کنید زیرا می خواهید (یا باید) از یک مکان خاص بازدید کنید.

بنابراین، قرار گرفتن مکان در 5 مورد از مواردی که هنگام رزرو هتل باید به آن توجه کنید، واضح است. اما، دست کم نگیرید که فهمیدن موقعیت مکانی هتل واقعاً برای شما کار می کند یا خیر.

من در هتل‌هایی که فکر می‌کردم به جایی که می‌خواستم نزدیک بودند اقامت کرده‌ام، اما بعد معلوم شد که یا دورتر از چیزی که فکر می‌کردم، در کنار وسایل حمل‌ونقل عمومی که وقتی به آن نیاز داشتم کار نمی‌کرد یا نزدیک به جایی که من می‌رفتم، اقامت کرده‌ام. می خواستم در قسمت ناامن شهر باشم.

برای جلوگیری از این اشتباهات، نظرات بسیاری از مسافران دیگر را بخوانید. و هنگام رزرو هتلی که تقریباً هیچ نظری ندارد (هنوز) مراقب باشید.

  1. ارزش مناسب برای پول

البته، هیچ کس دوست ندارد برای اتاق هتل خود (یا برای هر چیز دیگری) بیش از حد هزینه کند. بنابراین این واقعیت که ارزش مناسب برای پول یک فاکتور مهم در رتبه بندی اقامت در هتل است برای من کاملاً منطقی است.

من بدم نمی‌آید که در یک اتاق هتل ولخرجی کنم، اما بهتر است یک تجربه عالی باشد!

هتل های گران قیمت همیشه بهتر از هتل های ارزان قیمت نیستند و یک اتاق هتل ارزان همیشه اتاق هتل بدی نیست.

بنابراین بررسی کنید که دیگران درباره اتاق هتلی که می خواهید رزرو کنید چه می گویند. آنها به احتمال زیاد اشاره می کنند که آیا ارزش پول را داشت یا نه.

قبل از رزرو اتاق هتل بعدی خود تحقیق کنید

دفعه بعد که بررسی های هتل را بررسی می کنید تا تصمیم بگیرید کدام هتل را رزرو کنید، به این پنج ویژگی بیشتر توجه کنید!

و البته این بدان معنا نیست که نباید بررسی کنید که آیا هتل شما وای فای رایگان ارائه می دهد (من نمی فهمم چرا هنوز هتل هایی وجود دارند که ندارند)، صبحانه رایگان، اتاق های آرام با چشم انداز عالی و شاید حتی یک استخر زیبا. بهترین هتلهای تهران

اما فقط به یاد داشته باشید که برای یک مسافر معمولی، این پنج نکته مهم که هنگام رزرو اتاق هتل باید به آنها توجه کنند، واقعاً تفاوت دارند.

دکمه بازگشت به بالا