حوادث و رویداد

۳ پایگاه مدیریت بحران تهران همچنان در اختیار ستادکرونا به عنوان نقاهتگاه

۳ پایگاه مدیریت بحران تهران همچنان در اختیار ستادکرونا به عنوان نقاهتگاه

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران با اشاره به ارائه دو پایگاه بحران بحرانی برای واکسیناسیون کرونا در تهران ، گفت: در حال حاضر این تعداد فعال است و هر زمان که نیاز باشد پایگاه های بیشتری به این تعداد اضافه می شود. وزارت بهداشت

به گزارش دنیای 77 ، رضا کرمی محمدی در این باره گفت: سال گذشته سه پایگاه بحرانی در ستاد پیشخوان کرونا برای بهبود بیماران کرونا ایجاد شد ، اما تنها در موج دوم شیوع ویروس کرونا ، برخی از این پایگاه ها استفاده شده.

وی افزود: این پایگاه ها هنوز در اشغال مقرهای کرونا هستند.

وی در پاسخ به این سوال که چند داوطلب خانه پایداری و ایمنی در مرکز واکسیناسیون مشغول به کار هستند ، گفت: بیش از 100 هزار داوطلب خانه پایداری آمادگی خود را برای ارائه خدمات در مرکز واکسیناسیون به سازمان مدیریت بحران اعلام کرده اند. در نامه ای ، آژانس اسامی داوطلبان در مقر کرونا و در فرمانداری در تهران را اعلام کرد. البته بر اساس این گزارش ، تنها بخشی از این نیروی داوطلب فعال است.

به گزارش شهر گزارش ، کرمی محمدی در پاسخ به این س whetherال که آیا استفاده از امکانات و تجهیزات پایگاه بحران که مختص وضعیت بحران است به پایان می رسد یا خیر. وی تصریح کرد: اکثر وسایل پایه نمی توانند در میان مدت فرسوده شوند ، سایر وسایل مانند ماسک ، چادر و … برای سایش مداوم یا تعویض در صورت انقضا محاسبه می شود. به طور کلی ، تجهیزات در پایگاه های مدیریت بحران بر اساس بودجه ای که شورای اسلامی شهر تهران اختصاص داده و طبق برنامه ای دقیق ، مرتباً تعمیر و به روز می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا