عمومی

۳۱ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شد/فوت ۳ نفر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

۳۱ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شد/فوت ۳ نفر - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سید علیرضا مروجی در مصاحبه با خبرنگار آنلاین ، 108 هزار و 760 مراجعه به بیماران در کاشان ، اوران و بیدگل از زمان شیوع تاج را ذکر کرد و گفت:

وی گفت: در 24 ساعت گذشته 31 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شده اند ، افزود: 23 نفر از این بیماران در بیمارستان کاشان و هشت نفر در بیمارستان های آران و بیدگل بستری شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان حداقل سن بیماران یک شبه 25 سال و حداکثر سن 89 سال گفت: 21 نفر از این بیماران از کاشان ، هفت نفر از آران و بیدگل و سه نفر از بادرود بودند. انجام شده.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 211 بیمار حاد تنفسی در بیمارستان های کاشان بستری هستند که از این تعداد 1170 بیمار در بیمارستان کاشان و 41 بیمار در بیمارستان های آران و بیدگل بستری هستند.

یک واعظ در مورد پذیرش 1 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان در منطقه کاشان خبر داد: 54 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان کاشان و هفت نفر در بیمارستان های اوران و بیدگل بستری هستند.

وی گفت: متأسفانه در 24 ساعت گذشته سه بیمار مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده اند که دو نفر از آنها 722 نفر و زنان 77 ساله و یک مرد 9 ساله هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به 545 مورد عفونت عروق ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته در منطقه کاشان ، گفت: پیدا شد

دکمه بازگشت به بالا