ورزش

کمانداران برتر هفته پنحم و ششم لیگ برتر تیروکمان معرفی شدند

کمانداران برتر هفته پنحم و ششم لیگ برتر تیروکمان معرفی شدند

اعلام هفته پنجم و ششم لیگ برتر کمانداران مردان در گروه سرگرمی و ترکیب مردان امروز در سایت آرچر انجام شد و تیراندازان برتر معرفی شدند.

به گزارش دنیای 77 ، هفته پنجم و ششم لیگ برتر آرچر امروز در مسابقات سرگرمی و مرکب مردان دنبال شد و نتایج زیر بدست آمد.

در هفته پنجم مسابقات کامپوند مردان ، تیم های سپاهان و آکادمی RAD به ترتیب با نتیجه 5: 0 برابر تیراندازی با کمان پایتخت و نفت امیدیه پیروز شدند. آلفا 4-1 آبیک را شکست داد و فولاد آلوئه تهران 3-2 عاشورای آذربایجان شرقی را شکست داد.

در هفته ششم این مسابقات ، تیم های آلفا و آکادمی RAD به ترتیب برابر مقاومت سپاهان و عاشورا در آذربایجان شرقی 5 بر صفر پیروز شدند.
تیم های فولاد آلوئه و هیئت آبیک ایران نیز با نتیجه 4-1 تیم های کرمانشاه و هیئت نفت امیدیه را شکست دادند.

همچنین در هفته پنجم مسابقات تفریحی مردان ، تیم های سپاهان و دانشگاه آزاد با نتیجه 5 بر 0 مقابل تیم های چارمحال و خیری و کمانداران پایتخت پیروز شدند. نیروهای زمینی اردبیل همچنین 3: 2 راد آکادمی و گل طلای نفت امیدیه را 4 بر 1 شکست دادند.

در هفته ششم سرگرمی مردان ، تیم های دانشگاه آزاد و کمانداران پایتخت به ترتیب با نتیجه 5 بر 0 مقابل تیم های Golden Target و مقاومت عاشورایی در آذربایجان شرقی پیروز شدند. اردبیل و آکادمی RAD نیز در مقابل بختیاری و نفت امیدیه 4 بر 5 پیروز شدند.

در هفته های پنجم و ششم مسابقات مردان ، محمد صالح پولیزبان از تیم آکادمی راد با 377 امتیاز بهترین عملکرد را در بین کمانداران داشت. مجید احمدی از آلفا و امیر کاظم پور از فولاد ایران الو به ترتیب با 348 امتیاز در مکان های دوم و سوم قرار دارند.

در رده سرگرمی ها ، صادق اشرفی و رضا شعبانی از دانشگاه آزاد به ترتیب با 325 و 324 امتیاز اول و دوم شدند و امین پیر علی از سیپاهان با 322 امتیاز سوم شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا