عمومی

کلاب هاوس، عادی سازی گفت‌وگو

کلاب هاوس، عادی سازی گفت‌وگو

مهمترین تأثیر همه این ارتباطات ، آشکار ساختن ساختار ذهنی افراد در میان مشکلات رایج است. تحول جدیدی که یک تغییر بزرگ در شبکه مجازی Club Club House است. این شبکه اجتماعی فقط با صحبت کردن و گوش دادن پیشرفت می کند.
بدون تصویر. و احتمال جعلی بودن نیز کاهش می یابد. اتفاقی که باعث شده محیط در شبکه های اجتماعی دیگر مانند توییتر بسیار وحشی باشد. ایرانی ها به سرعت و فعالانه وارد این شبکه شده و به طور فعال در آن مشارکت دارند. ویژگی اصلی این شبکه مکالمه است. شما باید صحبت کنید و گوش دهید. حداقل برای گوش دادن به رومی ها در موضوعات مختلف ، برای همه رایگان است. طبیعی است که مردم با گرایش های خاص خود خانه بسازند

هرکسی می تواند وارد اتاقی شود که دوستان و طرفدارانش می توانند در آنجا بیایند و تحت عناوین خاصی صحبت کنند. اتفاق عجیبی در صحنه سیاسی رخ داده است. مردم می آیند و به ترتیب س askال می کنند یا صحبت می کنند. س Quesالات و جوابها اغلب در اتاقهای مهمان پرسیده می شود. گاهی فاصله باورها ، افکار و سیاست های سوال کننده به اندازه زمین و آسمان است اما آنها می توانند بشنوند. خشم و ناآرامی های خشونت آمیز یخی است و البته گفتگو با یکدیگر در حالی که حفظ موقعیت است یک رویداد سیاسی بزرگ و نتیجه گذشته فضای مجازی است. هموار اتفاق می افتد متأسفانه ، تلاش افراط گرایان هر دو طرف بر جلوگیری از این امر متمرکز شده است.

شاید قابل درک باشد که بعد از این همه وقایع و احتمالاً مسافت خونین در این دهه ها ، استفاده از این فضا برای نیروهای متوسط ​​و عادلانه دشوار خواهد بود و همه انتقام انتقام خواهند گرفت. افراط گرایان هر دو طرف اصرار داشتند که دیگر نباید صدایی در منطقه شنیده شود و این شبکه را یک وزنه بردار دانستند. در بسیاری از موارد ، این شکایات مزمن قابل درک است. تاکنون دو طرف رسانه های خاص خود را دارند و آنها با یکدیگر بد صحبت کرده و گمراه شده اند و گفتگو را تحمل نمی کنند. سکولاریسم گفتگو با همه می تواند افراط گرایان را به حاشیه براند. و مهمتر از همه ، اطلاعات در مورد جنبه های برهنه و بدون سانسور هر دو طرف گزارش می شود.

روزنامه نگاران مشهور فرید مدرسی و احسان کیان یکی از جنجالی ترین رمان های سیاسی رادوتن را در زمینه سیاست منتشر کرده اند. تلاش این دو روزنامه نگار برای آوردن شخصیت ها و نامزدهای سیاسی ، به ویژه آقای ظریف ، ستودنی بود و مطمئناً دامن زد. دوستان انور ابی اعتراض کردند. آقای ظریف وزیر امور خارجه بود و مدیران اتاق باید تحت قوانین جمهوری اسلامی اداره شوند. اما امیدوارم اعتراض همچنان در گفتگو باقی بماند و منجر به گزارش فرید مدرسی ، كه این كار را كرد ، نگردد. و همه روشنفکران باید از این مسائل ضد حصر و غیر منطقی رهایی یابند. همانطور که ایکاش قوانین فیلتر کردن در همه شبکه های اجتماعی را کنار گذاشت. به هر حال گفتگو با این شبکه اجتماعی آغاز شد. در میان دورترین افراد. با وجود همه مشکلات ، این شبکه اجتماعی هنوز نشان می دهد که گفت و گو چندان دشوار نیست.

منتشر شده در مجله اعتماد شنبه ، 4 آوریل 00

دکمه بازگشت به بالا