حوادث و رویداد

کشف بیش از ۷۰۰۰ داروی غیرمجاز و قاچاق از خانه مدیر یک کانال تلگرامی

کشف بیش از ۷۰۰۰ داروی غیرمجاز و قاچاق از خانه مدیر یک کانال تلگرامی

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از کشف بیش از 7000 داروی غیرمجاز از یک فروشنده مواد مخدر آنلاین در فضای تلگرام خبر داد.

به گزارش دنیای 77 ، سرهنگ داوود معظمی قذافی در زمان دستگیری این مرد به خبرنگاران گفت: ماموران پلیس فتا در نظارت روزانه خود بر فضای مجازی با یک کانال تلگرامی با بیش از 15000 دنبال کننده مواجه شدند تا او بتواند فروش انواع مواد مخدر از جمله داروهای کمیاب و غیرقانونی را تبلیغ کند.

وی با اشاره به بررسی دقیق ماموران پلیس فتا در این زمینه تصریح کرد: ماموران برای برقراری ارتباط با کانال این مدیر تلگرامی از روش مهندسی مخالف استفاده کرده و موفق به شناسایی هویت این فرد و همچنین مکان واحد مسکونی شدند. به یکی از جنوبی ترین مناطق تهران بود.

گودرزی با بیان اینکه هماهنگی های لازم با مقامات قضایی برای انجام مأموریت انجام شده است ، افزود: سرانجام روز گذشته مأموران به منزل آن مرد رفتند و متهم را که مدیر کانال تلگرامی بود دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ ادامه داد: همچنین در بازرسی از منزل متهم دستگیر شده بیش از 7000 نوع مواد مخدر کشف شد که بیشتر آنها قدیمی ، غیرقانونی و قاچاق بوده و مورد تایید سازمان غذا و دارو نیست.

وی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مقر پلیس منتقل و برای ادامه تحقیقات به جنایت به دادستانی فرستاده شد ، ادامه داد: تحقیقات تکمیلی برای شناسایی سایر افراد دخیل در این پرونده همچنان در دستور کار است.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با تاکید بر ممنوعیت خرید و فروش مواد مخدر در فضای مجازی ، گفت: “پلیس در صورت برخورد با آنها برخورد می کند و در صورت اطلاع شهروندان می توانند به پلیس فتا گزارش دهند”.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا