عمومی

۷۰ درصد از پروژه‌های امسال آموزشی گیلان توسط خیران افتتاح شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

۷۰ درصد از پروژه‌های امسال آموزشی گیلان توسط خیران افتتاح شده است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار میهر ، محمد رحمتی عصر چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گیلان اظهار داشت: همه مسئولان استانی توجه ویژه ای به توسعه آموزش در این استان دارند.

وی با اشاره به مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ، شبکه شاد به عنوان یک بستر یادگیری اختصاصی و منحصر به فرد ، گفت: با وجود مشکلات ، موفقیت آموزش و پرورش گیلان برای بهبود برنامه ما با اهداف مشخص طراحی شده است.

وی ضمن تقدیر از خیرین در استان گیلان ، خاطرنشان کرد: بیش از 70 درصد پروژه های استان گیلان توسط خیر امسال افتتاح شده است.

رحمتی گفت که گیلان یکی از استانهای برتر در اجرای پروژه کوچ ، یک پروژه تحول است: 98٪ دانش آموزان در مرحله اول این پروژه شرکت کردند.

گیلان 2 فعالیت دانشگاهی برای دختران و پسران دارد

رئیس دانشگاه فرهنجیان گیلان در این نشست با بیان اینکه امروز دو پردیس دخترانه و پسرانه در استان وجود دارد ، اضافه کرد: حدود 20 هزار متر مربع به دانشگاه فرهنجیان گیلان اضافه می شود.

ابراهیم صفر وی با اشاره به اینکه کلیه دانش آموزان سهمیه ورودی گیلانی به این استان جذب می شوند ، افزود: امیدواریم بیش از سه هزار معلم استان که در استان های دیگر تحصیل می کنند به گیلانی بازگردند.

وی با بیان اینکه در گیلان حدود 3 هزار کارآموز معلم داریم افزود: بیش از 25 خیر مدرسه ساز به خیران مدرسه ساز استان اضافه شدند.

دکمه بازگشت به بالا