حوادث و رویداد

کشف بیش از یک تن تریاک و شیشه در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان

کشف بیش از یک تن تریاک و شیشه در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان

فرمانده مرزبانی فراجا از کشف بیش از یک تن مواد مخدر از سوی مرزبانان استان سیستان و بلوچستان در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش دنیای 77، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر، گفت:‌ مرزبانان هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از آن سوی مرزها وارد کشور کنند.

وی ادامه داد:‌ ماموران مرزبانی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که درحال انتقال محموله موادمخدر به داخل کشور بودند، مشاهده کردند.

گودرزی تصریح کرد: قاچاقچیان موادمخدر با مشاهده مأموران، اقدام به تیراندازی به سمت مرزبانان کردند که مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مقابله به مثل کرده که به علت حجم زیاد آتش مربانان، قاچاقچیان تاب مقابله نداشته و عرصه را بر خود تنگ دیده و با رهاکردن محموله موادمخدر از محل متواری شدند.

فرمانده مرزبانی فراجا افزود: مرزبانان در این عملیات مقدار یک تن و ۸۳ کیلوگرم موادمخدر شامل یک تن و ۶۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و ۲۳ کیلوگرم موادمخدر از نوع شیشه را کشف کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا