حوادث و رویداد

کشف ۵ میلیارد ریال ارز قاچاق توسط پلیس فرودگاه

کشف ۵ میلیارد ریال ارز قاچاق توسط پلیس فرودگاه

رئیس پلیس مبارزه با ناجا اعلام کرد که اقدام قاطع علیه قاچاقچیان همچنان در دستور کار پلیس مبارزه با قاچاق کالا قرار دارد و امام خمینی از کشف ارز قاچاق 50 میلیارد ریال توسط پلیس در فرودگاه بین المللی خبر داد.

به گزارش دنیای 77 ، سردار مهدی معصوم بیگی وی با اشاره به کشف ارز قاچاق گفت: همکاران من در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در تلاشند اقدامات کنترل را برای جلوگیری و مبارزه با جریان ارز قاچاق از حریم هوایی کشور تشدید کنند. 22900 پوند. هر دو در دهلی.

وی با بیان اینکه ارزش این سکه ها 500 میلیارد ریال بوده است ، افزود: تمام دلارها توقیف و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند زیرا مسافر در هند هیچگونه سند مثبتی ارائه نکرده است

معصوم بیجی پلیس فرودگاه را به عنوان یکی از موفق ترین پلیس در کشف انواع کالاهای قاچاق و ارز ارزیابی کرد و گفت: علی رغم کاهش ترافیک و مسافران به دلیل شیوع ویروس کرونا ، پرسنل پلیس فرودگاه با افزایش 66 درصدی در 9 مورد ماههای امسال

وی افزود: در این مدت 987 نفر به اتهام قاچاق کالا ، 120 نفر به اتهام قاچاق ارز غیرقانونی و 11 نفر به اتهام قاچاق طلا در فرودگاه پلیس مقاومت ناجا دستگیر شدند.

به گزارش وب سایت اخبار پلیس معصوم بیگی ، با تمجید از پرسنل پلیس فرودگاه در اطراف و تلاش نهایی برای اطمینان از نظم و امنیت در صنعت هواپیمایی کشور ، وی خاطرنشان کرد: در سال جهش تولید ، مبارزه با قاچاق از اولویت های اصلی پلیس است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا