حوادث و رویداد

4 کشته در نزاع دسته جمعی در کهگیلویه و بویراحمد/ دستگیری 6 نفر

در کمتر از 48 ساعت ، فرماندهان پلیس کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری شش نفر از مقصر اصلی درگیری بهمئی خبر دادند و گفتند: این دو نفر به دلیل قتل عام به قتل اعتراف کرده اند.

4 کشته در نزاع دسته جمعی در کهگیلویه و بویراحمد/ دستگیری 6 نفر
OFWNEWS:

سرهنگ “کیکبد مصطفی” در تشریح جزئیات خبر افزود: پس از اعلام خبر کشتار در یکی از روستاهای شهر لیاکوات در باهاما ، در این درگیری چهار نفر کشته شدند بویژه تیم پلیس استان بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: پلیس آگاهی استان با همکاری افسران پلیس شهرستان با هماهنگی و نظارت بر دادستان محترم شهرستان باهاما اقدامات فنی و تخصصی را انجام داده و بصورت شبانه روزی کار می کند ، مقصر اصلی را شناسایی و دستگیر می کند ، مهمات را توقیف و مهمات را توقیف می کند. توسط
فرماندهان پلیس کهگیلیه و بویراحمد گفتند: دو نفر از متهمان در بازجویی مقدماتی به قتل اعتراف کردند و تحقیقات بیشتر تحت نظارت و راهنمایی یک افسر قضایی در حال انجام است.

مصطفایی با حضور پررنگ در پلیس استان و شهرستان و دادگستری کارآمد با اشاره به لزوم برقراری امنیت در منطقه خاطرنشان کرد: پلیس با کسانی که به دنبال به خطر انداختن نظم و امنیت عمومی هستند برخورد قاطع و قانونی انجام خواهد داد.

منبع: پایگاه خبری پلیس

دکمه بازگشت به بالا