استانی

کشف قریب به 3 تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

کشف قریب به 3 تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

دنیای 77 / سیستان و بلوچستان فرماندهان انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام یک تیم قاچاقچی حرفه ای و کشف حدود 3 تن مواد مخدر در یک عملیات مسلحانه توسط پلیس استان خبر دادند.

سردار احمد طاهری روایت می کند: با کمک های فنی و اطلاعاتی لشکر عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های جاهدان ، ایرانشهر و خاش اعضای باند سازمان یافته قاچاق تریاک را که می خواستند دو محموله بزرگ مواد مخدر را انتقال دهند دستگیر کردند. آنها در داخل کشور مواد مخدر داشتند ، آنها آنها را شناسایی کردند.

وی افزود: شب گذشته مأموران یگان امداد شهرستان جاهدان اقدامات ویژه ای را در قالب چندین تیم عملیاتی علیه گروهی از این باندهای قاچاقچی كه می خواستند محموله سنگین مواد مخدر را از طریق مناطق مرتفع و دوردست شهر انتقال و خارج كنند ، انجام دادند. ، علامت گذاری شده است.

فرماندهان پلیس استان سیستان و بلوچستان گفتند: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه های قاچاقچیان در “منطقه کره” در چارچوب این عملیات ، سریعاً پاسخ دادند ، سوداگران مرگ را محاصره و دو نفر را از مخفیگاه هایشان ، یک تن و 244 کیلوگرم مواد مخدر دستگیر کردند. آنها 6 هزار و 676 کیلوگرم تریاک و 586 کیلوگرم حشیش از جمله اسلحه گرم کشف کردند.

سردار طاهری خاطرنشان کرد: شب گذشته در عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ، مأموران پلیس ایرانشهر و خشنیز یکی دیگر از اعضای باند قاچاق تریاک را که سوار پژو 405 و ساموند بود دستگیر کردند. این شهرها با شناسایی و نظارت بر مراکز حمل و نقل ، مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را حمل می کردند.

افسر ارشد پلیس گفت: سوداگران مرگ به منطقه حمله کننده وارد شدند ، به سمت مأموران پلیس تیراندازی کردند و پس از ترک وسایل نقلیه خود پس از یک ساعت درگیری شدید با استفاده از تاریکی شب ، از ارتفاعات فرار کردند.

فرماندهان پلیس استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در این یورش دو سوداگر مرگ دستگیر شدند ، خاطرنشان كرد: مأموران پلیس در درگیری ها یك تن و 665 كیلو و 410 گرم تریاك را از خودروهای توقیفی و مخفیگاه آنها توقیف كردند. انجام دادن

سردار طاهری با اشاره به اینکه تخریب دو گروه سازمان یافته منجر به کشف 2 تن ، 909 کیلوگرم و 410 گرم انواع مواد مخدر شد ، گفت: مواد مخدر ایستاده و می جنگند و به مجرمان و قاچاقچیان اجازه نمی دهد امنیت جسمی و روانی جامعه را بر اساس منافع خود مختل کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا