عمومی

۶۶ پروژه در شهرستان گناوه افتتاح یا اجرا می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، گلامرضا مهرجو شامگاه سه شنبه در مصاحبه با خبرنگاران به یاد شهدای دولت به ویژه شهید رجایی و بوهنا اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت 66 پروژه در ژنو با 174 میلیارد تومان آغاز یا راه اندازی شد.

استاندار ژنو افزود: از مجموع این پروژه ها ، 57 پروژه با اعتبار 146 میلیارد تومان آماده بهره برداری است و 9 پروژه اجرای 28 میلیارد تومانی آغاز شده است.

وی با بیان اینکه پروژه های اصلی هفته رسمی امسال در شهر ژنو شهری ، روستایی ، اقتصادی ، مخابراتی و برق بود ، خاطرنشان کرد: استان بوشهر و توجه و توجه استاندار در برنامه هفتگی شهر و شهر ژنو قرار بود انجام شود. گامی در جهت توسعه پایدار و خدمات بی قید و شرط به مردم.

66 پروژه در شهر ژنو افتتاح یا اجرا می شود

وی افزود: یکی از مهمترین پروژه های افتتاحیه هفته دولت امسال در شهرستان ، طرح پرورش ماهی در قفس است که نقش مهمی در حفظ ذخایر دریایی و تامین امنیت غذایی و مکمل دارد.

مهرجو افزود: بخشی از پروژه های تهیه شده برای هفته رسمی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور استاندار بوشهر به دلیل شرایط کرونری خواهد بود.

فرماندار ژنو با اشاره به گرامیداشت هفته رسمی دو تن از خالص ترین خادمان مردم شهید رجایی و شهدای بوهنا خاطرنشان کرد:

وی گفت: بی تردید با وجود تحریم های ظالمانه ، کار و فعالیتهای دولت در جهت بهبود وضعیت اقتصادی جامعه ، رفاه و رفاه جامعه ، برای کاهش مشکلات در زمینه های مختلف ، به واسطه تلاش فراوان زنان و مردان است. در نقاط مختلف کشور. “

مهرجو ضمن خوشامدگویی به مقامات دولتی در شهر زناوه در هفته دولت و روز کارمند ، گفت: آرزوی موفقیت بیشتر در خدمت به مردم ، تحقق آرمان های والا و ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای خط فرمان مقام معظم رهبری را دارم. از طرف خداوند متعال ».

66 پروژه در شهر ژنو افتتاح یا اجرا می شود

به گزارش خبرنگار آنلاین ، برنامه گرامیداشت هفته دولت امسال با حضور چند تن از مسئولان شهرستانی در گلزار مطهر سحد ژنو آغاز شد و با شهدای گرانقدر و والای این شهر تجدید بیعت کرد.

به دلیل شرایط کرونری ، این مراسم صبح سه شنبه به صورت محدود برگزار شد و مقامات با اهداء گل و قرائت فاتحه با آرمان های والای شهدا تجدید بیعت کردند.

دکمه بازگشت به بالا