عمومی

۴۴۱ بیمار مشکوک به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / مرگ ۵ نفر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

۴۴۱ بیمار مشکوک به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / مرگ ۵ نفر - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از دیروز پنجشنبه 27 آبان تا امروز 28 آبان 441 بیمار مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب در اصفهان شناسایی شدند که از این تعداد 136 نفر در بیمارستان بستری شده اند. .

در حال حاضر 798 بیمار مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا در بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند که از این تعداد 173 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

همچنین طی 24 ساعت گذشته 144 بیمار بهبود یافته کرونا از مرکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

مجموع مرگ و میرهای ناشی از بیماری عروق بیماری کرونا قلب با احتساب مرگ های قطعی و مشکوک طی 24 ساعت گذشته به 5 نفر رسیده است.

همچنین طبق اعلام این سازمان از ابتدا پاندامی کرونا تاکنون یک میلیون و 227 هزار و 445 بیمار تایید شده و مشکوک به عروق بیماری کرونا را به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ارجاع داده است که از این تعداد 423 هزار و 843 بیمار تایید شده مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب هستند.

از آغاز پاندامی 16871 بیمار مشکوک و تایید شده مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کرده و 122152 بیمار سالم کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

دکمه بازگشت به بالا