عمومی

۱۱۵ هزار نفر در خوزستان واکسیناسیون کرونایی شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

۱۱۵ هزار نفر در خوزستان واکسیناسیون کرونایی شدند - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار میهر ، ولی الله حیاتی عصر سه شنبه در جلسه ای در مقر کرونا به تجمع انتخاباتی اشاره کرد و گفت: “با تجمع های غیرقانونی برخورد می شود و تبلیغات باید به صورت قانونی انجام شود.” شعبات ویژه ای نیز برای تخلفات انتخاباتی در شهرها و تخلفات عروق ویروس کرونا در انتخابات مشاهده می شود.

وی با اعلام اینکه یک میلیون و 100 هزار نفر در خوزستان علیه کرونا واکسینه شده اند ، افزود: مرحله دوم واکسیناسیون تاج در این جلسه بررسی می شود و تصمیم می گیرد در مرحله دوم افراد بیشتری واکسینه شوند.

فرمانده ستاد نظارت و عملیاتی ستاد مدیریت بیماری ویروس کرونا در خوزستان با تأکید بر اینکه در این مورد به پشتیبانی بین رشته ای برای همه دستگاه ها نیاز داریم ، گفت: این هماهنگی بین دستگاه ها برقرار شده است.

وی تأکید کرد: پروتکل های بهداشتی باید با توجه به فعالیت مشاغل و انجمن ها رصد شود ، اما علیه کسانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد می شود و اجازه نمی دهیم متخلفان پروتکل در خوزستان پرسه بزنند.

فرمانده ستاد نظارت و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: کلیه آزمایشگاه ها و سیستم های قرنطینه در مرزهای آبی و خاکی خوزستان مستقر و فعالیت می کنند و کالاها با کمک تجهیزات مکانیکی به مرزهای دریایی منتقل می شوند.

حیاتی افزود: ممنوعیت تردد مسافر در مرز زمینی خوزستان همچنان ادامه دارد و فقط گروه های هفتگی اعلام شده از طرف وزارت کشور مجاز به سفر هستند.

وی اظهار داشت: در این جلسه بر رعایت پروتکل های بهداشتی در انجام معاینات حضوری تأکید شد و تیمی از اردوگاه در این زمینه اهتمام ویژه ای خواهند داشت.

وی افزود: با کسانی که جلسات عمومی برگزار می کنند برخورد خواهد شد ، زیرا هرگونه تجمع انتخاباتی که به موقع برگزار شود فقط باید در چارچوب پروتکل و شرح شهرها انجام شود و اگر خارج از این چارچوب باشد ، برخورد کرد. “

دکمه بازگشت به بالا