ورزش

کری‌خواندن با گل خورده! – دنیای 77

کری‌خواندن با گل خورده! - دنیای 77

فوتبال ایران مرزهای همه دنیا را زیر پا می گذارد. سطح تعمیم و ناشنوایی در فوتبال ایران به مراحل عجیبی رسیده است؛ کم کم از قدرت استدلال می کاهد و فرد در حال شنیدن چیزهای شگفت انگیز است.

به گزارش دنیای 77 ، این مجله ساکنان شهرستان “همانطور که انتظار می رفت ، پرسپولیس سخت کار نکرد تا شاهین بندر آمریکا را شکست دهد.” نیمه دوم مسابقه پس از متوقف شدن نیمه اول مسابقه و حمله به نیمه دوم و بوی تعجب در چنین شرایطی حمله کرد و بازی را با برتری 4-1 به پایان برد. بنابراین آنها به 8 تیم نهایی مسابقات رسیده اند و باید منتظر بمانند تا حریف بعدی خود را بشناسند. متأسفانه در مرحله بعد دیگر تیم دسته دومی نداریم و سرخپوشان باید با تیمی از سطح بالاتر بازی کنند!

ابتدا باید گزارش مورد نظر و با کیفیت خبرنگار بوشهر را ذکر کنیم. ما شنوندگان تلویزیون ایران ، به خصوص در یکی دو سال اخیر ، بسیاری از روزنامه نگاران فوتبال “رنج دیده” را از دست داده ایم و اکنون حتی در تهران ، نیروی خوب و م effectiveثر کمی در این موضوع وجود دارد. دوست ما از بوشهر ، با استفاده از مهارت های خوب ، اطلاعات دقیق ، عدم مذاکره و بی طرفی ، گزارش مثبت و دلپذیری را ارائه داد. اگر بنا به دلایلی مجبور شدید بخشی از این مسابقه را از رادیو وارنش گوش دهید ، باید با ما باور کنید که حتی گزارشگر رادیو در مرکز بوشهر نیز عملکرد بسیار خوبی داشت. دست هایت را بگذار پایین!

سفیدپوشان امسال یک رویای دوگانه دارند. این به معنای قهرمانی در لیگ و صاف بودن و فتح جام است. آنها در آنجا ادعا کردند و اکنون مانند آب به یک چهارم نهایی رسیده اند. با این وجود موانعی وجود دارد که یکی از آنها ساختار محافظ سرخ ها است. حالا باید با صراحت بیشتری گفت که پرسپولیس سخت تلاش می کند تا با این قلعه ضعیف به جام برسد. قرمزها تقریباً همه گلها را می خورند. بندر عامری از گوا و سیپاهان از الوحده. فقط استقلال در 5 بازی گذشته موفق به گلزنی در برابر پرسپولیس نشد و این کلین شیت روی خط دروازه با حضور علی شجاع انجام شد. وقتی فرصت به ثمر رساندن همه این گلها به یک رقیب داده می شود ، وقتی سرمربی جرات ندارد به سید جلال حسینی 40 ساله استراحت بدهد ، حتی بازی با حریف رده دوم به معنی مشکلی است که یک کار در زمانی از فصل هستیم که تکرار اشتباهات دفاعی به راحتی می تواند “همه چیز” را به “هیچ” تبدیل کند.

آیا مهدی عبدی در دو گلی که به ثمر رسانده زنده شده است؟ قضاوت چندان آسان نیست. استاندارد تیم رقیب در سطحی نبود که این خوش بینی را برای تماشاگران فراهم کند. همچنین ، او در خط حمله مخالفان سرسختی دارد. شهریار مغانلو یکی از مهمترین بازیکنان تیم بوده است. بنابراین طبیعتاً ابی باید به نیمکت برگردد. این دبل اما می تواند شانس بیشتری برای بازگشت به رده های دیگر و بازی به او بدهد. اگر این مورد باشد ، شاید ابی باید از آن نهایت استفاده را ببرد. اگر او می خواهد فصل آینده در پرسپولیس بماند باید در مدت زمان کوتاهی خود را نشان دهد. عبدی بازیکن با استعدادی است و قبلاً گل های مهمی به ثمر رسانده است. بنابراین احتمالاً تصاحب خواهد شد اما به هیچ وجه پروژه آسانی نیست.

پس از این مسابقه ، مدیر رسانه ای پرسپولیس اعلام کرد که یحیی گل محمدی در اعتراض به اظهارات برخی مجریان و کارشناسان برنامه های تلویزیونی ، رادیو را تحریم کرده و تا زمانی که رسماً عذرخواهی نکند ، در رسانه ها ظاهر نخواهد شد. این رفتار فوق العاده برخی مربیان در ایران است. تمام نقایص تلویزیون در جای خود وجود دارد ، اما آیا دنیا و مردم شما را از صبح تا شب تحسین می کنند؟ چرا اینقدر لاغر هستی؟ همه تلویزیون های دولتی و خصوصی برای همه مربیان و بازیکنان اروپا چه می کنند؟ از این گذشته ، همه جا انتقاد وجود دارد ، جوک وجود دارد و حتی ممکن است بی عدالتی اتفاق بیفتد. وقتی شما مربی یک تیم بزرگ و محبوب هستید ، منظور شما این است که بلافاصله بگویید “من یک قهرمان هستم” به طور طبیعی همه مطالب درست و غلط را در مورد خود ایجاد کنید؟

کری با گل می خواند!

فوتبال ایران مرزهای همه دنیا را زیر پا می گذارد. سطح تعمیم و ناشنوایی در فوتبال ایران به مراحل عجیبی رسیده است؛ کم کم از قدرت استدلال می کاهد و فرد در حال شنیدن چیزهای شگفت انگیز است. به عنوان مثال ، شاهین بندر از فرصت استفاده کرد و پس از بازی با پرسپولیس با امیر تعداد زیادی از هواداران این تیم را به ثمر رساند و علیه استقلال فریاد زد. مضمون این بود که تیم دسته دوم بندر عامری توانست یک گل به پرسپولیس بزند اما استقلال در این کار ناکام ماند! حال ، آرزو می کنم کاش این سرودهای ملی در همان شبکه های اجتماعی خلاصه می شد و کسی مانند مرتضی فنونی زاده نمی توانست چنین مواردی را در مصاحبه ای که با خبرگزاری رسمی کشور ارائه داده بود ، بیان کند. فرض کنید در نیمه اول که بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید ، همان ناشنوایان از تکرار داستان مسابقه با کشکایی می ترسیدند. نکته اصلی این است که در آزار و اذیت تیم حریف ما به نقطه ای می رسیم که مردم هرگز به آن نرسیده اند. تا زمانی که همه اینها شوخی و خیال باشد ، مشکلی وجود ندارد ، اما خسارتی که این سفیه ها به فوتبال ایران وارد می کنند بسیار عمیق و جدی است. اگر این کار را راحت انجام دهیم ، مربیان جرات می کنند حداقل در یک مسابقه حذفی ساده از جوانان بیشتری استفاده کنند و این به نفع آینده همان باشگاه است. وی ادامه داد: با این وجود ما با یکدیگر درگیر شده ایم و چنان تحت تأثیر لغزش رقیب قرار گرفته ایم که سرمربی نایب قهرمان آسیا در بازی با تیم دسته دوم با نگرانی زیاد به زمین برگشته است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا