عمومی

کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از تورم مهمترین خواسته مردم از دولت است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از تورم مهمترین خواسته مردم از دولت است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، آیت الله گربانعلی دری نجف آبادی در خطبه نماز جمعه با بیان اینکه تحول فکری و اخلاقی در جامعه مبتنی بر فرهنگ اهل بیت(ع) است، گفت:پ) و قرآن ایدئولوژی اصلی انقلاب اسلامی است; وی گفت: افراد جامعه به ویژه روحانیت مسئول مرزهای دینی ، اخلاقی و فکری هستند و هرگونه سهل انگاری و بی توجهی در این مسیر پیامدهای تلخی دارد و گناهی نابخشودنی است.

وی ادامه داد: دشمنان نظام اسلامی همواره به دنبال ایدئولوژی نظام و توطئه ها علیه انقلاب اسلامی هستند و وظیفه همه است که در دفاع از ارزشها و آرمانها نقش آفرینی کنند.

مبلغ نماز جمعه با اشاره به اهمیت هفته وحدت گفت: هفته وحدت فرصتی برای تقویت تعهد با پیامبر (صلی الله علیه و آله) است.پ) و امام صادق (پ) مورد توجه قرار گرفته و نقش اساتید سمینار و دانشگاه در این دستاورد مهم سنگین و ارزشمند است.

دری نجف آبادی می گوید: قرآن و سیره نبوی سرمایه های اصلی مسلمانان و زیربنای تمدن اسلامی است و همه مذاهب اسلامی باید از این ثروت سرشار و وحدت به بهترین نحو استفاده کنند. حبل خداوند برآورده می کند.

وی ادامه داد: در تعیین هفته برای وحدت حکمت و ظرافت وجود دارد که توجه به آن نعمت های بیشتری را برای لذت بردن از تولد دردناک جهان ، حضرت خاتمی ، محمد مصطفی (جانشین او) به ارمغان می آورد.پ) برای جهان اسلام و اسلام، پیام این هفته باید به همه اقشار جامعه منتقل شود.

نماینده ولی فقیه استان مرکزی گفت: توجه به کلیت دینی موجود در جهان اسلام ضروری است و این امر با همبستگی بیشتر مسلمانان و اتحاد در برابر دشمنان محقق می شود.

نماینده ولی فقیه استان مرکزی گفت: استان مرکزی زادگاه امام راحل بیش از 6200 شهید والامقام تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و باید در همه عرصه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به ویژه برای پاسداشت حضور داشته باشد. فرهنگ اهل بیتپ) الگوی کل کشور باشید.

خطیب نماز جمعه اراک گفت: کنترل قیمت ها و مهار تورم مهم ترین خواسته مردم از دولت سیزدهم است که باید به ظرفیت های موجود اقتصادی، توانمندسازی، تامین کالاهای اساسی و حفظ عمومی کالاهای اساسی توجه بیشتری شود. قیمت.”

دری نجف آبادی تاکید کرد: تعهدات جدید که کسری بودجه ایجاد می کند به هیچ وجه به نفع نظام و مردم نیست و دولت باید به این مهم توجه ویژه داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا