عمومی

۱۲ روز، ۱۲ امتیاز – دنیای 77

۱۲ روز، ۱۲ امتیاز - دنیای 77

این انتظار 12 روزه 12 امتیاز برای تیم ملی به ارمغان آورد تا یوزپلنگ ها با غرور و نگرش به دور بعدی صعود کنند و منتظر تساوی 3 جولای باشند.

به گزارش دنیای 77 ، این مجله ساکنان شهرستان وی نوشت: “كابوس حذف فوری از اولین مرحله مقدماتی جام جهانی به پایان رسیده است.” این نوع حذف از شأن فوتبال ایران شاید بسیار تأسف آور باشد اما تیم ملی با پیروزی یک بر صفر مقابل عراق به پایان رسید و به مرحله بعدی مرحله مقدماتی صعود کرد. از این مسابقات پرقدرت نیز امتیازاتی باقی مانده است.

آه ، 12 روز عجیب بود. کرونا بین مسابقات اولین مرحله مقدماتی جام جهانی حدود 20 ماه فاصله داشت. 14 نوامبر 1998 بود ، ما بازی را به عراق واگذار کردیم و وضعیت ما بدتر شد همه این مدت که احساس کردیم در ماه آگوست از این مرحله خارج خواهیم شد و پس از دو بار صعود متوالی در جام جهانی ، اکنون حتی نمی توانیم صعود به مرحله دوم مقدماتی. در این میان ، اهدای کمک به میزبان مرکزی در بحرین نیز امیدهای ما را از بین برد. هوا گرم بود ، حریفان هیجان زده بودند ، زمین بد بود و فرصتی برای آماده سازی وجود نداشت. با این وجود ، در طول 12 روز حضور متمرکز در منامه ، بچه های تیم ملی در چهار مسابقه خود پیروز شدند و به مرحله بعد صعود کردند. پیروزی های فینال اول و آخر مقابل بحرین و عراق به ویژه دلچسب بود. بحرین سوم شد و اگر در نیمه دوم بچه ها احتیاط می کردند ، عراق می توانست حداقل به همین تعداد گل برسد. انتظار 12 روزه 12 امتیاز برای تیم ملی به ارمغان آورد تا یوزپلنگ ها با غرور و روحیه به دور بعدی صعود کنند و منتظر تساوی 3 جولای باشند.

برنده بزرگ اردوگاه ماناما بدون شک Dragon Skukik بود. او در شرایطی سرمربی تیم ملی شد که خط دفاعی اش از سر گرفته نشد. انتقادات از این انتخابات به پایان رسیده بود و برخی رسماً حضور اژدها را روی نیمکت حزب اول ایران “مسخره” می کنند. با این حال ، مربی کروات واقعاً کار بسیار خوبی انجام داد و توانست ایران را از کوچه کور کوهنوردی آزاد کند. اسکوکیچ در چهار بازی رسمی و مهم برای تیم ملی به پیروزی رسیده است که قبلاً در سه مسابقه دوستانه پیروز شده بود. او که از این موفقیت مست شده بود ، شماره 7 را در دوربین های تلویزیونی نشان داد و اکنون این رکورد احتمالاً برای آقای کوچ روی نیمکت تیم ملی زنده خواهد ماند.

سردار آزمون اکنون بیش از هر زمان دیگری محبوب است. وی تاکنون به اندازه موفقیت فنی خود از موقعیت اجتماعی برخوردار نبود و بسیاری سردار را بخاطر برخی رفتارهای نابالغ وی مورد انتقاد قرار می دادند ، اما معلوم شد آزمون منامه نسخه دیگری است. او سخت کوش ، کوشا ، عمل گرا و بدون شکایت حاضر بود و سه هدف مهم را برای ما تعیین کرد. دو نفر در برابر بحرین و یکی در برابر عراق. تغییر نگرش نسبت به سردار کاملاً محسوس است و این بازیکن در صورت حفظ این رفتار بزرگان می تواند در کنار مهارت هایش جایگاه ممتازی را در فوتبال ایران کسب کند.

مهدی طارمی اکنون به یک بازیکن اصلی و سرنوشت ساز در تیم ملی تبدیل شده است. همانطور که انتظار داشتیم. حتی تصمیم منفرد و لمس توپ کوچک او به تیم ملی کمک کرد. طارمی و اجمون یکی از چند میلیون دلار فوتبال ایران است که روز به روز در حال ادغام بیشتر است. آنها باید به عنوان یک تیم در بسیاری از زمینه های بزرگ بدرخشند. حالا که گره اول باز شد و سهم آنها کمتر نیست.

ما در مورد چیزهای خوب صحبت کردیم و اکنون با پایان مسابقات ، صحبت در مورد بازیکنانی که انتظارات را برآورده نکرده اند کمی آسان تر است. لیست این دوستان علیرضا جهانبخش است؛ یک ستاره بی وقفه و بسیار دوست داشتنی که خیلی تلاش کرد ، اما مشخص است که او یک دوره سقوط را پشت سر می گذارد. قبل از مسابقه ، او با این مضمون مصاحبه کرد ، “من قطره ای نخوانده ام” ، اما عملکرد علیرضا در زمین خلاف این را نشان می دهد. نیمکت های بلند برایتون بر عملکرد بازیکن تأثیر گذاشته است. نفر بعدی صادق محرمی است. دراگون اسکوکیچ رامین رزیان و ورا گفوری را به تیم ملی دعوت نکرد و دانیل اسماعیلی فرد و سیامک نعمتی نتوانستند به عنوان اسرار تیم ملی در این پست بازی کنند ، اما آیا عملکرد صادق تضمین شده بود؟ از 3 سال گذشته که لیگ ایران را به اروپا ترک کرده ، آیا فوتبال او بهتر شده است؟ “پاسخ این سوال کمی دشوار است!”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا